با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! - دکوراسیون - تزیین دیوار کوچه با لاستیک ماشین


آکایران :مجله منزل - ایلیا کوشا: در دنیای امروز دیگر چیزی به اسم دورریختنی وجود ندارد برای اینکه همیشه پای کلی طرح و نقشه خلاقانه وسط می آید که به دورریختنی ها امکان استفاده دوباره می دهد. یکی از مواردی که مورد مصرف تقریبا زیادی دارد و مواد زائد و دورریختنی آن هم بالطبع زیاد است، لاستیک های ماشین هاست.
این روزها در خیلی از کشورهای دنیا شهربازی های لاستیکی وجود دارد که علاوه بر رعایت بهداشت و پاکیزه نگهداشتن محیط زیست، فضای جالبی برای بازی بچه ها درست می کند؛ همراه با گلخانه هایی که فقط از لاستیک ها برای نگهداری گل ها استفاده می شود. اگر شما هم به فکر محیط زیست هستید و دل تان برای زمین می سوزد بهتر است لاستیک های از کار افتاده تان را دور نریزید. آنها را با هنر خاص تان به خانه بیاورید و در آنها گل بکارید؛ این طوری دنیا جای بهتری برای زندگی می شود!

تزیین دیوار کوچه با لاستیک ماشین

تزیین دیوار کوچه با لاستیک ماشین

برگزیده ها: با لاستیک های زیبا درست کنید!بنا به گزارش برگزیده ها : ایده خوبی است برای زیباتر کردن باغچه های امروزی. فقط کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید. این خروس هم که برای نگهداری گلدان های حیاط استفاده شده از یک لاستیک ماشین به وجود آمده فقط سازنده اش با حوصله برش های خاصی روی لاستیک زده و با رنگ آمیزی آن، خروس باغچه را تهیه کرده است. از این دست پرنده ها زیاد می شود درست کرد؛ طوطی، کبوتر و. . . فقط لازم است الگوی مناسبی قبل از برش لاستیک تهیه کنید.
درست کردن پرنده با لاستیک

درست کردن پرنده با لاستیکدر انباری خانه های قدیمی حتما یک لاستیک کهنه دوچرخه پیدا می شود. پس باید یک راست سراغش را از خانه پدر و مادرها گرفت. لاستیک های دوچرخه میخ شده به دیوار اصلا از نوستالژی های خانه پدر ی است. برای اینکه یادگارهای دوران کودکی را همیشه جلوی چشم داشته باشید می توانید خیلی ساده با اسپری رنگ آنها را به هر رنگی که خواستید درآورید و بعد برای داخل آن یک آینه مناسب تهیه کنید. قابساز آینه خودش می داند که چطور آینه را در لاستیک جا دهد. به این ترتیب ورودی خانه و حیاط با یک آینه ورودی خاص تزیین می شود؛ آینه ای از دوران کودکی!
دوختن پامچال با لباس های کهنه

دوختن پامچال با لباس های کهنهلاستیک ها یکی از بهترین و البته مقاوم ترین گلدان های باغچه هستند. فقط کافی است یک رنگ شاد به آنها بزنید و در گوشه و کنار حیاط جایی برای شان پیدا کنید. داخل لاستیک ها را با چند کیسه خاک پر کنید و در آن گیاهان ریشه کوتاه بکارید. بنفشه، پامچال و انواع کاکتوس ها برای این لاستیک های رنگی از مناسب ترین گل هاست.
طرز تهیه ی گلدان با لاستیک

طرز تهیه ی گلدان با لاستیکتهیه این گلدان های پایه دار ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. اول یک لاستیک دوچرخه را از کنار باز کنید و بعد به صورت اریب شکل دهید. لاستیک را روی زمین پهن کنید و بعد روی آن یک رینگ لاستیک از کارافتاده قرار دهید. تا اینجای کار پایه گلدان را درست کرده اید. برای ادامه کار به یک لاستیک ماشین احتیاج دارید. لاستیک را برش بزنید و آن را از یک طرف برگردانید. لاستیک را بعد روی پایه کار بگذارید و داخل آن را از خاک پر کنید. بعد هم که دیگر نوبت گل هاست.
بافتنی روی لاستیک

بافتنی روی لاستیکلاستیک ها به خاطر ضخامت و البته انعطاف پذیری خاص شان یکی از بهترین انتخاب ها برای درست کردن گلدان های خاص حیاط و بیرون از منزل هستند. فقط کافی است کمی ایده به خرج دهید و ابزار مناسب این کار را تهیه کنید. یک اره برقی کوچک خانگی تهیه کنید، دستکش کار را بپوشید و آن وقت به جان لاستیک های اضافی انباری بیفتید. می توانید با چند برش ساده در لاستیک ها آنها را به شکل یک گلدان پایه دار در آورید و در ورودی خانه قرار دهید.
چگونه با لاستیک فرسوده صندلی درست کنیم

چگونه با لاستیک فرسوده صندلی درست کنیملاستیک را برش عرضی بزنید و بعد آن را رنگ کنید. یک تخته مقاوم پیدا کنید. کمی ابر فشرده بخرید و به اندازه تخته ببرید. ابر را با کمک چسب به تخته بچسبانید و بعد اگر تکه پارچه اضافه ای دارید به اندازه سه برابر مساحت تخته ببرید و دور آن بپیچید. لبه های پارچه را در زیر تخته به هم بدوزید.با کمک دریل در هر طرف تایر، دو سوراخ قرینه هم ایجاد کنید. حالا تخته پارچه پیچ را روی لاستیک بگذارید و مثل تصویر آن را با طناب رنگی روی تایر فیکس کنید. از دو تکه سنگ کوچک برای ثابت نگه داشتن لاستیک استفاده کنید.
بافتنی روی تایر

بافتنی روی تایرکمی نوار کنفی، چسب لاستیک و یک تایر به درد نخور؛ اینها کافی است تا یکی از زیباترین و خاص ترین گلدان ها را در حیاط یا راهروی خانه داشته باشید. دور تا دور لاستیک را با نوارهای کنفی یا حصیری بپوشانید. برای این کار از چسب های مخصوص لاستیک استفاده کنید. حتی از این روش برای داشتن یک میز داخل سالن هم می توانید استفاده کنید. روی لاستیک را یک چوب ضخیم بگذارید و رویش را با نوارها بپوشانید. به این ترتیب لاستیک بین نوارها استتار می شود و ضخامت و زمختی آن توی چشم نمی زند.
,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015


,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015راحت ترین کاری که می شود با لاستیک های کهنه انجام داد. نه برش می خواهد و نه حتی رنگ کردن. فقط کافی است لاستیک ها را تمیز بشویید و بعد روی شان کمی روغن جلا بزنید. می بینید گلدان های لاستیکی تان چقدر خواهان پیدا می کند.
,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015لاستیک ها فقط به درد گلدان شدن نمی خورند. می توان از آنها برای درست کردن صندلی های نشیمن حیاط یا آلاچیق ها هم استفاده کرد. داخل لاستیک های رنگ شده کمی شن و ماسه بریزید تا روی زمین ماندگار شوند. بعد برای روی آنها تشکچه ای خاص تهیه کنید. قبل از انداختن تشکچه روی لاستیک ها، تخته چوب ضخیمی روی شن ها بگذارید تا آسیبی به تشکچه نرسد. با قرار دادن یک لاستیک دیگر در بلندی می توانید برای صندلی راحتی تان پشتی هم درست کنید.
,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015ساده ترین شکل استفاده از لاستیک ها به شکل سطل زباله است. کافی است لاستیک ها را رنگ بزنید و چند تایی از آنها را روی هم قرار دهید. حالا یک سطل زباله مدرن دارید که تا سال ها برای تان ماندگار است. این سطل های لاستیکی برای آپارتمان ها هم کاربرد خوبی دارند؛ محلی برای جمع کردن زباله های خشک تا موعد رسیدن جمع آوری آنها!
,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015گل هایی مثل رز یا شمعدانی را می توانید توی چنین گلدان ی بکارید. لاستیک ها را رنگ کنید و روی زمین بگذارید. زمین را گود کنید و بوته را توی آن بکارید و بعد کمی کود داخل تایر بریزید. وقتی هوا سرد شد می توانید با درست کردن یک پایه و کشیدن نایلون روی تایر یک گلخانه کوچک بسازید.
,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015بچه ها عاشق شن بازی هستند که امکان آن برای شان در خانه های امروزی کمتر فراهم است. این وسط لاستیک ها می توانند برای کوچک ترها یک استخر شن درست و حسابی بسازند. داخل یک لاستیک را پر از ماسه نرم کنید؛ البته قبل از آن لاستیک را رنگ کرده و با شکل های خاص برای بچه ها تزیین کنید. حالا دیگر بچه ها می توانند با خیال راحت از استخر شنی شان لذت ببرند.
,با لاستیک گلدان های زیبا درست کنید! لاستیک,گلدان,باغچه,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015