انتخاب لباس عروس خوب و متناسب با اندامتان


عروس های با قد بلند : اگر قد و اندام شما شبیه نیکول کیدمن ، تیلور سوئیفت و لیو تایلر و ... می باشد بهتر است از لباس هایی که خطوط یا کارهای عمودی دارند و یقه های ایستاده و آستین بلند بپرهیزند.

عروس های با قد کوتاه : هرگز نباید فکر کنید اگر قد کوتاهی دارید نمی توانید در شب عروسیتان جذاب باشید و بدرخشید.از انتخاب لباس عروس با دامن بزرگ پرهیز کنید چون این دامن ها شما را کوتاه تر جلوه می دهند . انتخاب دامن های ماکسی به شکل فون مناسب تر است. با داشتن شانه های ظریف و زنانه و کمری مناسب 

عروس های با اندامی شبیه ساعت شنی: افرادی که شانه های پهن و کمر باریکی دارند. عروس های با این شکل اندام بسیار خوش هیکل و حسادت برانگیز می باشند. افراد مشهوری چون اسکارلت جوهانسون ، کاترین زتا جونز و درو بریمور دارای اندامی به این شکل می باشند. ما از سبک طراحی لباس عروس این افراد الهام گرفتیم که لباس هایی با یقه دکلته و دامن بلند و دنباله دار و تنگ تا قسمت بالای ران به شکل مدل ماهی برای این افراد مناسب ترین گزینه می باشد.

عروس های باریک اندام: این افراد که از اندام مناسب و زیبا برخوردارهستند می توانند همه نوع سبک لباس را برای شب عروسیشان انتخاب کنند اما بهتر است زیبایی های اندامشان درون لباس هم جلوه گر اندامشان باشد

  عروس های با شانه های پهن و کمر باریک : اگر شما اندامی شبیه کیت ماس ، الکسا چانگ و یا سی ینا میلر دارید میتوانید با یقه ای به شکل هفت بدون داشتن آستین و دامنی با برش ها و خط های کمی شلوع اندامتان را به شکل جذابی در آورید .

  عروس با اندام گلابی شکل : این سبک اندام به اندام کلاسیک بریتانیایی ها محسوب می شود افراد مشهوری چون هایدی رنج ، داوینا مک کال و لیلی آلن همگی دارای هیکل گلابی شکل هستند. با کمی بررسی ، افرادی که دارای باسن گرد و کمی قوس در کمر هستند می توانند انتخاب های عالی برای لباس عروسشان داشته باشند. لباس کاملا بلند با توجه به بالا تنه و خط کمر اندام شما را بسیار متعادل جلوه می دهد .

عروس با پاهای باریک و کشیده : اگر شما پاهای دلفریب و باریک و بلندی شبیه به ویکتوریا بکهام دارید چرا باید آنها را زیر یک دامن بلند مخفی کنید ! میتوانید از مدل هایی که بتوانند زیبایی پاهایتان را نمایان کنند استفاده کنید. مانند مدلی که با یک برش کوچک تا زانو و استفاده از برش های فانتزی زیبا شکوه و جلوه لباس عروستان را چندین برابر کنید.

  عروس با اندام پر : اگر شما اندام پری مانند کریستینا هندریکس یا روت جونز دارید ، لباسی مانند شکل زیر با یقه دکلته قلبی شکل و برش های نامتقارن در کمر برای تقارن و فرم اندام شما بسیار مناسب می باشد.

عروس با اندام ورزشی : اگر اندامی قوی و ورزشکاری شبیه به کامرون دیاز ، فرگی و یا ریحانا با لگنی اندازه و سینه هایی مناسب دارید شما می توانید با دامنی شبیه به پری دریایی و یقه ای که سینه شما را کاملا پر کند اعتماد به نفس و جذابیت بی نظیری پیدا کنید.  

شما جزء کدام دسته هستید؟؟؟

در قسمت نظرات بگویید تا مدل دلخواهتان را در پست بعدی بگذارممطالب مشابه :


مدل های جدید لباس عروس

مدل های جدید لباس عروس. که خطوط یا کارهای عمودی دارند و یقه های ایستاده و آستین بلند
یقه شومیز

مزن لباس شقایق - یقه تر کنید تا پس از بسته شدن بندها یقه ایستاده تر مدل لباس عروس 2013.
یقه ایستاده

یقه ایستاده مدل لباس; سالم خوردن و غذاهای رژیمی; زیبایی و سلامت; مدل ارایش
عناوین دروس ژورنال

مدل لباس های عروس ژورنال شناسی لباس عروس ضخیم دوز و غیره لایه ایستاده یقه های
انتخاب لباس عروس خوب و متناسب با اندامتان

انتخاب لباس عروس خوب و دارند و یقه های ایستاده و لباس مجلسی|مدل لباس عروس.
مدل های فانتزی لباس عروس

مدل های فانتزی لباس عروس » طرز کشیدن الگوی یقه ایستاده یقه; آستین; بلوز
آموزش دوخت یقه ایستاده با برگردان آمریکایی

آموزش دوخت یقه ایستاده با در این مدل از یقه می‌توانید راهنمای انتخاب لباس عروس
سوالات استاندارد لباس شب وعروس

11 - ژیپون لباس عروس را به چند مدل 18 - کاربرد چه نوع یقه در لباس عروس ایستاده
آشنایی با الگوی لباسهای بی ساسون و یقه سر خود

آشنایی با الگوی لباسهای بی ساسون و یقه سر خود - مزن لباس مدل های لباس مدل لباس عروس
برچسب :