160دانش اموز تحت پوشش کمیته امداد


160دانش اموز تحت پوشش کمیته امداد

DSC00006.jpg
DSC00004.jpg
DSC00007.jpg

محمد رضا مومی اردستانی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز در جمع رابطین فرهنگی مدارس منطقه بادرود که در  محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد ضمن تقدیر از همکاری رابطین فرهنگی مدارس  و تشکر از مسوولان اداره ،  به  بیان فالیت های انجام شده این نهاد حمایتی پرداخت و گفت  در سطح شهرستان تعداد 900 خانوار تحت پوشش هشتند که از مزایایی همچون تسهیلات وام خود اشتغالی ، وام کم بهره ؛ قرض الحسنه  استفاده می کنند .

رئیس کمیته امداد نطنز در زمینه ایتام نیز گفت نزدیک به 323 خانوار تحت پوشش ایتام هستند که تعداد 323  نفر امر حمایت از این خانوار ها را عهده دار می باشند .

ایشان افزود بحث فرهنگی و رسیدگی به امور تحصیلی  وتربیتی فرزندان تحت پوشش کمیته امداد بایستی در اولویت کاری رابطین فرهنگی مدارس باشد .

رئیس کمیته امداد نطنز همچنین گفت تعداد 160 دانش اموز در سطح شهرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند که تامین هزینه کلاس های  فنی ، حرفه ای ، رایانه ؛ مکانیکی ،فنی آنها بر عهده کمیته امداد امام (ره) می باشد .

مومی اردستانی کل درآمد این نهاد حمایتی را در سال 91 ، یک میلیارد  و سیصد میلیون تومان عنوان کرد که مبلغ سیصد میلیون تومان آن از طریق جشن عاطفه ها و جشن نیکوکاری در مدارس جمع آوری گردیده بود


مطالب مشابه :


160دانش اموز تحت پوشش کمیته امداد

محمد رضا مومی اردستانی رئیس کمیته امداد تسهیلات وام خود اشتغالی ، وام کم ثبت نام عتبات
پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی درسال 92 به متقاضیان کمیته امداد خرم بید

متقاضیان کمیته امداد و 35 نفر وام توان افزایی ، خود اشتغالی
سهم ایثارگران از سبد بودجه سال ۹۴

تحویل سال نو 94; سهم ایثارگران از سبد بودجه سال ۹۴; آزادگان ایران خبر از رجعت پرستویی دیگر داد
بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد ( خویش فرما )

مجریان طرح های خود اشتغالی و اشتغال و خود کفایی کمیته امداد ثبت نام
برچسب :