افتتاح اولین فروشگاه اینترنتی تابلو و پوستر در ایران

افتتاح اولین فروشگاه اینترنتی تابلو و پوستر در ایران
این فروشگاه به علاقه مندان نشر و پخش آثار مورد علاقه به صورت سابدومین نمایندگی می دهد و نماینده فروش در عرضه و نشر خدمات و آثار هنری فعالیت و کسب درآمد می کند. این فروشگاه آثار دیگر هنرمندان را هم به نام خودشان در اختیار عموم قرار می دهد. این فروشگاه به آدرس www.chap-online.ir در دسترس است
  

افتتاح اولین فروشگاه اینترنتی تابلو و پوستر در ایران

اولین فروشگاه اینترنتی تابلو و پوستر افتتاح شد. این فروشگاه در شروع کار ، حدود 2000 اثر مختلف گرافیک ، نقاشی خط و نقاشی در گروه های مختلف مانند ایام الله ، هفته دفاع مقدس، دهه فجر،سوم خرداد، سالروز رحلت امام (ره) ، ولادت ائمه، شهادتها، محرم وعاشورا ، اربعین و مناسبتهای مهم دیگر را جمع آوری کرده است که نیاز تبلیغاتی ادارات ، سازمانها، بانکها و شرکتهای خصوصی و دولتی را تامین میکند.
این فروشگاه کار را به اینجا ختم نمی کند و نیازهای چاپی دیگر اقشار را هم با درج صدها نمونه در زمینه های مختلف مانند عید نوروز ،کارت عروسی ،بنر حجاج،بنر عتبات و بنر تسلیت فراهم کرده است.
در این فروشگاه خریدار خدمات هنری می تواند پس از عضویت طرح مورد نظر را انتخاب ، ابعاد و نوع چاپ را مشخص کند و به صورت آنلاین هزینه را پرداخت و در همان روز سفارش خود را تحویل بگیرد .

افتتاح اولین فروشگاه اینترنتی تابلو و پوستر در ایران

این کار هم اکنون در تهران و کرج به صورت ارسال رایگان صورت می گیرد و در مراکز استانها و دیگر شهرستانها پس از عقد قرارداد با چاپخانه های محلی ، به صورت سراسر کشوری انجام خواهد شد.
این روش هزینه ها را به حداقل می رساند، فدرت انتخاب را بالا می برد و فاصله تصمیم تا انجام را به حداقل می رساند. به طور مثال اگر مدیر موسسه ای بخواهد تابلویی با مضمون میلاد امام زمان(عج) و نیمه شعبان در دفتر خود نصب کند ، از این مسیر می تواند از میان صدها طرح انتخاب کند ،متن و لوگوی خود را ارسال و در همان روز و در محل کار خود تحویل بگیرد.
این فروشگاه به علاقه مندان نشر و پخش آثار مورد علاقه به صورت سابدومین نمایندگی می دهد و نماینده فروش در عرضه و نشر خدمات و آثار هنری فعالیت و کسب درآمد می کند. این فروشگاه آثار دیگر هنرمندان را هم به نام خودشان در اختیار عموم قرار خواهد داد. این فروشگاه به آدرس

www.chap-online.ir

 در دسترس است


مطالب مشابه :


بنر زائر بیت الله الحرام ، بنر زائر کربلا و نجف ، بنر زائر سوریه ، بنر تسلیت

چاپ بنر ، کارت ویزیت ، تراکت ، سربرگ - بنر زائر بیت الله الحرام ، بنر زائر کربلا و نجف ، بنر
مجموعه پس زمینه های زیبا برای بنر

طراحی بنر و لوگو (رایگان) - مجموعه پس زمینه های زیبا برای بنر - طراحی بنر، طراحی لوگو و طراحی
دستگاه چاپ بنر

فروش دستگاه چاپ بنر, دستگاه بنر و فلکس - دستگاه چاپ بنر هیئتها- و بنرهای حجاج - تسلیت
افتتاح اولین فروشگاه اینترنتی تابلو و پوستر در ایران

صدها نمونه در زمینه های مختلف مانند عید نوروز ،کارت عروسی ،بنر حجاج،بنر عتبات و بنر
آخرين مطالب

چاپ بنر حجاج ( مکه ای) چاپ بنر ، چاپ بنر فوري،چاپ بنر شبانه روزي،چاپ بنر با
برچسب :