تجلیل از «سیامند رحمان» در شهرستان پیرانشهر

در همایشی که به مناسبت گرامیداشت روز معلم و با عنوان « نقش معلم در توسعه فرهنگ و اقتصاد شهرستان پیرانشهر با تکیه بر عزم ملی و مدیریت جهادی» صبح روز یکشنبه 14 اردیبهشت ماه سالجاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر و با حضور دکتر خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت، فرماندار، مسئولان، اساتید، دانشجویان و جمع کثیری از ورزشکاران پیرانشهر در محل سالن اجتماعات آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرانشهر برگزار شد از «سیامند رحمان» قهرمان وزنه برداری جهان تجلیل بعمل آمد. دکتر «معروف» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر در ابتدای این همایش ضمن تبریک هفته معلم از حضور جهان پهلوان «سیامند رحمان» در شهرستان پیرانشهر تقدیر کرد و گفت: بدون شک کسب موفقیتهای «سیامند رحمان» همواره باعث غرور و افتخار ملی شده است و باید به وجود چنین قهرمانانی در چنین سطحی همواره افتخار کنیم. وی ادامه داد: امروزه ورزش بعنوان اهرمی در جهان مطرح است که مرزها را در نوردیده و باعث معرفی فرهنگ و ارزشهای یک ملت در بیرون از مرزها می شود و در این راستا قهرمانان ملی و بین المللی ما رسالت مهم وسنگینی برعهده دارند که امیدواریم با حمایت مسئولان و همت والای خودشان همواره نقش سازنده ای را در معرفی چهره واقعی تمدن و فرهنگ ارزشی و ورزشی کشورمان ایفا نمایند.  نماینده مردم پیرانشهر وسردشت نیز در ادامه این همایش ضمن تبریک کسب افتخارات باارزش «سیامند رحمان» در سطح جهانی ابراز امیدواری نمود که کسب این موفقیتها در سایر رشته های ورزشی نیز همواره توسط ورزشکاران ایرانی تداوم داشته باشد و هر روز شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در سراسر گیتی باشیم. جهان پهلوان «سیامند رحمان» نیز در ادامه این همایش طی سخنانی از میزبانی شایسته مردم پیرانشهر بویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد که بایاری خدواند متعال و همکاری بیشر مسئولان در سالهای آینده نیز بتواند با رکود زنی برای کشور و ملت شریف ایران افتخار آفرینی کند. در ادامه این همایش با اهداء 2 عدد سکه تمام بهار آزادی از طرف دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده مردم پیرانشهر وسردشت، یک عدد نیم سکه بهار آزادی از طرف مسئولان اداره ورزش و جوانان پیرانشهر و چندین لوح تقدیر و تابلو فرش و هدایای دیگر از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر «سیامند رحمان» در طول سالهای اخیر که همواره باعث ایجاد غرور و شادی در بین مردم ایران اسلامی شده است تجلیل بعمل امد. لازم به ذکر است که جهان پهلوان «سیامند رحمان» ورزشکار معلول اشنویه ای و عضو تیم ملی وزنه برداری معلولان و جانبازان کشور است که تا کنون موفق به کسب چندین نشان طلا در سطح مسابقات ملی و بین المللی جهان شده است که اخرین موفقیت ایشان کسب نشان طلای مسابقات جهانی جانبازان و معلولان جهان به میزبانی دبی امارات در سال 2014 بود که همزمان با کسب عنوان قهرمانی مسابقات توانست رکورد جهان را نیز که قبلا هم در اختیار خودش بود چند کیلو جابجا کند.


مطالب مشابه :


تجلیل از «سیامند رحمان» در شهرستان پیرانشهر

در همایشی که به مناسبت گرامیداشت روز معلم و با عنوان « نقش معلم در توسعه فرهنگ و اقتصاد شهرستان پیرانشهر با تکیه بر عزم ملی و مدیریت جهادی» صبح روز یکشنبه 14 اردیبهشت ماه سالجاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر و با حضور ...
گروه معماران دانشگاه آزاد پیرانشهر - - گروه دانشجویان معماری پیرانشهر.
تصاویری از معماری های دنیا

گروه معماران دانشگاه آزاد پیرانشهر - تصاویری از معماری های دنیا - گروه دانشجویان معماری پیرانشهر.
نمرات آزمون پایان ترم مبانی اینترنت

وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر - نمرات آزمون پایان ترم مبانی اینترنت - دسترسي سريعتر دانشجويان واساتيدگرامي به مطالب ونيازمنديهايشان - وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر.
آزمون میان ترم مبانی اینترنت

وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر - آزمون میان ترم مبانی اینترنت - دسترسي سريعتر دانشجويان واساتيدگرامي به مطالب ونيازمنديهايشان - وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر.
نمرات پایان ترم آزمون ریاضیات پیش دانشگاهی

وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر - نمرات پایان ترم آزمون ریاضیات پیش دانشگاهی - دسترسي سريعتر دانشجويان واساتيدگرامي به مطالب ونيازمنديهايشان - وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر.
عناوین وموضوعات انتخابی جهت تهیه پروژه درس مبانی کامپیوتر

وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر - عناوین وموضوعات انتخابی جهت تهیه پروژه درس مبانی کامپیوتر - دسترسي سريعتر دانشجويان واساتيدگرامي به مطالب ونيازمنديهايشان - وبلاگ دانشجويان دانشگاه آزاد پيرانشهر.
برچسب :