معرفی خدایان المپ موجود در بازی god of warنام:زئوس


سلطان خدایان المپ و سلطان کوه المپیوس است.او همچنین با نام های خدای رعد و خدای اسمان نیز شناخته میشود.او فرزند دو تایتان قدرتمند با نام های Cronus و Rhea است.از سمبل های ایشان میتوان به رعد و همچنین عقاب اشاره کرد.او با خواهرش که زین پس همسر ایشان خطاب میشود یعنی Hera ازدواج کرد.او پس از کشتن پدر خود به تخت سلطنت رسید. در پایان شماره ی سوم بازی خدای جنگ به دستان کریتوس کشته شد.

Hera.gif

نام:هرا

ملکه ی خدایان المپ که با نام های خدای زنا شویی و فامیل دوست نیز شناخته میشود.او جوانترین دختر Cronus و Rhea است.با توجه به اینکه زئوس معشوقه های زیادی داشته او همواره تلاش کرده تا کلک این معشوقه ها را بکند.

Poseidon_water_form.jpg
نام:پوسایدون

سلطان دریاها و همچنین با نام های خدای اسبان و زمین لرزه نیز شناخته میشود.پسر وسطی کرونوس و Rhea .او برادر هادس و زئوس است.همسر او نیز Nereid Amphitrite نام دارد.او نیز مانند بسیاری از خدایان المپ معشوقه های زیادی داشته است.

Hermes.jpg
نام:هرمس

پیام رسان خدایان.همچنین به خدای دزدی و سرعت نیز شهرت دارد.او فرزند زئوس و Maia است.کریتوس پس از کشتن او چکمه ی های سرعت او را بدست اورد.

athena.jpg
نام:اتنا

او خدای حکمت و دفاع و استراتژی های جنگی است.او دختر Metis و زئوس است.در پایان بازی خدای جنگ 2 در حالی که قصد داشت زئوس را نجات دهد کشته شد(کریتوس که میخواست شمشیر المپیوس را در شکم زئوس وارد کند پس از پرت شدن زئوس توسط اتنا به اتنا اصابت کرد و او جان خود را از دست داد.او همواره با برادرش اریس که در اینده بیشتر با ان اشنا میشویم همواره بر سر فرمانروایی اتن سر جنگ داشته است.پس از انتخاب او به عنوان فرمانروای اتن اریس کینه ای از او به دل گرفت و در طول بازی خدای جنگ 1 حسابی از خجالت اتنا و شهرش در امد.).

images?q=tbn:ANd9GcSlJsjggHJP4DBUHbvXFNN

نام:اریس

او خدای جنگ و کینه و خون ریزی است.بزرگترین فرزند هرا و زئوس.او توسط تمام خدایان المپ مورد نفرت قرار گرفته و تنها کسی که حاضر شده تا به او نزدیک شود افرودیاتی خدای عشق است.در پایان خدای جنگ 1 کریتوس او را از تخت سلطنت بر اسپارتا به پایین کشید و خودش را به عنوان خدای جنگ به همگان اثبات کرد.


بدلیل وجود .. در تمام عکس های اشان از گذاشتن عکس معذورم02%20Laugh.png

نام:افرودایتی

خدای عشق و زیبایی.او همسر هفستوس است.ولی ارتباط نزدیکی با اریس خدای جنگ دارد به طور ی کی از او یک فرزند نیز دارد.بعضی های میگویند که او فرزند Dione و زئوس است.ولی بعضی دیگر میگویند وقتی اورانوس توسط پسرش یعنی کرونوس به قتل رسید از خونش که بر روی زمین پاشید و بدنش که بر روی اب غوطه ور شد او به وجود امد.در بازی خدای جنگ سرنوشت نامعلومی دارد.البته سازندگان بازی گفته اند که در ابتدا قرار بود که هنگامی که کریتوس میخواهد با او ... کند او چاقویی از بالای تخت خود در میاورد و قصد کشتن او را میکند.ان ها گفتند کشته شدن خدای عشق وجه ی بدی دارد بهمین دلیل این سکانس را حذف کردیم.

hephaestus_poster-p228083921933040106td8

نام:هفستوس

او خدای اتش و نجاری است.او فرزند هرا و زئوس است ولی در ابتدای تولد به زمین تبعید میشود.او با افرودایتی ازدواج کرد ولی اصلا غیرت نداشت.تا جایی که اریس از همسر او بچه دار شد!!

260px-Hades_Altemps_Inv8584.jpg

نام:هادس

او بزرگترین فرزند کرونوس است.هادس معروف است به خدای دنیای مردگان و ارواح.درست است که او از همان ابتدای به وجود امدن المپ بوده ولی چون بر روی المپ نمیزیسته و در دنیای مردگان میزیسته به عنوان یک خدای المپ مطرح نمیشه.در اواسط بازی خدای جنگ 3 کریتوس به استفاده از چنگک های خود او روح او را از کالبدش بیرون کشید و خدای ارواح را به ملکوت اعلا پیوندوند.02%20Laugh.png

Heracles-457x642.jpg
نام:هرکول

او یک نیمه انسان - نیمه خداست.فرزند زئوس و Alcmene که به عنوان خدای قدرت شناخته میشود.او در جلوی چشمان هرا همسر زئوس در بازی خدای جنگ 3 توسط کریتوس به فجیع ترین شکل ممکن کشته شد.

نام:پرسفون

او ملکه ی دنیای مردگان و فرزند زئوس و Demeter است.هادس و دوران جوانی پرسفون عاشقش شده و او را میدزدد.زئوس که توانایی رویارویی مستقیم با هادس را در ام زمان نداشته تصمیم میگیرد تا با هادس معامله کند.طی این معامله پرسفون هر 6 ماه میتواند بیاید به المپ و مادرش و پدرش را ببیند.


نام:Thanatos

او خدای مرگ است.اطلاعات زیادی از او در دست نیست ولی در ghost of sparta توسط کریتوس کبیر به قتل میرسد.


مطالب مشابه :


داستان کامل بازی خدای جنگ 1

داستان کامل خدای جنگ1. در افسانه های یونان باستان آمده است که هنگام آفرینش خائوس به وجود آمد و سپس او گایا را به وجود آورد و گایا نیز ارانوس را زایید و با او ازدواج کرد و
ترفند های بازی خدای جنگ...

رمزبازیها - ترفند های بازی خدای جنگ... - این رمز ها بطور پیشنهادی است رمز هر بازی که میخواهید در نظرات بنویسید - رمزبازیها.
داستان بازی خدای جنگ

داستان بازی خدای جنگ. نوشته شده توسط:سهراب. داستان با بازیگر اصلی داستان یعنی کریتوس شروع میشود که میگوید " خدایان المپیوس مرا رها کرده اند دیگر هیچ امیدی
معرفی خدایان المپ موجود در بازی god of war

نام:زئوس سلطان خدایان المپ و سلطان کوه المپیوس است.او همچنین با نام های خدای رعد و خدای اسمان نیز شناخته میشود.او فرزند دو تایتان قدرتمند با نام های Cronus و Rhea
عکس ها و داستان + نقد بازی خدای جنگ4

این بار تصمیم گرفتیم که بازی زیبای God of War: Ascension برای شما نقد و بررسی کنیم این بازی به جرعت میتونم بگم که یکی از بهترین بازی های کنسول های
نقد بازی God Of War III

سرانجام چهارمين بازي از سري «خداي جنگ» و آخرين قسمت سه‌گانه اصلي اين بازي منتشر شد. خداي‌‌جنگ3 را براحتي مي‌توان جزو يکي از پرسروصداترين بازي‌هاي چند سال
داستان بازی خدای جنگ

تاریخچه بازی God Of War: بازی GOD OF WAR علاوه بر اینکه داستان بسیار زیبایی داشت که آمیخته ای از اساطیر یونان و تخیل نویسندگان بود.داستان به نحو
ترفندهای خدای جنگ ۲ (God Of War۲)

سیو بازی ها رمز بازی ها ترینر بازی ها - ترفندهای خدای جنگ ۲ (God Of War۲) - رمز بازی ها سیو بازی ها ترینر بازی ها راهنمای قدم به قدم بازی ها.
در مورد بازی god of war3

اين سري بازي يک سه گانهاست و اين قسمت از بازي يعني قسمت سوم آخرين پرده ي نمايش اين قهرمان جنگ است. داستان( داستاني حماسي ). GOD OF WAR 2 در زماني به پايان
برچسب :