کدهای تقلب بازی سوپر مایرو (قارچ خور)

سلام . فقط خدا میدونه که این بازی چه نوستالژی واسه من داره و البته گمون میکنم برای خیلی از هم سن و سالای من که با میکرو و سگا یه عالمه از عمرشونو پاش گذاشتن . چند وقت پیش یه سی دی ویندوز خریدم که چند تا بازی هم روش داشت یکیش همین سوپر ماریو یا قارچ خور خودمون بود با یخورده تغییرات جزئی تو موسقی و موانع وگرنه ساختار حفظ شده .
بعد به سرم زد یه سری چیت کد پیدا کنم . خب تمام چیت کدها یا کدهای تقلب به انگلیسی بود. حالا میخوام اونارو به فارسی اینجا بیارم . البته این تمام کدهایی که کشف کردم یا از وب سرچیدم نیست . کافیه کامنت بدید ببینم استقبال شده باقیشم میذارم .
۱-خب مهمترین چیت کد وقتیه که شما دارید سیو (مرحله ذخیره شده) مورد نظرتونو انتخاب میکنین . اینجا شما با زدن حرف کیو (q) وارد نقشه گم شده میشید که خودش مراحل جداگانه و جالبی داره.
۲-یخورده حس کنجکاویتونو تقویت کنید و فقط به همون سه تا لوله سیو اکتفا نکنید . به چپ و راست برید و از روی پرتگاه ها بپرید  تا ببینید که بدون هیچ کد تقلب خاصی میتونید چه امکاناتی داشته باشید.
۳-خب حالا فرض میکنیم شما به مرحله یک رفتید . شما معمولا به راست حرکت میکنید ایندفعه به چپ برید و حدود ۲ یا ۳ بلوک مونده به جایی که دیگه نمیتونید عقب برید بشینید . شما زیر زمین میرید و از ته بازی سر در میارید با این تفاوت که یه دفعه قارچ سبز (که یه جون به شما اضافه میکنه) از زمین و آسمون براتون میباره . خب حالا بازی رو از ته به سر برید تا قارچهای سبز بیشتری پیدا کنید .
۴-گذرگاههایی هست که شما رو از مرحله ۱ به ۳ و از ۳ به ۸ میبره . خب اولیش در مرحله ۴-۱ اتفاق میوفته . درست بعد از اینکه از گویهای چرخون آتشی رد شدید بالای سرتون یه راه کج و معوج آجری هست . توی راه بالا بپرید یه سکه کشف میکنید . حالا از سکه برید بالا و خودتونو به بالای دیوای برسونید . سمت راستو بگیرید و مستقیم برید به لوله سبز میرید از لوله که داخل بشید مستقیم به مرحله ۳ میرین.
۵-خب حالا واسه رفتن به مرحله ۸ مرحله ۱-۳ رو شروع کنید و برید تا برسید به دو تا لوله سبز کنار هم که یکی خیلی بلنده و اونیکی خیلی کوتاه . و حالا تنها کاری که باید بکنید اینه که بین این دوتا لوله دوسه بار برید و بیاید . شما از بدنه لوله بلندتر وارد مرحله ۸ میشید . کلمات مرتبط:کد تقلب بازی سوپر ماریو - تقلب توی بازی سوپر ماریو - کد تقلب بازی قارچ خور-چیت کد بازی سوپر ماریو - چیت کد قارچ خور-کشفیات بازی سوپر ماریو - کشفیات بازی قارچ خور- بازی سوپر ماریو فوراور-بازی سوپر ماریو فارسی- بازی قارچ خور فارسی - super mario forever   cheat code farsi super mario code taghalob code tagalob super mario4ever


مطالب مشابه :


بازی آنلاین قارچ خور

توضیحات بازی: کمتر کسی است که بازی قارچ خور را به خاطر نداشته باشد. این بار در سایت بازیخونه
بازی آنلاین قارچ خور

توضیحات بازی: کمتر کسی است که بازی قارچ خور را به خاطر نداشته باشد. این بار در سایت بازیخونه
کدهای تقلب بازی سوپر مایرو (قارچ خور)

کلمات مرتبط:کد تقلب بازی سوپر ماریو - تقلب توی بازی سوپر ماریو - کد تقلب بازی قارچ خور-چیت کد
بازی قارچ خور قدیمی

بازی قارچ خور قدیمی. برای استفاده از این وب سایت لطفاً مرورگر خودت را به آخرین نسخه آن به روز
دانلود بازی کامپوتری

عروج - دانلود بازی کامپوتری - به وبلاگ من خوش نسخه ای جدید از بازی خاطره انگیز قارچ خور +
بازی قارچ خور

هر بازی خوبی برای تو - بازی قارچ خور - هر بازی با حال که بخوای من این جا معرفیش کردم امیدوارم
بازی نوستالژی ماریو (قارچ خور)+دانلود

یاقوت سرخ - بازی نوستالژی ماریو (قارچ خور)+دانلود |
دانلود بازی قارچ خور New Super Mario Forever

دانــــلـــود انواع بــــازی برای شـــما - دانلود بازی قارچ خور New Super Mario Forever - دانلود بازی
برچسب :