كنسرت نوروزي ستارگان پاپ در بروجرد•    در ایام برگزاری کنسرتها، فضای هتل زاگرس بروجرد تحت تأثیر این اجراها قرار گرفته بود. هنرمندان سرشناس و اعضای گروهشان یکی پس از دیگری به هتل می آمدند و هوادارانشان را سورپرایز می کردند. در لابی، بازار امضا گرفتن و عکس های یادگاری حسابی داغ بود.
•    نخستین شب برنامه ها با اجرای «مازیار فلاحی» آغاز شد. در شب دوم، «فرزاد فرزین» با گروه شوک به رهبری «زایا سلیمان» به اجرای برنامه پرداخت. «محسن یگانه» در سومین شب، نخستین اجرایش پس از تحویل سال 92 را برگزار کرد و یک شب پر هیجان به پایان رسید. «بابک جهانبخش» در روز تولدش و پس از جشن تولدی که توسط برگزارکنندگان کنسرت برگزار شد، نخستین کنسرتش در سال 1392 را اجرا کرد. پنجمین و آخرین شب برنامه های نوروزی بروجرد با اجرای موفق «سیروان خسروی» که با استقبال مخاطبین روبرو شد، پایان یافت.
•    بلیت های برنامه، در تهران، بروجرد،لرستان و استانهای مرکزی و همدان و همچنین از طریق سایت «ایران کنسرت» به فروش می رسد. علی رغم زمان اندک تبلیغات و اطلاع رسانی، استقبال بسیار زیادی از این کنسرتها به عمل آمد. از کنسرتهای «محسن یگانه»، «سیروان خسروی» و «بابک جهانبخش»، با توجه به زمان مناسبتری که داشتند، استقبال بهتری به عمل آمد و بلیتهای آنها دو روز پیش از برگزاری،  Sold Outشد.
•    معمولاً یکی از ضعف های کنسرتهایی که در شهرستانها برگزار می شوند، محل برگزاری است. عدم وجود سالن های مناسب برای برگزاری برنامه های موسیقایی در شهرستانها، باعث شده بیشتر این برنامه ها در سالن های ورزشی و یا فضاهایی که چندان برای اجرای برنامه زنده مناسب نیستند برگزار شوند که این امر موجب کاهش کیفیت اجراها می شود. اما برگزارکنندگان کنسرت بروجرد، با احداث یک سوله ی موقت بزرگ با ظاهری زیبا، استفاده از امکانات صوتی پیشرفته، نورپردازی حرفه ای و همچنین تصویربرداری و پخش تصویر روی LED، کیفیت این اجراها را تا حد بسیار زیادی ارتقا دادند؛ به طوری که کنسرتهای بروجرد در مقایسه با سایر اجراهای شهرستانی، کاملاً متمایز بوده و کیفیت تحسین برانگیزی داشته است.
•    آقایان آرش پژمان و علیرضا مسگرخویی به عنوان نمایندگان دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل برگزاری کنسرت حضور داشتند.
•    از نکات جالب و کم نظیر این کنسرتها، تأمین امنیت سالن بدون دخالت نیروی انتظامی بود. کلیه امور مربوط به انتظامات و اداره ی سالن توسط پرسنل شرکت برگزار کننده و یک موسسه امنیتی خصوصی صورت گرفت و خودروی نیروی انتظامی تنها در جلوی درب ورودی پارکینگ و محوطه حضور داشت تا در صورت لزوم در سالن حضور پیدا کند که با توجه تأمین امنیت توسط عوامل برگزاری، نیازی به دخالت ماموران انتظامی نشد.
•    این کنسرت ها به تهیه کنندگی شرکت فرهنگی هنری نوای نی لبک شرقی (علی و ایمان آقایی نسب) توسط موسسه فرهنگی هنری آوای ماندگار پرشین (به مدیریت آدرین یعقوبی) با همکاری موسسه فرهنگی هنری باربد آمل و آقایان عباس نوری، سید محمد زهیر غرضی و امیر حسین هدایتی برگزار شد.

*****
برگزارکنندگان این کنسرتها در نشستی با خبرنگاران «موسیقی ما»، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز و بی حاشیه ی این برنامه اظهار داشتند: «از شش ماه پیش، پیگیر دریافت مجوز این برنامه ها از مراجع ذیربط بودیم و مراحل مختلف اداری در تهران، لرستان، شورای تأمین و... را پشت سر گذاشتیم. اوایل اسفندماه برخی مجوزها کسب شد و مجوز نهایی 24 اسفند صادر گردید. قرار بود این کنسرتها تا پنجم فروردین ماه ادامه یابد که به دلیل تقارن با فاطمیه و ایام سوگواری حضرت زهرا (س)، دوم فروردین را برای پایان برنامه در نظر گرفتیم.

بر خود لازم می دانیم از مسئولین و ارگانهای ذیربط که در برگزاری این برنامه با ما همکاری داشتند سپاسگزاری کنیم. لذا از معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه آقایان پژمان و مِسگرخوئی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور، مدیریت حراست معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری و شورای تأمین شهرستان نور، فرمانده و جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران به خاطر حمایتها و همکاری هایشان بی نهایت سپاسگزاریم و خوشحالیم که با برگزاری موفقیت آمیز این برنامه ها، پاسخ اعتماد مسئولین را دادیم.

همچنین از آقایان مهندس هزارخانی، علیرضا کبریایی و آقای عرب (صدا)، کیانوش خسروی (نور)، حمید اسماعیلی (تصویربرداری)، ضرغام (LED)، وحید لشگری (مدیر هنری)، شایان شیرازی و آرمان کوچکی که در ارتقای کیفی برنامه نقش بسزایی داشتند، قدردانی و تشکر می نماییم».

ایشان همچنین در خصوص انتخاب هتل گرانقیمت زاگرس برای اقامت گروه و نیز هزینه های سالن، نور، صدا و... اظهار داشتند: «علی رغم اینکه هتل زاگرس یکی از پر هزینه ترین هتل های منطقه است، اما برای راحتی خوانندگان و اعضای گروه هایشان، این هتل را انتخاب کردیم تا به محل برگزاری کنسرت نزدیک باشد. هزینه های انجام شده برای سالن، صدابرداری، نورپردازی و... نیز با هدف احترام به شعور مخاطب صورت گرفت. کیفیت سالن برنامه یکی از دغدغه های مسئولین بود و از این رو پس از بررسی توسط مسئولین محترم، مجوزها صادر شد». *****
سایت «ما» طبق وعده ی قبلی، گزارشات متنی و عکس های دیدنی «سعید عبداللهی» از این اجراها را از امروز در اختیار مخاطبین محترم قرار می دهد. بر این اساس، هر روز شاهد گزارش کنسرت یکی از هنرمندان خواهید بود.


مطالب مشابه :


جمونگ در نوروز 93

جمونگ در نوروز 93 تور آنتالیا| جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی در یکی از تالارهای
مطالب جالب ، مطالب خواندنی ، اخبار جالب از سراسر جهان

تور دبی ، تور ارمنستان تور نوروز 94. اسراییل به شورشیان جنوبی تاکید کرده است که باید
بهترین و بدترین شهرهای جهان برای زندگی کدامند؟

حرکات آیینی ورشرنگ سربداران در آستانه نوروز . نیم کره جنوبی و سودان جنوبی تقسیم شده و
با مرموزترین نقاط روی کره زمین آشنا شوید

با مرموزترین نقاط روی کره آستانه نوروز در ساحل جنوبی کشور پرو قرار گرفته
كنسرت نوروزي ستارگان پاپ در بروجرد

(فروردین و اردیبهشت 92) نوروز در چین. تور ایرانگردی دورایران 16 روزه
برچسب :