کارهای بزرگی در دانشگاه آزاد کهنوج انجام شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از کهنوج عباسعلی نورا در آیین افتتاح 15 هزار و 400 متر مربع از پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد واحد کهنوج اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد برخواسته از انقلاب بوده که توفیق زیادی در نظام جمهوری اسلامی پیدا کرده است.

وی افزود: این نهاد نه تنها در پرورش نیروی انسانی موفق بوده، بلکه در به‌ کارگیری مهندسی کشور نیز موفق عمل کرده است به‌گونه‌ای که در شهر کهنوج 22 هزار متر مربع و 12 هکتار را به این امر اختصاص داده و مهندسی را متحول کردیم.

نورا با اشاره به اینکه کارهای بزرگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج انجام شده است، تصریح کرد: با توجه به ندای مقام معظم رهبری در راستای اجرای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی تنها مؤسسه‌ای که در اجرای این اصل موفق عمل کرده، دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

وی افزود: اگر امروز می‌توانستیم در بخش‌های دیگر مانند صنعت، کشاورزی و همچنین تجارت چنین مؤسسه‌های موفقی را ایجاد کنیم، شاید امروز در یک مرحله بالاتر قرار داشتیم.

نورا خطاب به مسئولان این دانشگاه بیان کرد: در کارهای فیزیکی در حال پیشرفت هستید، اما هنوز جای کار زیادی وجود دارد، همچنین در بحث کمیت با توجه به اینکه شهرستان کهنوج منطقه‌ای دورافتاده و محروم است هنوز از نظر کمی اشباع نشده است.

رئیس منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید وضعیت دانشگاه را از نظر ارتقا سطح سواد اصلاح کنیم، زیرا با این شرایط دانشگاه به کارخانه مدرک‌سازی تبدیل می‌شود و هیچ ارزشی ندارد.

نورا بیان کرد: ما باید انسانی تحویل جامعه بدهیم که از نو خلق شده باشد، باید دانشگاهیان کمک کنند تا در کنار ارتقا کیفیت و کمیت توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به امکاناتی که در اینجا فراهم شده، تعداد بورسیه زیادی که در رشته استادیاری وجود دارد و چند استادیار استخدام شده است در آینده تعدادی از رشته‌های کارشناسی ارشد به این واحد داده می‌شود.

نورا گفت: با توجه به آزمایشگاه‌های این واحد و قابلیت‌های منطقه در حال بررسی هستیم و اکنون به جمع‌بندی‌هایی رسیدیم که بیشتر در بخش‌های کاربردی و مهندسی است.

به گزارش فارس، آیین افتتاح 15 هزار و 400 متر مربع از پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج با حضور عباسعلی نورا رئیس منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی، امام جمعه، فرماندار و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج، نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و تعداد کثیری از مسئولان شهری و استانی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این آیین یک مجتمع خوابگاهی به مساحت 7 هزار و 400 متر مربع، تالار اجتماعات به مساحت یک هزار و 500 متر مربع، مجموعه ورزشی شهید شهسواری به مساحت 4 هزار متر مربع، مجتمع کارگاهی و آزمایشی به مساحت یک هزار و 500 متر مربع و یک مسجد به مساحت یک هزار متر مربع افتتاح و از خودروی خورشیدی، سیستم ضد حریق و هواپیمای بدون سرنشین این واحد دانشگاهی نیز بازدید شد.


مطالب مشابه :


اولين جشنواره شعر دفاع مقدس در دانشگاه آزاد كهنوج برگزار شد

استان کهنوج(جازموریان-شهسواران) - اولين جشنواره شعر دفاع مقدس در دانشگاه آزاد كهنوج برگزار شد - هدف از ایجاد این وبلاگ دفاع از اتحاد 5 شهرستان هم فرهنگ و هم زبان کهنوجی زبان است - استان کهنوج(جازموریان-شهسواران)
دانشجویان فنی دانشگاه آزاد کهنوج هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین ساختمد

استان کهنوج(جازموریان-شهسواران) - دانشجویان فنی دانشگاه آزاد کهنوج هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین ساختمد - هدف از ایجاد این وبلاگ دفاع از اتحاد 5 شهرستان هم فرهنگ و هم زبان کهنوجی زبان است - استان کهنوج(جازموریان-شهسواران)
رئیس دانشگاه آزاد منوجان:

استان کهنوج(جازموریان-شهسواران) - رئیس دانشگاه آزاد منوجان: - هدف از ایجاد این وبلاگ دفاع از اتحاد 5 شهرستان هم فرهنگ و هم زبان کهنوجی زبان است - استان کهنوج(جازموریان-شهسواران)
دفتر مشاوره دانشگاه آزاد اسلامي كهنوج - - گاهي اوقات مشكلاتي هست كه جز خودت و خدا، فقط يك مشاور مي‌تواند درك كند.
کارهای بزرگی در دانشگاه آزاد کهنوج انجام شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از کهنوج عباسعلی نورا در آیین افتتاح 15 هزار و 400 متر مربع از پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد واحد کهنوج اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد برخواسته از انقلاب بوده که توفیق زیادی در نظام جمهوری اسلامی پیدا کرده است.
مهارت های ارتباط با همسر

دفتر مشاوره دانشگاه آزاد اسلامي كهنوج - مهارت های ارتباط با همسر - گاهي اوقات مشكلاتي هست كه جز خودت و خدا، فقط يك مشاور مي‌تواند درك كند.
آقای اصغر پوربهزادی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج معرفی شد

به گزارش کهنوج خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد کهنوج، طی مراسمی و با حضور دکتر آل طه دبیر منطقه 7 دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانداران، ائمه جمعه و مسئولین 5 شهرستان جنوبی استان کرمان، آقای اصغر پوربهزادی به عنوان رئیس ...
دانشگاه آزاد

کهنوج سلام - دانشگاه آزاد - کهنوجی برای همه ... - کهنوج سلام.
پلان خانه آبشار آکارهای فرانک لوئید رایت

(بسم الله الرحمن الرحیم) باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز امید وارم از دیدن وبلاگ ما لذت و استفاده کافی رو ببرید.این وبلاگ جهت استفاده دوستانی که در رابطه با رشته های معماری و عمران فعالیت دارن طراحی و ساخته شده است.
برچسب :