دانلود مستقيم بازي CrashDay کراش دی

از بازي Crashday مي توان به عنوان يك بازي فوق العاده جذاب در سبك رانندگي نام برد . اين بازي تركيبي از جديدترين سبك هاي ماشين سواري است كه در يك مجموعه بسيار كم حجم جمع آوري شده است . ناشر اين بازي آتاري است و به نظر مي رسد بالاخره آتاري بتواند با اين بازي و فروش آن كمي از بار مشكلات مالي خود بكاهد . اين بازي ماشين سواري بسيار جذاب ، مطمئنا رقابتي بسيار نزديك با بزرگان اين سبك خواهد داشت . اين بازي آتش و حوادثات رانندگي را در قالب يك هيجان بسيار بالا به كاربران القا كرده است . يكي از مهمترين بازيهايي كه اين بازي مطمئنا براحتي آن را مورد هدف قرار گرفته است سري بازي هاي Burnout مي باشد كه بسيار شبيه به اين بازي بود . اين بازي به جرات تركيبي از سري بازيها Need For Speed ، Burnout و Twisted Metal است .

Crashday به نوعي يك ماشين جنگي مهيج و دوست داشتني است . اين بازي به 6 قسمت كلي تقسيم بندي مي شود كه هر كدام به نوعي خود يك سبك از بازيهاي رانندگي به شمار مي رود . همچنين بازي با بكار بردن ابداعات نو و جديد در بازي ، به اين سبك از بازيها جاني ديگر بخشيده است . رقابت ماشين ها با بمب و قدرتمند ترين سلاح ها از جمله جذابيت هاي اين بازي است . بازي شامل قسمت هاي Wrecking Match ، Stunt show ، Hold the Flag ، Race ، Pass the bomb ، Bomb Run مي باشد . بازي همچنين داراي 6 Mini Game بسيار مهيج مي باشد كه شامل پرش با ماشين از ارتفاع ، عبور از حلقه با ماشين و نبرد هاي سنگين مي باشد . كه بطور كلي اين قسمتها شامل ماشين جنگي و نبردهاي سنگين ماشين ها ، امتياز گيري از حركات نمايشي ، نگهداري و حفظ پرچم ، مسابقه هاي ماشين راني عادي ، پاس دادن بمب ، فرار با بمب مي باشد . خلاصه اي مختصر از اين قسمتها نيز در ادامه تقديم حضورتان خواهد شد . در قسمت ماشين جنگي مي توانيد با انواع سلاح هاي سنگين به مبارزه با ساير ماشين ها برويد و در اين رقابت تنها فردي برنده است كه بتواند بيشترين رقيبان را از ميدان خارج كند .

در اين حالت در بالاي هر ماشين يك شاخه صدمه مشاهده خواهيد كرد كه با برخوردها و تصادفات و موشك ها از اين شاخه كم خواهد شد و با تمام شدن لول درون اين شاخه ماشين منفجر خواهد شد . شما بايد تا مي توانيد با شليك موشك و برخورد هاي سنگين با اين ماشين ها آنها را از ميدان به در كنيد . همچنين مي توانيد ماشين ها را با هدايت به سمت دره ها ، از ميدان خارج كنيد . ماشين هاي شما بسيار خسارت پذير هستند و جز به جز آنها در طول بازي از بين خواهند رفت . از شيشه ماشين ها گرفته تا بدنه و لاستيك ها تك به تك جدا مي شوند و از بين مي روند . نموداري در كنار صفحه قطعات خودرو شما را بهمراه آسيب پذيري شان نشان مي دهند كه مي توانيد وضعيت ماشين خود را نيز با آن دريابيد . تعداد موشك هاي شما در بازي تقريبا نامحدود است و با مشكل كمبود موشك مواجه نخواهيد شد . هر چند كه شارژ موشك ها مدتي زمان را از دست مي دهد . همچنين ماشين هاي شما داراي كپسول هاي نيتروت است كه مي توانيد با استفاده از آنها با سرعت هر چه تمام در بازي پيش برويد . بازي صحنه هاي پر سرعتي را كه ماشين ها در جريان هستند به خوبي به تصوير مي كشد . ديگر قسمتهاي بازي شامل نگهداري پرچم مي باشد .

در اين قسمت شما و ساير رقبا بايد با سرعت يكدگير را تعقيب كنيد و پرچم را از هم برباييد و از نقاط CP عبور كنيد . يكي ديگر از قسمتهاي بازي Race مي باشد كه به تنهايي يك بازي كامل را تشكيل مي دهد . اين قسمت يك مسابقه ماشين راني ساده را به تصوير مي كشد . Pass the bomb يك قسمت ديگر از بازي را تشكيل مي دهد كه دقيقا بر عكس نگهداري پرچم مي باشد . در اين قسمت بر روي ماشين ها بمب سوار مي شود كه رقيبان بايد بمب ها را به يكديگر پاس دهند و شما نيز بايد سعي كنيد كه فرار كنيد تا بمب به شما نرسد . اين قسمت نيز بسيار جالب و جذاب مي باشد و در نوع خود بسيار بي نظير است . گرافيك بازي در حد معقولي مي باشد . نمي توان گفت كه گرافيك بازي بسيار فوق العاده است و تمامي جزُئيات در آن رعايت شده اما گرافيك بازي اذيت كننده نمي باشد . در واقع بازي از گرافيك خوب و در حد قابل قبولي بهره مي برد . نورپردازي در بازي بسيار خوب مي باشد و در طول مراحل بازي با قسمت عمده اي نورپردازي قدرتمند بازي مواجه خواهيد شد . واقع گرايي در بازي بسيار بالاست . محيط بازي تقريبا بطور بسيار بالايي تخريب پذير است . ماشين ها نيز بطور كامل تخيرب پذيرند و اين يكي از نكات مثبت بازي به شمار مي رود . افكت هاي تصويري و به خصوص افكت هاي انفجار ها بسيار زيبا در بازي نشان داده مي شوند . صداگذاري بازي نيز چيزي از سير تكميلي بازي كم ندارد و بسيار عاليست . در واقع يك صداگذاري عالي را مي توان در اين بازي مشاهده كرد . كنترل بازي بواسطه چرخش عالي دوربين بازي بسيار نرم و روان است . چرخش دوربين بازي بسيار عاليست و هيجان كافي و لازم را براي يك تصادف و نبرد بزرگ دارد


سيستم مورد نياز براي اجراي بازي :

System: Pentium IV 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 1500 MB

حجم فایل : 564 مگابایت

-----------------------------------------

دانلود از سایتهای اشتراکی :

BitRoad

----------------------------------------

OR

Megashares

Flyupload

dl.free

Letitbit

Vip-File

دانلود - لینک مستقیم--- روی لینک کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود روی Get Direct Link کلیک کنید .


مطالب مشابه :


دانلود بازی تاکسی دیوانه - Crazy Taxi برای آیفون و آیپد

معمولا بازي هاي كامپيوتر هستند امروز يك بازي جالب و زيبا در سبك ماشين سواري براي فلش
بازي زيباي ماشين سواري Asphalturb با فرمت sis

بازي زيباي ماشين سواري با ابعاد 220*176 براي گوشي هاي سري 60 نوکيا قابل بازی های فلش.
بازي سه بعدي ماشين سواري ماتريكس نهايي Ultimate Matrix Kill 2 3D - نوكيا

بازي سه بعدي ماشين سواري ماتريكس جاوا و براي گوشي هاي نوكيا سري 60 نسخه فلش » فونت
دانلود مستقيم بازي CrashDay کراش دی

اين بازي ماشين سواري بسيار جذاب ، مطمئنا ماشين هاي شما بسيار خسارت پذير - بازیهای فلش
بهتر است اين رانندگي را امتحان نكنيد

دكور كنيد و كلكسيون ماشينهاي خود را به صورت انحراف، در اين بازي ماشين سواري
آلبوم کامل - فول آلبوم - دانلود - موزیک - ویدئو - فیلم دانلود نرم افزار دانلود دانلود نرم افزار با ل

خريد بازي هاي ماشين سواري،بازي موتور سواري فلش،خريد بازي هاي فلش،بازي ماجرايي
تب ماشين بازي در خيابان هاي تهران جولان دادن مستكبران آه كشيدن مستمندان

تب ماشين بازي در خيابان هاي تهران جولان امروز ديگر ماشين سواري حالت پز دادن و چشم
بازي ماجرائي موبايل Bugs Bunny - بازي جاواي موبايل

ماشين سواري فلش بازي هاي
Modele Dastmal Gardan Zanane !

ماشين سواري فلش بازي هاي عضو شو بازي كن جايزه ببر لينك كن
برچسب :