همه ی خرید های "ف.ه"

 

10اسفند 89:

یک آقازاده معروف لحظاتی پیش در خیابان امیرکبیر (پشت چراغ برق) بازداشت شد. گفته می‌شود این محل، مکان قرار آشوب‌طلبان بوده اما فرد بازداشت‌شده هدف خود از آمدن به این خیابان را بستن رینگ‌اسپرت به ماشین خود عنوان کرد. این فرد هم‌اینک آزاد شده است.

 

15 اسفند 89:

فرزند یکی از سران فتنه در پارک دانشجو برای دقایقی بازداشت و سپس آزاد شد. اگرچه بنا به اطلاع‌رسانی سایت‌های ضدانقلاب و برخی شبکه‌های ماهواره‌ای، پارک دانشجو محل اجتماع ادعایی منافقین بوده است اما «ف. هـ » به خبرنگار ما گفت: آمده بودم پارک دانشجو تا از دکه این پارک برای «فی‌فی» و «می‌می» تنقلات پلاستیکی بخرم. یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود، با تایید ادعای فوق، از علاقه «فی‌فی» به هله‌هوله و «می‌می» به اسمارتیز خبر داد.

 

20 اسفند 89:

یكی از آقازاده‌ها در میدان محسنی دستگیر شد. گفته می‌شود وی در حال سر دادن شعار بوده اما این آقازاده ضمن مضحک خواندن این خبر تصریح کرد: علاقه من به ورزش ایروبیک موجب شد به میدان محسنی بیایم و یک عدد دستگاه ویبراتور بخرم که متاسفانه برای لحظاتی بازداشت شدم. «ف.هـ‌» ادامه داد: جلوی ویترین مغازه بودم که فهمیدم از قرار در این محل خبرهایی هست که البته روح من از آن بی‌خبر است.

 

24 اسفند 89:

خانم «ف» که نیم ساعت پیش در چهارراه پارک‌وی بازداشت شده بود، الساعه آزاد شد. سخنگوی کاخ سفید دیشب از منافقین خواسته بود ضمن گرامیداشت آیین چهارشنبه‌سوری امسال، انتقام چهارشنبه‌سوری یخ سال 88 را هم بگیرند. چهارراه پارک‌وی از جمله مکان‌هایی است که قرار بود اغتشاش‌طلبان، ضمن تجمع، علیه جمهوری اسلامی شعار بدهند. خانم «ف» البته همزمانی حضور خود با تجمع منافقین را اقدامی کاملا خودجوش(!) خواند و ادعا کرد: آمده بودم از خشکبار تواضع، آجیل و پسته نوروز بخرم. آنقدر هم صف طولانی بود که!

 

29 اسفند 89:

خواهر«م.هـ » در عبدل‌آباد دستگیر و بعد از چند دقیقه آزاد شد. وی که قصد خود از حضور در محله عبدل‌آباد را مظنه کردن قیمت ماشین‌های شاسی‌بلند عنوان کرد، بیان داشت: اصلا در جریان تجمع اغتشاش‌طلبان در این مکان نبوده‌ام. یک دلال که اصرار داشت نامش فاش شود، به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: فائزه از همان اول هم معلوم بود که بخرش نیست.

 

5 فروردین 90:

«ف. هـ » در کیش برای دقایقی بازداشت و سپس آزاد شد. اگرچه بنا به اطلاع‌رسانی ضدانقلاب در شبکه‌های اجتماعی توییتر و فیس‌بوک، کیش محل تجمع آشوب‌طلبان معرفی شده بود اما «ف. ه» در لحظاتی که بازداشت بود مدعی شد برای دیدن اره‌‌ماهی، نهنگ، عروس‌دریایی، کپور، قزل‌آلا و دلفین به خلیج نیلگون همیشه فارس آمده است. گفتنی است قزل‌آلا از جمله آبزیانی است که در دریاچه خزر زندگی کاملا ساده‌ای دارد.

 

 10 فروردین 1400:

یک آقازاده معروف که برای خرید فلافل به ترمینال جنوب آمده بود و اصلا هم کاری با ادعای رسانه‌ای منافقین نداشت، بدون آنکه بازداشت شود، برای لحظاتی آزاد شد!

 

 15 فروردین 1405:

خانم‌«ف» که به منظور خرید دلار و کاپشن چرم به میدان فردوسی رفته بود، ضمن رضایت از خرید خود، مشترک «نوین‌چرم» شد.

 

 20 فروردین 1410:

«ف.هـ » با حضور در محله ناصرخسرو ضمن خرید ترامادول، از نبود سلکوکسیب در راسته دلالان این منطقه انتقاد کرد. وی به قیمت قرص نوافن در ناصرخسرو اشاره و از برخورد نامناسب برخی فروشنده‌ها با مشتریان گلایه کرد. وزارت بهداشت در واکنش به این خبر قول رسیدگی داده است.

 

 25 فروردین 1415:

آقازاده‌ای به نام «ف» نسبت به پلمب مغازه چند مالخر در محله سیداسماعیل ابراز نگرانی کرد. وی که به منظور کاستن از هزینه‌ها به «سداسمال» آمده بود تا لوازم دزدی بخرد، بعد از این خرید، به گمرک رفت و ضمن خرید دوچرخه، سر قیمت با فروشنده دعوایش شد که نیروی انتظامی فروشنده دوچرخه را بازداشت کرد. «اصغرآقا» تا لحظه تنظیم این خبر در سلول انفرادی بسر می‌برد.

 

 30 فروردین 2020:

«ف.هـ . سیزدهم» از نوادگان «ف.هـ » در میان تدابیر شدید امنیتی برای خرید خروس لاری، خروس جنگی، کفتر و بلبل به محله مولوی رفت. وی بعدازظهر قرار است برای خرید خنچه عقد به کوچه برلن برود. منابع آگاه از تاسیس یک مجتمع تجاری تا آخر سال در منطقه «خاک سفید» خبر داده‌اند.


 

حاج حسین قدیانی 


مطالب مشابه :


بازار خودروی عبدل اباد + تصاویر

خودرو ایران iran automotives - بازار خودروی عبدل اباد + تصاویر - به امید روزی که همه خانواده های
عبدل آباد

مشخصات فنی خودرو - عبدل آباد - طراحی سایت، طراحی وب سایت، طراحی پورتال اینترنتی - مشخصات فنی
همه ی خرید های "ف.ه"

وی که قصد خود از حضور در محله عبدلآباد را مظنه کردن قیمت ماشین‌های شاسی‌بلند عنوان کرد
پراید مدل ۷۷,پراید مدل۷۸,پراید مدل۷۹,پراید مدل ۸۰,پراید مدل ۸۱ تمیز,پراید مدل۸۲,پراید مدل ۸۳

قیمت روز انواع کالا و ماشین و خودرو سواری,عبدل آباد,پراید رنگی,تصادف زنجیره ای پراید
قیمت روز کشنده البرز-قیمت روز کشنده دانگ فنگ-قیمت روز کشنده دنگ و فنگ-قیمت روز تریلی دانگ فنگ

قیمت روز انواع ماشین آلات و کالا خودرو سواری,عبدل آباد,پژو جی ال ایکس مدل-پژو جی ال ایکس
پیش شماره و کد تلفن شهرهای استان قزوین 028

0282295 عبدل آباد 0281241 عبدل آبادمركزي 0282442 عصمت آباد 0282482 علي 124-بهترین ماشین های
برچسب :