مدارس گلستان برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان: مدارس گلستان برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: مدارس گلستان روز سه‎شنبه 11 آذر برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست.

خبرگزاری فارس: مدارس گلستان برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست

به گزارش خبرگزاری فارس/a> از گرگان، محمدرضا وطنی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مدارس گلستان روز سه شنبه برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست اما دوره‎های متوسطه اگر علاقمند باشند و رضایت خانواده‎ها وجود داشته باشد می‎توانند با همراهی مربیان در مراسم شرکت کنند.

وی فرهنگ را منوط به نیروی انسانی دانست و تصریح کرد: نیروی انسانی باارزش‎ترین سرمایه هر جامعه‎ای است و آموزش و پرورش ماموریت دارد استعدادهای دانش‎آموزان را شکوفا و تربیت کند و از این طریق به پیشرفت جامعه در ابعاد مختلف کمک کند.

سرانه اردوگاهی گلستان در مقایسه با کشور پایین‎تر است

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان افزود: اگر توسعه نیروی انسانی شکل بگیرد در واقع توسعه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.

وطنی از فعالیت 21 هزار همکار فرهنگی در آموزش و پرورش گلستان خبر داد و یادآور شد: فرهنگیان سرمایه‎های استان هستند که تلاش می‎کنند 300 هزار دانش‎آموز را به خوبی تربیت و تحویل جامعه دهند.

وی سرانه کلاس‎های آموزشی گلستان را بالاتر از سرانه کشور خواند و گفت: سرانه اردوگاهی گلستان در مقایسه با کشور پایین‎تر است اما با سفرهایی که در ماه‎های قبل توسط وزیر آموزش و پرورش به گلستان انجام شده و در سفر هیئت دولت به استان انجام می‎گیرد امیدواریم این ضعف به قوت تبدیل شود.

بخش اعظمی از مدارس گلستان نیاز به بازسازی و مقاوم‎سازی دارد

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در خصوص سفر دولت تدبیر و امید به استان بیان داشت: این سفر برکات زیادی برای گلستان خواهد داشت، قشر بزرگی از جامعه، فرهنگی هستند که در ابعاد مختلف با برنامه‎ریزی‎های انجام شده در سطح استان این این سفر به خوبی استفاده خواهد شد.

وطنی ادامه داد: در حوزه‎هایی که اختیارات مدیران استانی محدود است تلاش می‎شود تا از اختیارات رئیس‎جمهور استفاده شود و مشکلاتی که نمی‎توان در استان برطرف کرد بخشی از آن را در این سفر مرتفع کنیم و مردم بهره لازم را از این سفر داشته باشند.

وی با بیان اینکه مدارس گلستان با کمبود فضای فیزیکی مواجه نیست، خاطرنشان کرد: کیفیت فضاهای آموزشی باید افزایش پیدا کند، بخش اعظمی از مدارس گلستان نیاز به بازسازی و مقاوم‎سازی دارد که این مهم با برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته تا چند سال آینده محقق خواهد شد.

وطنی در خصوص میزان اعتبارات برای توسعه زیرساخت‎های آموزشی گلستان گفت: اعتبارات لازم است اما مهمتر از آن توانمندی و رضایتمندی معلم است که بتواند از اعتبارات به خوبی استفاده کند.

وی میانگین سواد معلمان آموزش و پرورش گلستان را در مقایسه با کشور در جایگاهی بالاتر دانست و ابراز امیدواری کرد از این توانمندی به میزان بیشتری استفاده شود.


مطالب مشابه :


فیش حقوقی فرهنگیان استان گلستان

غریب آشنا معلم فیش حقوقی فرهنگیان استان گلستان تربیت معلم آزادگان نیر
سفر وزیر آموزش و پرورش به استان گلستان

( یک معلم ) - سفر وزیر به استان گلستان - - ( یک معلم ) دولتی از دانشگاه تربیت مدرس بوده و هم
مراکز رفاهی و خانه های معلم شهر تهران (اسکان دائم)

سالن همایش معلم سیستم ارسال اتوبان بسیج،کوی زینبیه،تربیت معلم شهید
مدارس گلستان برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست.

( یک معلم ) - مدارس گلستان برای استقبال از رئیس‎جمهور تعطیل نیست. - - ( یک معلم ) و تربیت کند
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان: شهید نوروزی افتخار فرهنگیان در سال فرهنگ است

مربی تربیت بدنی روز درگذشت معلم شهید "جواد نوروزی" که سیستم جامع گلستان
کراسینگ اور

این وبلاگ توسط گروهی از دانشجویان رشته بیولوژی دانشگاه تربیت معلم سیستم آموزشی گلستان
دانشگاه فرهنگیان گلستان مهرماه فعال می شود.

دانشگاه فرهنگیان گلستان تربیت معلم استقرار سیستم دبیرخانه و ltms
برچسب :