سرانجام....استعفا

 

 

    اشاره: دیماه مطلبی مبنی بر استعفای آقای سید حمید حسینی بر روی وب ویرجینیا قرار گرفت که از سوی وی تکذیب و ایشان را دلخور و ناراحت کرد. ویرجینیا به ادعای ایشان احترام گذاشت و متن را از وبگاه خود حذف نمود .... اما امروز خبرها حاکی است که استعفای حجه السلام سید حمید حسینی از سوی آیت الله ری شهری پذیرفته شد. منابع موثق از سمت جدید ایشان در معاونت امور بین الملل موسسه دار الحدیث خبر می دهند.

 

  

 

آتش تغييرات در دامن مجازی

 نوشته شده در ۱۴ دی ماه ۸۹ ساعت ۱۶:۳۸

 

 

     خبرهای رسیده حاکی از آن است که با انتساب رئيس دانشکده جناب آقاي حجه السلام "دكترصادقي" یکی از اولین مجموعه‌هایی که توسط ایشان دست‌خوش تغییر خواهد شد، دانشکده مجازی خواهد بود.

دكتر صادقي و معاونينش طی جلسات متعددی که با جناب "سیّد حمید حسینی" "ریاست مجازي" داشته‌اند در پی مجاب کردن ایشان جهت واگذاری بخش‌های مختلف دانشکده مجازی به معاونت‌های بخش "حضوری" هستند.

امری که به محدود شدن شدید اختیارات سيد حميد حسيني در دانشكده مجازي منجر خواهد شد .

ظاهرا تا کنون بخش‌هایی از مدیریت اداری و مالی مجازی در حال انتقال به بخش حضوری است که از اولین جرقه‌هاي آن می‌توان به بحث تعدیل نیرو در بخش مجازی اشاره کرد .

نامه‌هایی در بین تعدادی از کارمندان بخش مجازی توزیع شده که حاوی اتمام قراراداد همکاری می‌باشد.

فشارها برای مجاب کردن جناب حسینی در خصوص واگذاری بخش آموزش و فرهنگی نیز به شدت در حال انجام است  كه با مقاومت وي همراه بوده به طوري‌كه در واكنش به اين فشارها حسيني چند روزي را به حالت قهر در دانشكده حضور نيافته.

در خصوص این تغییرات نکات زیر مهم به نظر می‌رسند :

-  به نظر می‌رسد با توجه به شرایط پیش آمده آقای حسینی یکی از دو راه زیر را انتخاب نمایند:

 1 – استعفا

2 – استفاده از نفوذ دایی‌جان حضرت آيت الله ری شهری .

-  با توجه به پیشرفت‌های جدی بخش مجازی در این چند سال و درست در اوج روز های گل انداختن این سوال به ذهن می‌آید که اتخاذ چنین تصمیمی با چه هدفی صورت پذیرفته است.

-  یکی از نکاتی که ظاهرا رییس بخش مجازی هم به آن اذعان دارد مدیریت بسیار ضعیف و عدم حضور معاونین بخش حضوری در دانشکده است . امری که به یقین موجب ایجاد مشکلات فراوانی خواهد شد.

-   این تغییر سیستم مدیریت اثرات بسیار زیادی را در بین کارمندان ایجاد کرده به طوری که بسیاری از آنها به فکر تغییر شغل خود هستند.

 

 

 امّا اين حكم رئيس سازمان فرهنگي هنري  كه "رئيس مجازي"را به عنوان عضو هيئت امنا دانشگاه "علمي كاربردي" معرفي مي‌كند، شايد باري از غصّه‌هاي" سيّد مجازي" در اين گاه " قهر و استعفا" كم كند و او با داشتن چنين برگ برنده‌ائي بتواند از آن به عنوان اهرم فشار بر دكتر صادقي و يارانش براي ابقا بر سكانداري" دانشكده مجازي" - كه نامش  براي مدرك بگيران اين سرزمين پر آوازه است - استفاده كند.

 

 

 

 

  


مطالب مشابه :


طریقه نوشتن نامه اداری و رسمی

مسئول امور اداری : متن نامه ی خداحافظی بعلت استعفا ، انتقال ،
آیین نگارش و نامه نگاری اداری

خوشحال میشم متن نامه های اداری در زمینه های متن نامه ی خداحافظی بعلت استعفا ، انتقال
خدمات مشاوره تلفنی خانواده حقوقی

عبارت: تعداد: 1: نامه اداری: 4384. 2: نامه نگاری: 1481. 3: رزومه کاری: 1380. 4: متن استعفا: 1272. 5: نامه نگاری
نامه های اداری از دیدگاه ماهیت كار:

طریقه نوشتن متن نامه استعفا نامه طریقه نوشتن نامه اداری و
آئین نامه نگاری اداری ( ویژه ی کارکنان بانک مهر اقتصاد زاهدان )

متن نامه اداری از سه قسمت مقدمه ، پیام و نتیجه تشکیل می شود. دولت استعفا داد.
سرانجام....استعفا

ویرجینیا به ادعای ایشان احترام گذاشت و متن را اداری و مالی نامه‌هایی در
برچسب :