اخبار حوادث

  حادثه مرگبار در جاده اهواز ـ اصفهان

مسافران اتوبوس در آتش سوختند/ 14 نفر کشته شدند / جزئیات/ تصاویر

 

تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان، موجب آتش گرفتن اتوبوس و مرگ 14 نفر شد. / در این حادثه که در جاده اهواز ـ هفتکل و در پیچ زیارتگاه سید محسن در کیلومتر 55 این مسیر به وقوع پیوست یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در حال عزیمت به اصفهان بود با یک کامیون 10 تن برخورد کرد و اتوبوس دچار حریق شد و مسافران زنده زنده در آتش سوختند تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان، موجب آتش گرفتن اتوبوس و مرگ 14 نفر شد.

اتوبوس مسافربری مسیر اهواز ـ اصفهان دچار حادثه شد و مسافران آن به کام مرگ رفتند.

به گزارش خوزنیوز به نقل از  فارس، در این حادثه که در جاده اهواز ـ هفتکل و در پیچ زیارتگاه سید محسن در کیلومتر 55 این مسیر به وقوع پیوست یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در حال عزیمت به اصفهان بود با یک کامیون 10 تن برخورد کرد و اتوبوس دچار حریق شد و مسافران زنده زنده در آتش سوختند.

به گفته یکی از شاهدان عینی آتش‌سوزی به گونه‌ای بود که اتوبوس به آهن‌پاره‌ای تبدیل شد.

سرهنگ قاسم قدرتی فرمانده پلیس راهور خوزستان با تایید این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: این حادثه در کیلومتر 20 جاده هفتکل ـ اهواز به وقوع پیوست که 14 نفر کشته شدند.

وی افزود: در این حادثه دو نفر به علت تصادف در دم جان سپردند و مابقی به علت آتش‌سوزی در اتوبوس به کام مرگ رفتند.

به گفته فرمانده پلیس راهبر خوزستان راننده کامیون نیز جزو کشته شدگان است.

صادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان

صادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان

صادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان

صادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان

صادف مرگبار اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده اهواز ـ اصفهان

اعلام اسامی برخی مسافران اتوبوس حادثه دیده محور اهواز - هفتکل

مدیر شرکت تعاونی مسافربری شماره 14 اهواز، اسامی برخی از مسافران اتوبوس حادثه دیده محور اهواز – هفتكل را اعلام کرد.

حردانی اظهارداشت: از طریق ثبت نام در تعاونی شماره 14 اسامی هشت مسافر به نام " آقایان فتحی، بازیار، ستایشی، جعفری" و "خانم ها عددی و منجزی" به ثبت رسیده است. همچنین علاوه بر این هشت نفر سه مسافر در درب خروجی ترمینال سوار این اتوبوس شدند که اسامی آن ها به همین دلیل مشخص نیست.
مدیر شرکت تعاونی مسافربری شماره 14 اهواز، یادآور شد: راننده این اتوبوس آقای رسول حسینی دهکردی و راننده دوم مسعود رحیمی بوده است.
وی ساعت حرکت این اتوبوس از ترمینال سه راه تپه به مقصد اصفهان را 9:45 دقیقه اعلام کرد.
حردانی ضمن تایید اخباری مبنی بر تعطیلی شرکت متبوعش، با اعتراض به این تصمیم، به خبرنگار ایسنا گفت: شرکت تعاونی کاملا بر اساس ضوابط قانونی عمل کرده و اتوبوس از لحاظ بیمه و معاینه فنی مشکلی نداشته است و این شرکت بر اساس ضوابط قانونی حمل و نقل سرویس دهی کرده است.
معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: بر اساس گزارشات کارشناسان تصادفات، بر اثر برخورد اتوبوس اسکانیا با تریلر بنز در محور اهواز - هفتکل 14 نفر جان خود را از دست دادند.
سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت‌و گو با خبرنگار «حوادث» ایسنا، با بیان این که 11 نفر از این کشته شدگان در صحنه حادثه جان خود را از دست دادند،‌ گفت: یک نفر از مجروحان در بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.
به گزارش ایسنا، معاون عملیات پلیس راه کشور با بیان این که راننده و کمک راننده تریلر بنز نیز در این حادثه جان خود را از دست دادند، گفت: در میان کشته شدگان این سانحه راننده اتوبوس نیز جان خود را از دست داد.
به گفته وی شرکت مسافربری مذکور نیز تعطیل شد.

آخرین وضعیت مصدومان حادثه اتوبوس اهواز- اصفهان/ سوختگی بالای 90 درصد 2 نفر از مصدومان

رئیس بیمارستان طالقانی اهواز از مصدومیت بالای 90 درصدی 2 نفر از مصدومان حادثه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری اهواز اصفهان خبر داد.
 
دکتر زهرا بزرگ زاده  با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از وقوع حادثه، پنج نفر از مصدومان که دچار سوختگی شده بودند به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شدند که یکی از آنها به محض ورود به بیمارستان به دلیل شدت سوختگی فوت کرد.
 
وی افزود: دو نفر از این مصدومان نیز که سن حدود 23 تا 32 سال دارند، دچار سوختگی بسیار شدید و نزدیک به 100 درصد هستند. یکی از آنها نیز علاوه بر سوختگی، به شکستگی در ناحیه پا دچار شده است.
 
بزرگ زاده با بیان اینکه مصدومان منتقل شده به این بیمارستان مرد هستند، تصریح کرد: یکی از مصدومان نیز دچار 74 درصد سوختگی شده و اکنون در بخش ICU تحت درمان است. یکی دیگر از مصدومان نیز که فردی 30 ساله است، 18 درصد سوختگی در ناحیه پا دارد و اکنون در بخش مردان تحت درمان است.
 
رئیس بیمارستان طالقانی اهواز خاطرنشان کرد: این مصدومان اکنون تحت درمان هستند و امکانات لازم برای مداوای آنها در بیمارستان وجود دارد.
 
دکتر محمد حسین سرمست، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز  گفت: این چهار مصدوم اکنون در بیمارستان طالقانی تحت درمان قرار گرفته اند و نیازی به اعزام آنها به تهران نیست، زیرا تجهیزات مورد نیاز برای درمان این مصدومان در بیمارستان وجود دارد.
 
وی با اشاره به اینکه مصدومان دچار سوختگی شده اند، افزود: دو نفر از مصدومان دچار بالای 90 درصد سوختگی و دو نفر دیگر نیز 60 تا 70 درصد سوختگی دارند.

جزيیات برخورد اتوبوس با تریلر حامل سیمان در محور اهواز- هفتكل/سوختگي بيش از 90درصدي چهار مسافر

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام 15 امدادگر برای امدادرسانی به حادثه جاده‌ای برخورد کامیون با اتوبوس خبر داد.
 
حسین درخشان با بیان اینکه در ساعت 12 ظهر امروز (پنجشنبه) وقوع تصادفی در محور اهواز - هفتكل به مرکز فوریت‌های امدادی 147 اعلام شد، گفت: امدادگران با حضور در صحنه حادثه دریافتند که یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون برخورد کرده است.
 
وی با بیان اینکه باتوجه به نوع حادثه، چهار تیم امدادی شامل 15 امدادگر به محل حادثه اعزام شدند، گفت: در این حادثه 40 نفر دچار حادثه شدند.
 
همچنین سرهنگ صمد اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه نیز با تایید این خبر گفت: متاسفانه اتوبوس اسکانیا پس از برخورد با کامیون دچار حریق شده و هنوز آمار نهایی تعدد مجروحان و کشته‌شدگان احتمالی این حادثه اعلام نشده است.
 
همچنین محمود مظفر ريیس سازمان امداد و نجات هلال احمر  با اعلام این‌که چهار نفر از مسافران اتوبوس حادثه دیده محور اهواز – هفتكل دچار سوختگی بیش از 90 درصد شده‌اند، گفت: در حال حاضر بررسی‌ها و عملیات امدادرسانی و رهاسازی مسافرانی که پس از برخورد اتوبوس دچار سوختگی شدند، ادامه دارد.
 
وی با بیان این‌که در ساعت 10:30 وقوع تصادفی در محور اهواز – هفتكل در دو راه مارون به مرکز فوریت‌های امدادی 147 اعلام شد، ‌گفت: این تصادف بر اثر برخورد اتوبوس با تریلر حامل سیمان رخ داد.
 
وی با بیان این‌که در حال حاضر جزييات حادثه در حال بررسی است، گفت: چهار نفر از مسافران دچار سوختگی بیش از 90 درصد شدند که توسط اورژانس پیش بیمارستانی به مراکز درمانی منتقل شدند.

تصاویر/ هفتکل نیوز


مطالب مشابه :


فروش بلیط اتوبوس vip به مقاصد اراک ،اهواز، اندیمشک، بروجرد و خرم آباد از آسیا سفر بیهقی

فروش بلیط اتوبوس vip به مقاصد اراک ساعت حرکت سرویس به مقاصد اهواز ،اندیمشک
برگ سبز

به طرف اهواز حرکت رسیدن این اتوبوس به اهواز ساعت که در این ساعت حرکت کرده
اخبار حوادث

وی ساعت حرکت این اتوبوس از ترمینال سه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری اهواز
صعود به قاش مستان (دنا)

روستا هستیم و سوار اتوبوس شده بطرف اهواز حرکت میکنیم. صبح شنبه اهواز و ساعت حرکت
صعود به قاش مستان

پنجشنبه ساعت ۵صبح حرکت به و سوار اتوبوس شده بطرف اهواز حرکت میکنیم. صبح جمعه اهواز
گزارش برنامه صعود به قله هفت تنان زردکوه

مشغول صحبت کردن هستیم که اتوبوس اهواز بوس به سمت اهواز حرکت کردیم . ساعت ۲۲ به
شاگرد اتوبوس!!!

شاگرد اتوبوس بالاخره اتوبوس شروع به حرکت کرد!جای که از اهواز باخودمون
برچسب :