خلاصه قسمت اول:::: جومونگ 3

ابتدای سریال پادشاه دائه موسین ( موهیول ) رو میبنیم که سربازانش رو جمع کرده که به کشور ناک رانگ حمله کنند. 

* دائه موُسین = لقب موهیول

بعد از این ، می رویم به یک سال بعد - زمانی که کشور ناک رانگ توسط گوگوریو نابود شده 

هودونگ پسر موهیول که حالا حسابی بزرگ و نیرومند شده در حال تمرین رزم با زیردستاشه که در چند حرکت فوق العاده اونها رو تار و مار میکنه ! خب به هر حال نتیجه جومونگه دیگه و خون جومونگ تو رگهاشه!

وقتی که هودونگ خودش رو داره واسه یه مراسم آماده میکنه عمه اش ( خواهر موهیول - که کسانی که امپراطور بادها رو دیدند قطعا باهاش آشنا هستند ) در کنارشه و لباسهاش رو مرتب میکنه که هودونگ بهش میگه که اجازه بده خودم این کار رو انجام میدم که عمه اش میگه که ....

بعد از اینکه لباسش رو درست کرد یکی از افراد هودونگ میاد و به هودنگ میگه که قبر پرنسس کشور ناک رانگ ( لا-هی ) رو پیدا کردم. 

در این مورد یه توضیح رو بدم که کشور ناک رانگ دو پرنسس داشته . یکی با نام جامیونگ و دیگری لا-هی که از یک پدر و دو مادر بودند. هودونگ عاشق جامیونگ میشه ولی از طرفی پرنسس لا-هی علاقه بسیار زیادی به هودونگ داره. در این بین قبلا در زمان تولد این دو پرنسس پیشگویی شده بود که همزمان یکی از این دو پرنسس باعث نابودی کشورش میشه و اون یکی کشورش رو نجات میده . خب این رو تا اینجا داشته باشید تا بعدا بیشتر در این مورد صحبت خواهم کرد. اما کشور ناک رانگ صاحب یه طبل آسمانی جامیونگ بوده که هر وقت دشمنان به ناک رانگ حمله می کردند این طبل خود به خود شروع به کوبیدن میکرده. موهیول که سالها به دلیل همین طبل از حمله به کشور ناک رانگ عاجز بوده این ماموریت بزرگ رو بر عهده پسرش هودونگ میسپاره که هودونگ نیز چون میدونسته لا- هی عاشق اون شده از عشق لا -هی استفاده میکنه و بهش میگه اگر میخوای با من باشی باید اول اون طبل رو نابود کنی که بعدا لا- هی طبل رو نابود میکنه و با خیانت به کشورش باعث سقوط ناک رانگ میشه اما در اثر یک اتفاق که بعدا در ادامه سریال متوجه خواهید شد کشته میشه و حالا میرسیم به ادامه داستان.....

وقتی که اون فرد میاد و به هودونگ میگه که قبر لا-هی رو پیدا کرده هودونگ ازش میپرسه که کجاست و تصمیم میگیره که بره سر قبر لا- هی. 

در پایگاه نظامی باقیمانده های کشور ناک رانگ خبر میرسه که هودونگ قراره بره بر سر مزار لا-هی و اونها نیز بلافاصله نقشه به دام انداختن هودونگ رو میکشند

در داخل پایتخت گوگوریو ، شعبده بازان در حال باز آوری داستان عشق ناک رانک به شاهزاده هودونگ هستند و در کل با لحن تمسخر آمیزی این موضع رو برای مردم بازگو میکنند.

این اخبار مربوط به شعبده بازان به گوش سول سو ( همسر پادشاه موهیول) میرسه و اونم که از خداشه تا موهیول یه جورایی ضربه ببینه و از چشم پادشاه بیفته تا پسر خردسال خودش ولیعهد بشه.

به موهیول خبر میرسونند که قوم ناک رانگ به جز لا-هی یک پرنسس دیگر داشته که الان زندست و از این جور حرفها که موهیول تعجب میکنه و یهویی ملکه ( سول سو) از راه میرسه و میگه بهتره بری و از پسر جون جونیت بپرسی تا همه چی رو واست توضیح بده! موهیول هم تعجب میکنه و دستور میده که هودونگ رو صدا بزنند و نزد او بیاورند.

که در ادامه ببینید که ملکه چه جوابی رو به شاه موهیول میده

با این حرف موهیول بیشتر عصبانی میشه و فریاد میزنه که هر چه سریعتر موهیول رو بیاورید نزد من!

هودونگ هم که بر سر قبر لا-هی نشسته 

و در این حین داره به این موضوع فکر میکنه که با احساسات لا-هی بازی کرده و با اینکه دوستش نداشته اما به دروغ وانمود کرده که دوسش داره تا از عشق اون اسنفاده کنه و اون طبل رو نابود کنه. خاطرات گدشته رو داره تو ذهنش مرور میکنه......

در همین حس و حاله که شورشیان ناک رانگ بهش حمله میکنند و دورش را میگیرند.


مطالب مشابه :


دانلود خلاصه قسمت اول سریال افسانه جومونگ

سایت رسمی افسانه جومونگ - دانلود خلاصه قسمت اول سریال افسانه جومونگ -
خلاصه قسمت اول:::: جومونگ 3

خلاصه قسمت اول:::: جومونگ 3 . ابتدای سریال پادشاه دائه موسین ( موهیول )
سانسورهای قسمت دوم جومونگ

سایت رسمی سریال جومونگ - سانسورهای قسمت دوم جومونگ ( جومونگ) خلاصه قسمت اول سریال جومانگ
خلاصه قسمت هشتم جومونگ (قسمت 8 سریال جومانگ)

خلاصه قسمت هشتم جومونگ (قسمت 8 سریال جومانگ) عکس سوسونو بازیگر نقش اول زن سریال جومونگ
خلاصه قسمت اول تا قسمت آخر جومونگ

در این سریال جومونگ وقتی متوجه میشه که برادران ناتنیش قصد کشتن و از صحنه خارج کردن او را
خلاصه قسمت اول سریال جومانگ (jumong)

افسانه جومونگ 1-2-3-4 سرزمین بادها - خلاصه قسمت اول سریال جومانگ (jumong) - افسانه جومونگ - سرزمین
حذفیات قسمت بیست و دوم سریال افسانه جومونگ

خلاصه قسمت اول سریال جومانگ (خلاصه جومونگ) خلاصه قسمت نهن سریال جومونگ(قسمت 9 جومانگ)
خلاصه قسمت نهم جومونگ (خلاصه قسمت 9 سریال جومانگ)

خلاصه قسمت اول سریال جومانگ (خلاصه جومونگ) خلاصه قسمت نهن سریال جومونگ(قسمت 9 جومانگ)
برچسب :