دكوراسيون پسرانه با تم ورزشي

•    اگر پسر شما به طور كلي طرفدار ورزش است و اكثر رشته‌هاي ورزشي را دوست دارد، توصيه مي‌كنيم ديوارهاي اتاقش را با رنگي با تناژ خنثي مانند قهوه‌اي مايل به زرد، بژ يا آبي كه مكمل اغلب دكوراسيون‌هاي ورزشي هستند رنگ‌آميزي كنيد. روی دیوارها را با پوسترها و يادگار‌ي‌هايي كه تيم‌هاي مورد علاقه كودك را در رشته‌هاي مختلف ورزشي به تصوير مي‌كشند، تزئين كنيد. طبقه و قفسه‌هايي را نيز روي ديوار تدارك ببينيد تا جوايز ورزشي او را كه از مدرسه دريافت كرده است و عكس‌هايي را كه با هم‌تيمي‌هاي خود دارد، روي آن طبقات به نمايش بگذارد. 

•    اگر فرزند شما علاقه زيادي به تاريخ ورزش دارد و در اين زمينه مطالعه و تحقيق كرده است، مي‌توانيد اتاقش را با چاشني قديمي ورزشي بياراييد. براي اين كار، عكس‌هايي از تيم‌هاي قديمي ورزشي در رشته‌هاي مختلف را تهيه و بر ديوار اتاق او نصب كنيد. همچنين مي‌توانيد كاپ‌ها و جوايز ورزشي كه در دوران‌هاي قديمي به تيم‌هاي برگزيده اهدا شده را به صورت نمادين، از مغازه‌هاي عتيقه فروشي خريداري كنيد و در دكوراسيون اتاق فرزندتان به نمايش بگذاريد.

110615_807.jpg


فوتبال

فوتبال يكي از محبوب‌ترين رشته‌هاي ورزشي در دنياست كه روز به روز بر محبويتش اضافه مي‌شود. اغلب پسربچه‌ها طرفدار سرسخت اين رشته ورزشي هستند و هر كدام براي خود فوتباليستي را به عنوان قهرمان ورزشي در ذهن دارند و الگوي خود قرار داده‌اند. بنابراين به سادگی می‌توانید یک تم فوتبالی به دكوراسيون اتاق فرزندتان بدهید. دكوراسيون با تم فوتبال بسيار ساده است. اولين كاري كه بايد انجام دهيد، رنگ‌آميزي اتاق با تركيب رنگي سياه و سفيد به عنوان تداعي‌كننده توپ فوتبال است. قدم بعدي، تعويض دكوراسيون تخت‌خواب كودك است. براي ملحفه و روتختي تخت‌خواب فرزندتان نیز به دنبال گزينه‌اي باشيد كه تم فوتبالي داشته باشد. از آنجايي كه فوتبال يك رشته ورزشي پرطرفدار است، يافتن چنين روختي دشوار نيست. همچنين مي‌توانيد كوسن‌هايي تهيه كنيد كه روكش آنها لباس‌هاي قديمي فوتبال باشد. اين لباس‌ها را مي‌توانيد از لباس‌هاي ورزشي قديمي فرزند خود يا لباس‌هاي ورزشي قديمي در فروشگاه‌هاي دست‌دوم تهيه كنيد. 

خريد چند توپ فوتبالي (چهل‌تكه) كه بايد آنها را با كمك نخ از جاي جاي سقف بياويزید نيز مي‌تواند هر چه بيشتر اين تم را براي فضا تداعي كند. تا به اينجا بيشتر مسير را پيموده‌ايد و تا حد زيادي اين تم براي دكوراسيون اتاق پسرتان تعريف شده است. براي تكميل اين تم در دكوراسيون، توصيه مي‌كنيم يك تي‌شرت و شورت فوتبالي را كه در فروشگاه‌هاي ورزشي وجود دارد، به صورت نمادين بر ديوار اتاق نصب كنيد. زدن پوستر قهرمان فوتباليست فرزندتان بر ديوار نيز مي‌تواند او را خوشحال و راضي كند.


مطالب مشابه :


دکوراسیون پسرانه

• بر دیوار سفید رنگ اتاق فرزندتان طبقاتی سیاه رنگ نصب کنید تا بتواند دکوراسیون پسرانه
طراحی دکوراسیون اتاق پسر

یکی از پرطرفدارترین طرح ها و عکس ها در اتاق های پسرانه استفاده از انتخاب رنگ مناسب برای
رنگ در محوطه سازی مدارس

دبستان قرآنی پسرانه شهید فتاحی دولت آباد - رنگ در محوطه سازی مدارس - آدرس :اصفهان-شهرستان
آباژورها اتاق خواب کودک پسرانه

آباژورها اتاق خواب کودک پسرانه. دسته بندی : انواع چراغ خواب اتاق خواب کودک » رنگ اتاق خواب
مدل دکراسیون اتاق خواب

در این اتاق هم رنگ ابی دیوارها و رنگ تیره کف و رنگ چوبی لوازم و پنجره لباس اسپرت پسرانه 2008
زیـباترین مدلهای دکوراسیـون اتاق خواب پسـرانه

انـگيـزه زنـدگـي - زیـباترین مدلهای دکوراسیـون اتاق خواب پسـرانه - تفاوتي كه ايجاد تفاوت مي
دکوراسیون اتاق خواب

دنیای زیبایی و مد - دکوراسیون اتاق خواب - زیبایی هر کجا و هر چه باشد آرامش می آورد؛ چه دست ساز
دكوراسيون پسرانه با تم ورزشي

دكوراسيون پسرانه با پسرتان براي رنگ‌آميزي اتاق و رنگ روتختي استفاده كنيد و رنگ توپ و
مدل های جدید دکوراسیون اتاق خواب کودکان

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با تخت دو طبقه زیبایی اتاق خواب به رنگ سبز روشن دیوار ها و
5 مدل طراحی دکوراسیون اتاق کودک خواب (اتاق خواب پسر)

خانه گرافیک 360 رنگ. منبت و دکوراسیون ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه.
برچسب :