مرکززددعادررمانی،،،دعای مجرب جهت نابودی دشمنان/ رازی برای قطع سردرد در ۱۰ دقیقهخواص اسم شریف القابض/

 خواص اسم شریف القابض

اخطار مخصوص:

اگر در محل غیر حق,این عمل در حق فرد مظلوم انجام گرفته وی را به مهلکه اندازی,نتیجه عمل عکس شود و خودت دچار قهر و غضب و پریشانی گردی.زنهار در این عمل احتیاط کامل کن.

۱-اگر کسی دائم این اسم شریف ورد کند(یا قابض) هیچ ظالم و قاهری بر او نتواند ضرر و زیان برساند

۲-برای قهر و تهدید ظالم شرور غیر قابل هدایت,در نصف شب,شب سه شنبه در محلی خلوت نشسته فرد ظالم را در نظر مجسم کن و ۹۰۳ بار (یا قابض) را بخوان.باذن الله تعالی بزودی آن ظالم مکافات اعمال خود مشاهده کند.

۳-اگر کسی دائم یا قابض را ذکر کند.کسی با او عناد(ستیزه,لج و لجبازی) نورزد و زبان همگان در حق وی مسکوت ماند,یا کسی علیه او کاری نتواند انجام دهد,و کسی بر کارهایش سوء ظن نبرد

۴-وفق اسم شریف (یا قابض) را در ساعت اشرف زحل بر یک لوح از جنس سرب نقش کن.بگو( الهم قابض علیه) و اسم فرد را بیان کن و ذکر (یا قابض) را قرائت کن و بر آن شخص فوت کن.باذن الله دعا قبول شود.در قلب شخص مورد نظر دردی عمیق پیدا شود.

 لوح زبان بندی

۵-برای محو نابودی و هلاکت شخصی نام وی را همراه نام یا قابض دائم ذکر کن.آن فرد دچار بلایا و مصائبی شود که بهیج عنوان گریز از آن نتواند.(دقت شود که به ناحق نام شخصی ذکر نشود که برای نیت کننده خطر بسیار دارد,تا میتوانی این عمل حتی در مورد بجا نیز استفاده نکنی.

دعای بسیار مجرب جهت نابودی دشمنان

با عرض سلام و احترام

همونطور که در جریان هستید، از چندی پیش شیعیان مظلوم بحرین تحت شکنجه ها و آزارهای شدید و هولناکى قرار گرفته اند که زبان از گفتن آن شرم دارد و نمی‌توان به بعضى از آنها اشاره کرد و از آنجایی که بحرین در سانسور خبری شدیدى قرار گرفته این اخبار کمتر در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

از آنجایى که در دین ما نسبت به یاورى به مظلومین اهتمام خاصى شده و حتی نسبت به غیر شیعیان، بر ما فرض است که برای جلوگیرى از این جنایات هر کارى مى‌توانیم انجام دهیم و آن کارى که فعلا از دست همگان بر مى‌آید دعا کردن جهت نابودى دشمنان تشیع مخصوصا فرقه کثیف و خبیث وهابیت خذلهم الله است.

جهت این امر مهم دعایی که از بزرگان ما برای نابودی حکّام ظالم و دشمنان اهل البیت علیهم السلام وارد شده و بسیار مجرب است را در این پست قرار مى‌دهم امیدوارم از خواندنش غفلت نکنید زیرا ما شیعیان همه چون ید واحده هستیم و مصداق آیه شریفه (إنما المؤمنون إخوة).

برای توجه بیشتر به این امر مهم کافیست فقط چند لحظه خودمان را بجای شیعیان مظلوم بحرین که قریب به 75 درصد جمعیت بحرین را تشکیل می دهند قرار دهیم آیا اگر مال و جان و ناموس ما در خطر بود حال ما چگونه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم از اطلاع رسانی این امر مهم غفلت نشود.

* به امید ظهور *

یا على

****************************

و اما دعا:

دعاى مهم جهت نابودى دشمنان که بسیار مجرب است:

 

جهت نابودى تمام دشمنان اهل البیت علیهم السلام و شیعیان آنها در سراسر جهان خصوصاً آل سعود و آل خلیفه و نجات شیعیان بحرین، 70 مرتبه در یک جلسه بصورت فردى یا جمعى خوانده شود.

 

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

اللّهُمَّ شَتِّتْ شَمْلَهُمْ و فَرِّقْ جَمْعَهُمْ و قَلِّبْ تَدْبیرَهُمْ و خَرِّبْ بُنْیانَهُمْ و بَدِّلْ أحْوالَهُمْ و قَرِّبْ آجالَهُم و قَطِّعْ أعْمارَهُم و اشْغَلْهُمْ بِأبْدانِهِمْ وَ خُذْهُمْ أخْذَ عَزیزٍ مُقْتَدِرْ یا قَهَّارُ یا قَهَّارُ یا قَهَّارُ یا جَبَّارُ یا جَبَّارُ یا جَبَّارُ.

 

دعای خرید و فروش منزل و اجناس

 

 

 

 

آنچه موجب فقرمی گردد

 

سلام دوستان خوبم.در پستهای قبل همانطور که به شما قول داده بودم که این مطلبو در سایت قرار بدم.

 

در این پست فقط چیزهایی که موجب فقر میشه و بدون هیچ توضیحی برای شما عزیزان قرار دادم.و این مطالبها رو از چندین کتاب جمع آوری کردم.

 

عواملی که موجب فقر و تندگدستی میشود:

 

اجیرشدن  ؛احتکار ارزاق ؛ارتکاب گناه ؛ازمردم چیزی خواستن بدون نیاز واقعی به آن ؛اسراف ؛تبذیر(ریخت و پاش و بی حساب مصرف کردن) ؛تحقیر و کوچک شمردن خوراکی ها و توهین به آنها ؛ترک زیارت امام حسین(ع) ؛ترک کردن جهاد در راه خدا ؛ ترک کردن حج واجب ؛ترک مسألت از فضل خداوند ؛ترک نهی ازمنکر ؛تنگ گرفتن برخانواده در معیشت(در صورت تمکن) ؛خوابیدن دروقت نمازهای عشا وصبح(قضا شدن این نمازها) ؛خوابیدن قبل از طلوع خورشید(بین طلوعین) ؛خودداری ازبرآوردن نیاز مردم ؛ خودداری از پرداخت بدهی,از ترس فقر ؛خیانت در امانت ؛در خواست کردن از مردم و اظهار نیاز به  آنان ؛رباخواری ؛ سستی و بی حالی و ترک کار و کوشش(اظهار عجز و ناتوانی) ؛ظلم و ستم ؛فراگرفتن علم برای خود نمایی ؛قطع رحم(ترک وظایف خویشاوندی) ؛کسب و کار حرام و تحصیل در آمد از راه نامشروع ؛کفران نعمتهای خداوند ؛نیت و قصد گناه(بدون منجر شدن به عمل) ؛

 

اموری دیگری که به عنوان عوامل فقر در روایات ذکر گردیده است:

 

*نشستن بر روی چهاچوب در

 

*جاروب کردن خانه به هنگام شب 

 

*شستن اعضا در محل استنجا(مستراح)

 

*خشک کردن اعضای شسته شده ,با آستین و یا دامن لباس

 

*ظرفها را نشسته نگهداشتن

 

*نپوشاندن در ظرف های آب

 

*شتاب کردن در خروج از مسجد

 

*نفرین بر فرزدندان

 

*روی ترش کردن به خاطر فقر

 

*دفع نکردن زباله ها از خانه

 

*نداشتن تقدیر و ماینه روی در معیشت

 

*گوش کردن به غنا

 

*پیشی گرفتن بر مشایخ

 

*صداکردن پدر و مادر با اسم

 

*خلال کردن با هر نوع چوب

 

*شستن دست و پا با گل

 

*خوردن به حالت خوابیده

 

*منع خیرات از فقیران

 

*نفرین بر پدرومادر

 

*کندن ناخن ها با دندان

 

*باقی ماندن بر حال جنابت

 

*زیاد خوابیدن

 

*خوابیدن باحالت برهنه

 

*تکیه بریک طرف در

 

*شانه زدن با شانه شکسته

 

*پوشیدن شلوار در حالت ایستاده

 

*برهنه برخاستن از بستر خواب برای پول

 

*بی اعتنایی نسبت به خرده نان

 

*سوزانیدن پوست سیر و پیاز

 

*باقی گذاشتن تارعنکبوت در منزل

 

*سبک شمردن نماز

 

*شتاب در خروج از منزل

 

*صبح زود به بازار رفتن و شامگاه بازگشتن

 

*خریدن نان از مستمندان

 

*دروغ گفتن

 

*خاموش کردن چراغ به وسیله دمیدن به ان

 

*بول کردن در حمام

 

*خلال کردن با چوب گز

 

*شانه زدن در حالت ایستاده

 

*سوگند دروغ

 

*زنا

 

*خوابیدن بین نماز مغرب و عشا

 

*بی تدبیر در امور اقتصادی زندگی

 

*راندن مرد(نیازمند)در خواست کننده در شب

 

*دست گیری نکردن از مردم

 

*در خواست نکردن از فضل پروردگار

 

*نیت گناه

 

*کسب حرام

 

*ربا

 

*اهل بیت(ع)را وسیله تحصیل رزق قرار دادن

 

*قضاوت برخلاف حکم خدا

 

*ظلم و ستم

 

****

 

***

 

**

 

*

 

یاری جستن از هر چیز نیاز به شناخت ماهیتِ آن دارد . چنانکه اگر به کسی بگویند در این کار از رایانه کمک بگیرد ، باید استفاده از رایانه را بداند وگرنه آن رایانه را بازیچه خواهد کرد و عمر به هدر خواهد داد .
بیشتر مردمان از نماز و روزه یاری نمی طلبند و بهره ای نمی گیرند بلکه آن را به صورت یک عادت و سنّت به جای می آورند و به بردن ثوابی و انجام فریضه ای دل خوش دارند . اما نماز می تواند کشتیِ عظیمی گردد که شخص را در دریای زندگی در وسط جامعه از طوفانها و گردابها حفظ کند .
{ شیخ ابوالحسن خرقانی می فرماید : نماز گزاردن و روزه داشتن کار عابدان بود ، اما آفت از دل جدا کردن کار مردان ! }

 

*دکتر حسین الهی قمشه ای *

 

 

دستور شفای بیماریهای لا علاج

 

 برای شفای  بیماری که دکتر ها از او قعطع امید کرده  اندو او را جواب کرده اند دستورات زیادی وجود دارند که بنده دو تا از مجرب ترین  و سریع ترین آنها که  بارها تجربه شده  را خدمتتان تقدیم می کنم  به شرطی که بنده همسرو خانواده ام  را از دعای خیر خود هیچ وقط  فراموش نفرمایید .

 

 

 

دستور اول :

 

به نیت شفای مریض دوازده مرتبه  ودر یک جلسه به تنهایی  یا با کمک چند نفر وبه صورت دست جمعی بگویید :

 

أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ

 

قاعده:   

 

۱-ختم حتما باید در یک روز در یک جلسه وبا طهارت اشخاص ومکان انجام شود .

 

۲-چون عدد زیاد است می توانید از چند نفر انسان  متدین کمک بگیرید و عدد را بین خودتان تقسیم کنید ودر یک مجلس بخوانید چون اثر آن بیشتر خواهد بود.

 

۳-دقت کنید عدد دقیق باشد کم وزیاد نشود.

 

۴-معمولا یک بار انجام دادن آن  نتیجه می دهد ولی  چنانچه لازم بود چند دفعه دیگر این عمل  در روز های دیگر تکرار شود.

 

 

 

دستور دوم:

 

این دستور هم بسیار مجرب است واگر دقیقا انجام شود اجابت آن بلا شک است .ابتدا چهل ویک عدد سکه آماده کنید .فرق نمی کند سکه چه قدری باشد مثلا ده تومانی یا ۵۰ تومانی  یاغیره  بعد از اینکه چهل ویک سکه را آماده کردید نیت تهارت وضو بگیرید وآنها را خوب بشویید وتمیز کنید .

 

اگر بیمار بتواند وضو بگیرد وبا طهارت کامل باشد خیلی بهتر است به بیمار بگویید دراز بکشد وشما یک سکه را بر روی پیشانی او قرار داده ومابقی را از سمت بالا رو به پاها با فاصله  روی بدن او بچینید سمت راست ۲۰سکه از شانه راست  تاپایین پای راست  وسمت چپ هم ۲۰سکه  از شانه  چپ تا پایین  پای چپ .

 

حالا باید ۴۱ مرتبه سوره علق  را بخوا نید  به این ترتیب که با هربار خواندن یک سکه  ازپایین یعنی  از سمت پاها برداشته  ورو به قبله سجده  واجب قرار بکنید  چون آیه آخر سوره علق  سجده واجب دارد وباید حتما بجا آورده شود همینطور ادامه می دهید وبا هر بار خواندن سوره  یک سکه برداشته وسجده واجب کنید تا سکه ها تمام شوند .

 

سکه ها را همراه چیزی مثلا اسکناس پول  یا همراه  آجیل یا هر غذایی  باید به ۴۱ فقیر بدهید .اگر شفای به بیمارتان مقدر شده  مطمئن باشید به سرعت شاهد شفای  او خواهید بود انشاالله.

 

 

 

قاعده:

 

۱-حتما باید این سکه ها را به ۴۱ فقیر متفاوت بدهید ونمی شود همه را به یک  یا چند فقیر بدهید.

 

۲-نمی توانید معادل مباغ  سکه ها  را به فقرا بدهید بلکه حتما خود سکه هارا به فقرا وهمراه چیزی  مثلا غذا یا آجیل یا غیره بدهید.

 

سوره علق:

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

 

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ ﴿١﴾ خَلَقَ الإنْسَانَ مِنْ عَلَقٍ ﴿٢﴾ اقْرَأْ وَرَبُّکَ الأکْرَمُ ﴿٣﴾

 

الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ ﴿۴﴾ عَلَّمَ الإنْسَانَ مَا لَمْ یَعْلَمْ ﴿۵﴾ کَلا إِنَّ الإنْسَانَ لَیَطْغَى ﴿۶﴾ أَنْ رَآهُ

 

اسْتَغْنَى ﴿٧﴾ إِنَّ إِلَى رَبِّکَ الرُّجْعَى ﴿٨﴾ أَرَأَیْتَ الَّذِی یَنْهَى ﴿٩﴾ عَبْدًا إِذَا صَلَّى ﴿١٠﴾

 

أَرَأَیْتَ إِنْ کَانَ عَلَى الْهُدَى ﴿١١﴾ أَوْ أَمَرَ بِالتَّقْوَى ﴿١٢﴾ أَرَأَیْتَ إِنْ کَذَّبَ وَتَوَلَّى ﴿١٣﴾ أَلَمْ

 

یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَرَى ﴿١۴﴾ کَلا لَئِنْ لَمْ یَنْتَهِ لَنَسْفَعًا بِالنَّاصِیَةِ ﴿١۵﴾ نَاصِیَةٍ کَاذِبَةٍ خَاطِئَةٍ

 

﴿١۶﴾ فَلْیَدْعُ نَادِیَهُ ﴿١٧﴾ سَنَدْعُ الزَّبَانِیَةَ ﴿١٨﴾ کَلا لا تُطِعْهُ وَاسْجُدْ وَاقْتَرِبْ ﴿١٩﴾

 

 

 

در ایه ۱۹ هنگام خواندن این ایه رو به قبله به سجده بروید و ایه را بخوانید

 

بهتر است که بیمار را رو به قبله بخوابانید

 

****

 

***

 

**

 

*

 

“بخت جوان دارد آنکه باتوقرین است پیرنگرددکه دربهشت برین است / آدم فقط با نام خدا میتواند فارغ شودازتشویش سن ونگرانی پیری، چون نام خدا یادخداست ویادخداحضورخداست وحضورخداهم صحبتی با خداست و هم صحبتی باخدابالاترین بهشت است ورضوان اکبرهمون بهشت دیداراوست بهشت هم جای پیری نیست چون دربهشت زمان ومکان نیست درهرلحظه ای آدم میتواند در هرزمان ومکانی باشد،شمابنگریدکسانی که هنوز ازورای زمان جوان هستندکسانی اند که بااوپیوندکرده بودند / مقیم کوی توتشویش صبح وشام ندارد که دربهشت نه سالی مقرراست و نه ماهی”

 

 

 

نماز جلب محبت

 

سلام خدمت دوستان عزیز

 

این نماز برای  جلب  محبت وآرام  کردن شخص عصبانی ازدستتان,بسیارمجرب است وبارها تجربه شده  ونتایج عالی داده است .

 

دستورنماز اینست:

 

دورکعت نماز خوانده ودر هر رکعت  بعدازحمد۲۰مرتبه این آیه رابخوانید:

 

 

 

عَسَى اللَّهُ أَن یَجْعَلَ بَیْنَکُمْ وَبَیْنَ الَّذِینَ عَادَیْتُم مِّنْهُم مَّوَدَّةً وَاللَّهُ قَدِیرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ

 

رَّحِیمٌ ﴿ممتحنه۷﴾

 

رکعت دوم را هم دقیقا مثل رکعت اول بجا آورید.سپس بلافاصله بعد از سلام نماز ۷۰ مرتبه این دعا را با صدای نسبتا بلند بخوانید:

 

     نماز جلب محبت

 


 

قاعده:

 

  1. بجای فلان بن فلانه  اسم شخص و مادرش یا لقب وکنیه او را بگویید. و اگر اسم و اسم مادرش را نمی دانید باید بجای فلان بن فلانه او را تصور کنید و هر چه تصورتان قویتر باشد نتیجه کار بهتر است.

 

    ۲٫بهتر است دعای آخر نماز(۷۰ مرتبه) را باصدای بلند بخوانید چون تجربه نشان داده که در این حالت بهتر نتیجه می دهد.

 

۳- در اتاق تنها باشید و مابین دعا هیچ حرفی با کسی نزنید. و مابین دعا خواندن بلند نشوید و جایی نروید.از اول نماز تا پایان دعا باید کارتان را بیوقفه انجام دهید.

 

۴-بعد از پایان دعا این احضار را هم بگویید

 

(مهر کردم,بستم دل و جان قلب و جسم و روح و چشم,(نام شخص) زاییده (نام مادر شخص) به عشق و محبت و هوس (نام خود) زاییده (نام مادر خود) یا میطَطَرون

 

****

 

***

 

**

 

*

 

عشقِ بدونِ معرفت، عشق نیست.
یوسف هم زلیخا را دوست داشت اما عشقِ یوسف پشتوانه داشت.
می دانست که عشق، مقدس است و پاک . در آن خیانت نیست.او موردِ اعتمادِ عزیزِ مصر (همسر زلیخا) بود.
دلیلی ندارد که بگویم چون من عاشقم پس هر کاری که می خواهم برای رسیدن به معشوقم انجام بدهم! خیر.
شما در داستانِ سیمرغِ عطار نگاه کنید.در هفت وادی، ابتدا “طلب” است،بعد “عشق” و بعد “معرفت”…
عشق باید باشد چون ما را راه می اندازد،باید باشد تا ادامه بدهیم،
اما بدونِ “معرفت” کامیاب نمی شویم.
در تمامیِ عشق ها از عشق زمینی تا عشق الهی باید معرفت باشد تا رشد کنیم و زنجیرهای نفس را پاره کنیم.
بسیاری از افراد، ادعای عشق الهی را دارند اما با کوچکترین رهزنی از راه به در می شوند.

 

“بانو قدسی الهی قمشه ای”

 


مطالب مشابه :


نفرین مظلوم بر ظالم‏

نفرین مظلوم بر ظالم‏ وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایات قران کریم و برای مشرف شدن به
جهت رغبت به نماز

وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایات قران کریم و نفرین مظلوم بر ظالمدعا برای
دعای مستجاب

دعای امام عادل2- دعا یا نفرین پدر در در حق ظالم و لو مظلوم برای غائب 21- دعای
شرط دعا برای پدر و مادر/ آیا می‌توان برای انسان کافر دعا کرد

شرط دعا برای پدر و مادر/ آیا می کردن است؛ چون گفتم این هم دعا است، یعنی نفرین کردن
دانلود مقاله دعا و نفرین در زبان مردم بلوچ

با توجه به چنین جایگاهی برای دعا در جامعه­ی "گاهی مظلوم آنقدر بر ظالم نفرین می­کند که
برای نفرین بر مرگ یک نفر

برای نفرین بر وبلاگ انواع دعا و ذکر و انتقام از ظالم و گرفتن حق و رفتن پیش ظالم
به جهت هلاکت ظالم

به جهت هلاکت ظالم - وبلاگ انواع دعا و به ظالم نفرین کند ختم لا اله الا الله برای
نفرین مادر

لازم است تا نفرین را روشی برای نفرین نوعی دعا است ولی دعا ظالم كیفر ستم
مرکززددعادررمانی،،،دعای مجرب جهت نابودی دشمنان/ رازی برای قطع سردرد در ۱۰ دقیقهخواص اسم شریف القابض/

جهت این امر مهم دعایی که از بزرگان ما برای نابودی حکّام ظالم و *نفرین بر ذکر و دعا برای
برچسب :