(موکل)

نوشته های من آنتی جن بنظر می رسه. قصدم این نیست که شما رو بترسونم یا از دنیایجنها دور کنم، قصدم اینه که از خطرات آگاه کنم، اگر واقعا این مطالب ترسوندتون،سراغ جنها نرید چون من فقط بخشی از حقیقت رو می گم که بنظرم قابل تحمل تره. واقعیتها تلخ تر و سنگین ترند.

چطور موکل داشته باشیم
برای اینکه موکل داشته باشید باید اولا قدرت تسلط بر جن داشته باشید (ارثییا اکتسابی) و روشهای قسم دادن و مطیع کردن جنها رو بلد باشید. بعد یک جن بیچاره ایرو پیدا کنید و تحت تسلط بگیرید و مجبور به همراهی همیشگی با خودتون بکنید. روشدیگه اینه که شخصی که تعدادی جن رو تحت تسلط خودش داره، یکی از اونها رو برایمراقبت از شما مامور کنه. هر جنی که اسیر و مطیع انسان باشه، میشه بعنوان موکل،مامور مراقبت از کسی کرد. اینطوری نیست که یک جن خاص مخصوص مراقبت از شما باشه وبگردید پیداش کنید.

احضارموکل
از اونجا که موکل هم یهجن مثل بقیه ی جنهاست، احضارش هم مانند سایرین با روشهای معمول احضار جن انجام میشه. من هنوز در مورد ارتباط با جن مطلب دارم. در قسمتهای آخر ارتباط باجن، یک یاچند روش احضار رو می نویسم.

من و موکل
یه زمانیکه زندگیم در خطر بود جنهایی در فواصل زمانی مختلف از طرف استاد.م مامور شده بودندمراقب من باشند. همه ی اونها الان از دوستان صمیمی من هستند و گه گاه می بینمشون وبرای لطفهایی که به من داشتند همیشه ازشون ممنونم .

کارهای موکل
کارها و مدت زمان همراهی موکل بستگی به وظیفه ای که بهش دادهشده داره. گاهی ممکنه جنی مامور باشه فقط 24 ساعت مراقب جان یک نفر باشه یا اینکهمامور باشه نگذاره کسی براش سحر و اینجور چیزا بگیره و ممکنه ماموریت خاصی نباشه وموکل فقط همراه و مراقب سلامتی کلی باشه. در هر کاری می شه از جن همراه کمک گرفت. لازم نیست شما اونو ببینید. کافیه ازش چیزی بخواید و بین 1 تا 3 ساعت بعد معمولاانجام می ده. گاهی فقط دیدن ناراحتی شما کافیه که کاری براتون انجام بده و لازمنیست حتی بهش بگید. موکل اگر محدود نشده باشه ( توسط کسی که اسیر و قسم خورده شکرده ) در زندگی انسان دخالت می کنه و اونو به سمتی که خودش مایل باشه می کشه. میتونه برای رسیدن به هدفهاتون کمکتون کنه و شرایط رو به نفع شما تغییر بده. خلاصهموجودی که می تونه نامرئی باشه، مسافتهای طولانی رو در کسری از ثانیه بره و برگرده،از تمام علمهای دنیا آگاهی داره و روی ذهن و رفتار شما و دیگران تاثیر و تسلط داره،رو تصور کنید و ببینید چه کارهایی می تونه انجام بده.
جن ها مثل انسانها، ازنژادهای مختلف هستند. قیافه ها ، طرز حرکت و حتی آفرینش اندامهاشون با هم فرق داره. بعضی نژادها سه یا دو انگشت دست دارند،بعضی پرموترند، بعضی نژادها قدبلند با پاهایبزرگند و روی زمین می دوند و نژادهایی از جن هستند که فقط نیم تنه شبیه انسان دارندو قسمت پایینی بدنشون توده سفید ابری شکلی ست و روی هوا می لغزند. حتی نژادی ازجنها، هم نر و هم ماده اند. یعنی هم خصوصیات اخلاقی نرها رو دارند و هم ماده ها روو بســـیار پرقدرت و کاملند.تعداد نژادهای جن خیــلی زیاده. ممکنه شما یا دیگرانانواع دیگری از اونها رو دیده باشید. من فقط از تجربیات خودم می نویسم امروز کلیاتیاز خصوصیات رایج بین جن های خداپرست ( مسلمان، مسیحی و ...) می نویسم.
جن هایخداپرست زیباتر و دلنشین تر از جنهای کافرند، هرچند نژادهایی دارند که چندان زیبانیستند یا ترسناک بنظر می رسند اما حداقل از نظر رفتار دلنشین ترند و کمتر پیش میادخودشونو به عمد ترسناک جلوه بدن. بیشتر اهل گذشت و آرامش و سکوت هستند. جنها هرچیآرامتر و مهربانتر باشند از نژاد اصیلتری هستند و جن هایی که شیطنت و شرارت بیشتردوست دارند از نژادهای اصطلاحا پست تری هستند. این مسئله هم در جن های کافر و همخداپرست صدق می کنه.
اکثر جن های خداپرستی که من باهاشون روبرو شدم، اگر مادهبودند موهای بلند به رنگهای نقره ای و طلایی روشن داشتند، دهان کوچک و چشمهای موربخوشرنگ با نگاه نافذ و نرها معمولا موهای تیره تر و کوتاه داشتند. موهای تمام جن هاکمی مات تر از موی انسانه. جن های خداپرست به فکر صدمه زدن به انسان نیستند و حتیاگر از انسان صدمه ببینند بسیار پیش میاد که گذشت کنند. بعضی جن های خداپرستبســـیار مهربان و بزرگوار و دانا هستند و حضور و کمکشون به انسان خیلی با ارزش والبته نادره.
جنهای خداپرست کمتر به طرف انسان میان چون تمایلی به ایجاد ترس ومشکل برای انسانها ندارند. انسانها حتی اگر جن ها رو نبینند، موقع حضورشون دچار دردو اصطلاحا سنگینی میشن. بخاطر سطح انرژی های مختلف. جن های خداپرست به شدت از انجامکارهای ناشایست دوری می کنند. بخصوص از برداشتن وسایل و متعلقات انسانها. اگر برایانجام کار ناشایستی اجیر بشن، با اکراه انجام میدن و کلا در هر شرایطی جنهایخداپرست با ملاحظه تر از جن های کافرند.
جن های خداپرست معمولا غذای پخته میخورند. از گوشت یا خون انسان به هیچ وجه تغذیه نمی کنند. معمولا مودبانه و آروم غذامی خورند - البته طرز غذا خوردن به سطح تربیت نژادی شون هم بستگی داره! - و به پاکیغذا اهمیت می دن.


مطالب مشابه :


احضارموکل وفرشته وجن

احضار روح در هنگام احضار موکل میمون به دور خود دایره ای بكشید و درون آن بشینید و تا آخر
(موکل)

پدیده های ماوراء الطبیعه - (موکل) در قسمتهای آخر ارتباط باجن، یک یا چند روش احضار رو می
احضار موکل میططرون

احضارجن و ارواح و آموزش - احضار موکل میططرون - احضارهای نایاب جن و ارواح - احضارجن و ارواح و
ابجد و ازدواج/کارهای موکل/احضار دفینه وحساب ابجد/احضار موکل/چطور موکل داشته باشیم/مشرف شدن به حج و ع

احضار موکل از اونجا که موکل هم یه جن مثل بقیه ی جنهاست، احضارش هم مانند سایرین با روشهای
موکل در حفاری

گنج یابی وکشف عتیقه ها - موکل در حفاری اون پیر دروغ نمیگه. با احضار میتوان این کار رو کرد.
موکل در حفاری

ahoramazda - موکل در حفاری برای احضار موکل به این سایت مراجعه کنید:www.yaahoramazda.blogfa.com. آخرين
احضار پری

احضارجن و ارواح و آموزش - احضار پری - احضارهای نایاب جن و ارواح احضار موکل
موجودات نامرئی

علوم غریبه،جن،موکل، فال قرار میگیره .تسخیر یا احضار موکل ممکنه اما باید با اجازه و
احضار جن و تسخیر جن

احضار جن و تسخیر جن. در مورد احضار و تسخیر جن که خیلی از شماهاایمیل زدید و درخواست کردین
برچسب :