کاتالوگ ایسوزو-لیست قیمت جدید ایسوزو-مشخصات فنی کامیونت ایسوزوتن-قیمت جدید ایسوزو

.


 

 

 


 

 

 

 

آیا میدانید مشخصات فنی اتاق یخچالی م اتاق حمل بار شرکت ماموت

 

چقدر است و چرا اینقدر محبوبیت دارد و قیمت آن بالاتر از سایر

 

برند های موجود در بازار است؟؟

 

برای مشاهده لیست قیمت انواع اتاق باری و یخچالی ماموت اینجا را کلیک

 

نمایید

 

اتاق یخچالی

اتاق یخچالی

 

.

شرایط فروش کامیون ایسوزو با استفاده از تسهیلات اعتباری شرکت بهمن لیزینگ


تاریخ اجرا از 02/12/91 لغایت 20/12/91 و به تعداد محدود

نکات مهم:

·         شرایط  پذیرش برای تعداد محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت و یا عدم اختصاص خودرو توسط شرکت سازنده پذیرش متوقف خواهد شد.

·         واریز مبلغ پیش پرداخت به منزله پذیرش نبوده و تعهدی برای شرکت و نمایندگی ایجاد نمی نماید و متقاضی می بایست بقیه امور ادرای را از طریق شرکت و یا نمایندگی بهادری انجام دهد.

·         تحویل خودرو موکول به واریز وجه و تکمیل پرونده مطابق با ضوابط جاری شرکت بهمن لیزینگ و در عین حال تخصیص خودرو توسط خودروساز می باشد.

 

پرداخت چک اقساط و پیش پرداخت

1)      مبلغ پیش پرداخت طی یک فقره چک بانکی و یا واریز نقدی به یکی از حساب های زیر انجام شود.

 
بانک   
صاحب حساب   
شماره حساب

ملی   
علی بهادری

(مدیرعامل نمایندگی ایسوزو بهادری)   
IR320170000000102811875006

ملت (شعبه کندوان)   
شرکت بهمن لیزینگ   
73980658/48

صادرات (شعبه صنعتی)   
شرکت بهمن لیزینگ   
0205631819005

سپه (شعبه خالد اسلامبولی)   
شرکت بهمن لیزینگ   
24720/94


 

2)      بابت اقساط ماهانه چک دریافت می گردد ، چکهای دریافتی باید از حساب های بانکی عضو شبکه شتاب باشد تعداد چک های دریافتی بابت اقساط شامل 23 برگ چک اقساط ماهانه و یک برگ چک کلی بابت تتمه اقساط می باشد.

3)      علاوه بر چک های اقساط ، یک فقره چک به مبلغ کل اقساط بدون ذکر کلمه ضمانت در متن چک و بدون تاریخ، بابت تضمین از متقاضی در وجه شرکت بهمن لیزینگ دریافت می گردد.

 

توجه: 2 ماه قبل از سر رسید چک کلی متقاضی می بایست نسبت به تقسیط چک کلی اقدام نماید و هیچ یک از چک ها در محل تاریخ و متن چک نمی بایست دارای خط خوردگی باشند.

 

4)      تاریخ سر رسید چکها بر اساس تاریخ تحویل خودرو پنجم یا پانزدهم یا بیست و پنجم هر ماه می باشد.

5)      پشت چک هایی که توسط متقاضی صادر می شود را ضامن با 2 امضا ظهرنویسی می نماید و در صورت نداشتن چک و صدور چکها توسط ضامن پشت چکهایی که توسط ضامن صادر می شود را متقاضی با 2 امضا ظهرنویسی می نماید.

6)      معرفی دو نفر ضامن کارمند رسمی دولت الزامی می باشد.

7)      خودروها دارای یک سال بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه برای کل دوره بازپرداخت می باشند (بیمه بدنه سالهای آتی در دل اقساط محاسبه گردیده است).

8)      بیمه شخص ثالث سال دوم به بعد بعهده متقاضی می باشد.

9)      مبلغ مابه التفاوت خودروهای رنگی طبق مصوبه شرکت بهمن دیزل نقداً دریافت می گردد.

10)   در صورت هرگونه تغییر آتی در قیمت خودرو (از طرف شرکت خودروساز) ، بیمه و یا عوارض قانونی مرتبط ، مابه التفاوت محاسبه و نقداً از متقاضی دریافت می گردد.

11)   زمان تحویل خودروها تابع شرکت بهمن دیزل می باشد.

 

مدارک اولیه مورد نیاز:

1)      کپی کلیه صفحات شناسنامه متقاضی (برابر اصل شده توسط نمایندگی و یا دفاتر اسناد رسمی)

2)      کپی پشت و روی کارت ملی متقاضی (برابر اصل شده توسط نمایندگی و یا دفاتر اسناد رسمی)

3)      کپی پشت و روی گواهینامه متقاضی (برابر اصل شده توسط نمایندگی و یا دفاتر اسناد رسمی)

4)      کپی مدارک شغلی متقاضی (کارت هوشمند، کارت سلامت و دفترچه کار برابر اصل شده توسط نمایندگی و یا دفاتر اسناد رسمی)

5)      اصل چک بانکی و یا فیش واریز نقدی بابت پیش پرداخت.

 

توضیح:

الف) مدارک فوق تنها برای بررسی های اولیه بوده و واریز پیش پرداخت و همچنین ارائه مدارک توسط متقاضی هیچگونه تعهدی برای شرکت بهمن لیزینگ ایجاد نخواهد کرد. تخصیص خودرو به متقاضی منوط به بررسی مدارک و مستندات درخواستی توسط کمیته اعتبارسنجی شرکت و احراز شرایط لازم برای واگذاری خودرو می باشد و در صورت عدم احراز شرایط، مبلغ پیش پرداخت عیناً به متقاضی عودت شده و متقاضی حق هرگونه اعتراض در این باره را از خود سلب نموده است.

ب) با توجه به محدودیت خودروهای موجود جهت واگذاری، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که مستندات و مدارک مورد نیاز را سریعتر به شرکت ارائه داده و احراز صلاحیت شده باشند و در صورت تکمیل ظرفیت پذیرش بنا به تشخیص و اعلام شرکت، پذیرش متوقف شده و وجه پیش پرداخت عیناً به متقاضیان مازاد بر ظرفیت پذیرش شده عودت میگردد و متقاضی حق هرگونه اعتراض در این باره را از خود سلب نموده است.
خرید و فروش انواع کامیون و کامیونت های صفر و دست دوم ایسوزو 5 ، 6 و 8 تن

خرید و فروش کشنده فاو 420 - صفر و کارکرده

خرید و فروش کامیون کشنده FH 420 و FH 480

خرید و فروش کشنده اسکانیا 420 - صفر و کارکرده

خرید و فروش کشنده اسکانیا 380 شش و هشت دنده - صفر و کارکرده

خرید و فروش کشنده اسکانیا 410 - صفر و کارکرده

خرید و فروش کفی دو و سه محور ایران کاوه - صفر و کارکرده

خرید و فروش تیغه دو و سه محور ایران کاوه - صفر و کارکرده

خرید و فروش کفی دو و سه محور ماموت - صفر و کارکرده

خرید و فروش تیغه دو و سه محور ماموت - صفر و کارکرده

خرید و فروش تانک سه محور 33000 لیتری ماموت

خرید و فروش انواع کامیون باری و کمپرسی بنز تک و ده چرخ

خرید و فروش کامیون باری اسکانیا تک و ده چرخ

خرید و فروش انواع کامیون های دست دوم

شرکت سیباموتور زیرمجموعه دوشرکت بزرگ صنعتی کشور، گروه بهمن و گروه تراکتورسازی ایران می باشد که در تاریخ ۱۳۸۳.۰۵.۱۱ با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین بصورت سهامی عام تاسیس گردیده و در تاریخ ۱۳۸۶.۰۳.۱۲ به نام شرکت سیبا موتور تغییرنام یافته است.

شرکت سیباموتور نماینده انحصاری شرکت FAW بزرگترین و اولین خودروساز چین می باشد.

 شرکت سیبا موتور می کوشد تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در حوزه صنعت خودرو و همکاری تجاری با سایر شرکت های بزرگ خودروسازی خارجی ، به بزرگترین شرکت واردات خودرو و یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در کشور تبدیل شود.

 ما در تلاشیم تا جایگاه کنونی خود و گروه بهمن را در این صنعت ارتقاء داده و با اتخاذ استراتژی های مناسب و همسو با سایر شرکت های خودرو ساز تابعه ، گروه بهمن را بعنوان قطب خودروسازی کشور معرفی نماییم.

 ما همواره بر آنیم تا با افزایش سهم بازار ، فروش خاالص ، سود عملیاتی به استراتژیک ترین ، مهمترین و سودآور ترین شرکت گروه بهمن و یکی از صد شرکت برتر کسب و کار در کشور شویم.

 ما می خواهیم با توسعه دانش و مهارت و تخصص کارکنانی متخصص ، متعهد ، دانش مدار ، خلاق و نوآور ، کارآفرین و سازمانی چابک و منعطف داشته باشیم.شركت بهمن دیزل با هدف تولید کامیونهای سبک و نیمه سنگین و سنگین و مینی بوس و به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور در اول خرداد ماه سال 1382 به صورت پروژه زیر نظر گروه بهمن آغاز به کار نمود و در آذر ماه سال 1382 تولید آزمایشی کامیونت 6 تن را تحت لیسانس شرکت ISUZU ژاپن آغاز نمود و در 19 اسفند ماه 1382 رسما از سوی وزیر صنایع وقت در جاده قدیم کرج افتتاح گردید.

این مرکز درسال 1382 با سرمایه اولیه یک میلیارد ریال بعنوان شرکت بهمن دیزل به ثبت رسید. در حال حاضر ترکیب سهامداران شرکت به ترتیب گروه بهمن با سرمایه 99.94% ، شرکت شاسی ساز ایران ، شرکت بهمن لیزینگ، عصر بهمن، شرکت بهمن موتور ، شرکت بهمن سرویس، شرکت بهمن خودرو هرکدام با سرمایه 0.01% می باشد.

شرکت بهمن دیزل بعد از تولید موفقیت آمیز کامیونت 6 تن(NPR)، طی مطالعات صورت گرفته و تجارب کسب شده با همکاری کادر کارشناسی و فنی، تولید کامیون 8 تن ایسوزو مدل (NQR) را در سال 1384 آغاز نمود و بعد از آن در سال 1385 نیز اقدام به تولید کامیونت سبک ایسوزو (NKR)با وزن ناخالص 5.2 تن نمود.

این شرکت با هدف توسعه فضای تولید و بهینه نمودن خطوط تولید جهت افزایش و تنوع تولید محصولات در دی ماه سال 1385 به مکان فعلی خود در شهرک صنعتی البرز انتقال یافت.

شرکت بهمن دیزل همواره « شعار ما همواره به حرکت می اندیشیم » را سر لوحه برنامه های خود قرار داده است. مفهوم این شعار در تک تک حروف کلمه «حرکت» به شرح ذیل گنجانده شده است:

ح: حفظ محیط زیست
ر: رضایت ذینفعان(مشتریان ، سهامداران، کارکنان، تامین کنندگان ، جامعه ، دولت و  ...)
ک: کنترل و نظارت دائم
ت: توسعه و بهبود مستمر

در حال حاضر می توان اذعان داشت این شرکت با تکیه برچشم انداز فوق بعنوان تنها تولید کننده کامیونهای سبک با برند ژاپنی و با کیفیت ترین خودروی تولید شده در داخل کشور با اختلاف حداقل 40 نمره نسبت به رقبای خود ، موفق به اختصاص بیش از 67 درصد سهم تولید کامیونت درمهر ماه سال 1388 گردیده و بعنوان تنها خودرو ساز نمونه و یکی از 26 واحد صنعتی نمونه در سال 1386 در کشور و صد شرکت برتر کشور در سال 1388 شناخته شده است.

شرکت بهمن دیزل توانسته است جهت پاسخگویی به درخواست مشتریان تولید خود را از 934 دستگاه در سال 1383 به 11377 دستگاه در سال 1387 افزایش دهد.

مشتریان کلیدی شرکت بهمن دیزل عبارتند از وزازتخانه های دولتی ، نیروهای مسلح (ارتش و سپاه)، شهرداری استانهای مختلف، شرکتهای تولید کننده مواد غذایی ، شرکت های لیزینگ از جمله شرکت لیزینگ بهمن ،نمایندگیهای شرکت بهمن دیزل و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد .

یکی از اهداف شرکت بهمن دیزل ورود به بازارهای جهانی بوده است که در سال 1387 با آغاز صادرات به کشور عراق به ارزش 5.5 میلیون دلار توانست به این مهم دست یابد و در حال حاضر قصد دارد با توسعه صادرات، بازار کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان را در دست گیرد.

این شرکت بعنوان اولین خودروساز دارنده گواهینامه 16949:2009 ISO/TS سعی در افزایش کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتریان و تامین کنندگان و شرکاء تجاری خود دارد.همچنین سیستم مدیریت کیفیت 2008 ISO9001: در شرکت بهمن دیزل پیاده و اجرا می گردد.

مهمترین تامین کنندگان شرکت بهمن دیزل شرکت عصر بهمن بعنوان پل ارتباطی تامین قطعات CKD از مهمترین شریک تجاری شرکت بهمن دیزل یعنی شرکت ایسوزو ژاپن و مرکزتوسعه ساخت مرکز بهمن بموتور جهت تامین قطعات داخلی می باشد.

همزمان با این دستاورد ها، شرکت بهمن دیزل با سرمایه گذاری و جذب فناوری جدید در زمینه ساخت انواع کاربری سعی در افزایش رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز آنان داردمعرفی شرکت ایران کاوه

 


شرکت ایران کاوه سایپا به عنوان یکی از مجموعه های تحت پوشش شرکت سایپا از سال 1377 به منظور توسعه و متمرکز نمودن فعالیتهای تولیدی انواع تریلر و اتاق بار تاسیس گردید.

این شرکت با بکارگیری نیروهای متبحر و با توان فنی بالا، در حال حاضر در فضایی به مساحت یکصد هزار متر مربع، فرآیند تولید انواع تریلر و اتاق بار را با بهترین کیفیت و در سطح استانداردهای بین المللی انجام می دهد.

از عمده موفقیت های شرکت ایران کاوه سایپا، تبدیل سیستم تعلیق محورهای تریلر به سیستم تعلیق بادی و استفاده از محورهای تک چرخ همگام با تکنولوژی روز اروپا می باشد.

وجود دستگاه های پیشرفته برش لیزری سه بعدی با قابلیت برش انواع فلزات با ضخامت های مختلف، تجهیزات کامل خط رنگ پودری، دستگاه های پرس ضربه ای با تناژهای مختلف تا 800 تن و تجهیزات خمکاری و برش ورق تا ضخامت 16 میلیمتر، امکان تولید قطعات و مجموعه های متنوع و پیچیده را با حداکثر دقت و کیفیت در این شرکت فراهم نموده است.

 

 

 

شرکت بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-مجتمع صنعتی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در تهران-نماینده بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اصفهان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در شیراز-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در خراسان-نمایندگی در مشهدنمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در گرگان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در گلستان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اهواز-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در هرمزگان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در گیلان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در مازندران-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در تبریز-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در آذربایجان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اردبیل-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در ارومیه-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن اسکانیا در ایران-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن پانل در خراسان-بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-مجتمع صنعتی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-اسکانیا بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن دیزل اسکانیا-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در زنجان ایهر خرمدره بیجار-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در کردستان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در سنندج-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در خمین-نمایندگی فروش محصولات بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در همدان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اسد آباد همدان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در لرستان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در شهرضا-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در نایین-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در شیراز فارس کوار-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در کرمان بندرعباس سیرجان رفسنجان بافت-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن ساری  قم اصفهان سیستان زاهدان -نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن یزد-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن یزد-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اراک مرکزی تهران

شرکت بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-مجتمع صنعتی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در تهران-نماینده بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اصفهان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در شیراز-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در خراسان-نمایندگی در مشهدنمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در گرگان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در گلستان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اهواز-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در هرمزگان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در گیلان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در مازندران-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در تبریز-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در آذربایجان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اردبیل-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در ارومیه-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن اسکانیا در ایران-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن پانل در خراسان-بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-مجتمع صنعتی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-اسکانیا بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن-بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن دیزل اسکانیا-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در زنجان ایهر خرمدره بیجار-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در کردستان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در سنندج-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در خمین-نمایندگی فروش محصولات بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در همدان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اسد آباد همدان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در لرستان-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در شهرضا-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در نایین-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در شیراز فارس کوار-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در کرمان بندرعباس سیرجان رفسنجان بافت-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن ساری  قم اصفهان سیستان زاهدان -نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن یزد-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن یزد-نمایندگی بهمن دیزل ایسوزو فاوایسوزو۶تن در اراک مرکزی تهرانگريدر كوماتسو  KOMATSU GD705A4 1983 1508 بيل زنجيري 21تنHYUDAI  hp157     R210 2005 1507 بلدوزر كوماتسو  KOMATSU D85   1506 بيل زنجيري هيتاچي HITACHI UHO81 1991 1505 غلطك كششي  33   1504 لودر چين                 ZL50 2012 1503 لودر چين                   SEM    ZL60 2005 1502 گريدر كوماتسو  KOMATSU GD705A4 1386 1501 ميني لودر  3تنHYUDAI  hp66 HSL850 2007 رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت 1500 لودر كوماتسو KOMATSU WA420   1499 غلطك كششي ايمن راه با كشنده CH47I   1498 گريدر كوماتسو  KOMATSU GD705R2   1497 بيل چرخ لاستيككي هپكو  A912 1371 1496 بيل چرخ زنجيري هپكو  HEC100 1382 1495 غلتك هپكو دوپمپ كولردارپاچه فيلي HCP100 2009 1494 ميني لودر توماس            TOMAS 85 2005 1493 ميني لودر بابكتBOBCAT S175 2005 1492 لودر كوماتسو KOMATSU W90   1491 بيل كوماتسو باپيكور   KOMATSU       PC200-7 2002 1490 لودر كوماتسو KOMATSU W90   1489 گريدر  چين XCMG 2005 1488 ميني لودر  3تنHYUDAI  hp66 HSL850 2012 1487 لودر اينترناش هپكو =WA600 560   1486 دامپتراك كوماتسو   KOMATSU 320-2 1353 1485 لودر كاترپيلار CATERPILLAR 938G 2003 1484 لودر چين حفار ماشين LIOGANG 842 2007 1483 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU 155A   1482 لودر كوماتسو KOMATSU 470A-3 1385 1481 گريدر فان FAUN F205 1363 رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت ملاحظات 1480 لودر كوماتسو        KOMATSU W450-3 2002   1479 لودر كوبلكو چين  معادل 950 كات ZL40 1385   1478 بيل زنجيري هيتاچي HITACHI 200 2008   1477 ميني لودر مونتاژ تبريزايتاليائي N90     1476 لودر كاترپيلار CATERPILLAR 950     1475 لودر معادل L90هميار م.آسيا   SDLG CL956 2011   1474 بيل كوماتسو    KOMATSU       PC220-8 2006   1473 غلطك  هپكو CA25 1363   1472 بيل زنجيري FIATKOBELCO=400 914 1983   1471 لودر كاترپيلار CATERPILLAR 950     1470 لودر كاترپيلار CATERPILLAR 950     1469 غلطك 2محور ايتاليا ايمن راه غرب CG900I 1994   1468 لودر معادل ولوو ال نودحفار ماشين 856 2008   1467 بيل چرخ زنجيري ليبهربا سيستم R932 1982   1466 لودر  23تنHYUDAI        hp280 HL770-7 2004   1465 لودر كوماتسو        KOMATSU W300A-3 2004   1464 غلطك14تن 124 اسب بخارتيراژه QX514 2009   1463 گريدر كوماتسو        KOMATSU GD661 1991   1462 بلدوزر كاترپيلار   CATERPILLAR       D9H     1461 بلدوزر كاترپيلار   CATERPILLAR       D9H     رديف شرح دستگاه  مدل ملاحظات 1460 بلدوزر كاترپيلار   CATERPILLAR       D8K   1459 بيل 22تن 170 اسب بخارCHANGLIN SC220-7   1458 لودر معادل ولوو ال نودCHANGLIN CL956   1457 گريدر                       HEPCO          HG180D   1456 گريدر                       HEPCO          HG180D   1455 غلطك  هپكو HC100   1454 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU 155   1453 بيل جرخ لاستيكي ليبهر هپكو A900   1452 لودر چين آيروس SEM ZL50   1451 لودر چين آيروس SEM ZL60   1450 غلطك ويبره دستي ديزلي هپكو HC5MD   1449 لودر كاترپيلار CATERPILLAR 966   1448 بيل كوماتسو    KOMATSU       PC220-7   1447 بيل زنجيري هپكو پركينزباچكش HE100   1446 غلطك بوماگ  BOMAG  معادل CA25  1976   1445 فينيشرفوگل 6سيلندراتو7 1804   1444 بيل مكانيكي  زنجيريCATERPILLAR 320DL   1443 ميني لودر  3تنHYUDAI  hp66 HSL850   1442 بيل زنجيري هپكو موتور دويتس R912   1441 بيل زنجيري هپكو موتور دويتس R912   رديف شرح دستگاه  مدل ملاحظات 1440 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU 155   1439 ميني لودر بابكت S250   1438 لودر ولوو  L90   1437 ميني لودر بابكتBOBCAT S300   1436 بيل مكانيكي  زنجيري DAEWOO LC220   1435 گريدر  معادل G16     1434 بيل مكانيكي  زنجيري  DOOSAN 300   1433 بيل زنجيري نيوهلند  E215   1432 غلطك هپكو بدون كولر ودرام HC100B1   1431 ميني لودر دوسانDOOSAN 440PLUS   1430 لودر ولوو                   VOLVO  L180   1429 لودر كاترپيلار CATERPILLAR 950   1428 بيل زنجيري 35تنHYUDAI  hp260 R360LC-7   1427 بيل زنجيري هپكو موتور پركينز با چكش HEC100 فروحته شد 1426 بيل كوماتسو    KOMATSU       PC200   1425 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU 155A-2   1424 بيل كوماتسو    KOMATSU       PC220-7   1423 لودر زنجيري كاترپيلار CATERPILLAR 977L   1422 بيل لاستيكي فيات كوبلكو   F.K 175   1421 بيل زنجيري ولوو          VOLVOO E290   رديف شرح دستگاه  مدل ملاحظات 1420 غلطك20تن 175 اسب بخار QX520   1419 گريدر                       HEPCO          HG180D1   1418 غلطك  رگو معادل CA25 A400   1417 بيل چرخ لاستيكي ليبهر هپكو A900   1416 لودر كوماتسو        KOMATSU W120   1415 لودر چيني هليكو معادل ZL22 XG نو80 1414 ميني لودر بابكت  BOBCAT  S250   1413 ميني لودر بابكت  BOBCAT  S250   1412 غلطك ويبره خودرو با درام درايو HC100A/CDD   1411 بيل چرخ لاستيكي ليبهر هپكو A912   1410 بيل زنجيري 21تنHYUDAI  hp157     R210   1409 لودر كوماتسو        KOMATSU WA470-3   1408 غلتك هپكو دوپمپ كولردار HC100   1407 گريدر ميتسوبيشي      1406 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU D155   1405 بيل هيتاچي            HITACHI   2007   1404 لودر هيتاچي           HITACHI 2008   1403 ميني لودر نصر ماشين  V67   1402 لودر كوماتسو         KOMATSU     W120   1401 غلطك  هپكو CA25   رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت ساعت كار  سريال ملاحظات 1400 بيل كوماتسو    KOMATSU       PC220-7 2009 4000     1399 بيل كوماتسو    KOMATSU       PC220-7 2011 270     1398 غلطك هپكو CA25         1397 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU D85     22000   1396 بكهو لودر HLB95 1388 4000     1395 بيل چرخ لاستيكي ليبهر هپكو A900 2004 18000     1394 لودرهپكو HWL65 901025 1100     1393 لودر ولوو  VOLVO L120F 2007       1392 بيل لاستيكي ليبهر   902 2008 5000     1391 بيل اطلس لاستيكي  1404 1999       1390 بيل زنجيري دوو دوسان  DOOSAN 230 2006 3500     1389 غلطك ويبره دوچرخ اهني2تن خودرو CG900 1390 10     1388 لودر  كاترپيلار   CATERPILLAR       966         1387 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU D155     27160   1386 غلطك ويبره خودرو با درام درايو HC100A/CDD 1389 2000     1385 غلطك ويبره خودرو با درام درايو HC100A/CDD 1389 3000     1384 لودر كوماتسو         KOMATSU     WA300 1991   20000   1383 بيل زنجيري ليبهر R912 1976       1382 بلدوزر كوماتسو        KOMATSU D85     21000 تعويض 1381 غلطك  دو چرخ اهني با موتور هاتس           رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت   1380 بكهو لودرنيوهلند با سيستم و ..... B115 2008     بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 210 LC-7 H   6 بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 250 LC-7   7 بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 320 LC-7   8 بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 500 LC-7   9 بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 500LC-7   10 بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 320LC-7   11 لودر هيوندائي             HYUNDAI HL757-7A   12 لودر هيوندائي             HYUNDAI HL760-7A   13 لودر هيوندائي             HYUNDAI HL770-7A   14 لودر هيوندائي             HYUNDAI HL780-7A   15 ليفتراك  1/6  الي 2  تن      16 ليفتراك  2   الي 3  تن گاز سوز     17 ليفتراك  2 الي 3/5  تن ديزل     18 ليفتراك  3/5  الي 4/5  تن ديزل     19 ليفتراك 5 الي 7 تن ديزل     20 ليفتراك 11 الي  16  تن ديزل     ماشين آلات نو كشوركره - آسانراه البرزنمايندگي هيوندائي  HYUNDAI  رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت 1 بيل زنجيري 21تنHYUDAI  hp157     R210LC-7H 2012 2 بيل زنجيري 25تنHYUDAI  hp173 R250LC-7 2012 3 بيل زنجيري 32تنHYUDAI  hp259 R320LC-7 2012 4 بيل زنجيري 45تنHYUDAI  hp353 R450LC-7 2012 5 بيل زنجيري 48تنHYUDAI  hp353 R500LC-7 2012 6 بيل لاستيكي 16تنHYUDAI  hp126 R170W 2012 7 بيل لاستيكي 20تنHYUDAI  hp166 R200W 2012 8 لودر  14/5تنHYUDAI     hp173 HL757-7A 2012 9 لودر  18تنHYUDAI            215 HL760-7A 2012 10 لودر  23تنHYUDAI        hp280 HL770-7A 2012 11 لودر  29تنHYUDAI       hp335 HL780-7A 2012 12 ميني لودر  3تنHYUDAI  hp44 HSL650-7 2012 13 ميني لودر  3تنHYUDAI  hp66 HSL850-7 2012 14 ليفتراك  2     تن گاز سوز 20G-7 2012 15 ليفتراك  2   تن ديزل 20DF-7 2012 16 ليفتراك  3    تن ديزل 30DF-7 2012 17 ليفتراك  7    تن ديزل HDF50-7 2012 ماشين آلات  نوكشوركره - نصر ماشين نمايندگي DOOSAN رديف شرح دستگاه  مدل   1 ميني بيل زنجيري دوسان DX55   2 بيل زنجيري سولار 41تن دوسان Solar 420LC-V   3 بيل زنجيري سولار 47تن دوسان Solar 470LC-V   4 بيل زنجيري سولار 30تن دوسان Solar300LC-V   5 بيل زنجيري 29/3تن دوسان DX300LC   6 بيل زنجيري 21/5تن دوسان DX230LC   7 بيل لاستيكي سولار19/8تن دوسان SOLAR210W-V   8 بيل لاستيكي سولار18تن دوسان SOLAR185W-V   9 مینی لودر نصرماشین  V67   10 لودر  دوسان    14  تن 170 HP M250V   11 لودر  دوسان 22/6  تن280 HP M400V   12 لودر  دوسان   14   تن335 HP DL500   نمايندگي هاي ماشين آلات نو كشور چين در داخل صبا ماشين نمايندگي TAYTAN رديف شرح دستگاه  مدل   1 غلطك 14تن  V12HD   2 لودر تايتان معادل  ZL50     3 دامپ تراك 32تن تايتان     4 گريدر تايان معادل GD705     5 بيل زنجيري 23تن تايتان     6 ميني لودر سانواردSUNWARD  SWL3210   هليكو نمايندگي  شرکت يوتانگ  Yotoung                 رديف شرح دستگاه  مدل   1 لودر7 تن 100 اسب باكت 1م م 926H   2 لودر11 تن 180 اسب باكت 1/7م م 946H1   3 لودر17 تن 220 اسب باكت 2/6 م م  956H1   4 غلطك 12تن  JS122   5 بيل زنجيري21تن 180 اسب HS210   دلتا راه ماشين نمايندگي  چانگ لين CHANGLIN                      رديف شرح دستگاه  مدل   1 لودر معادل ولوو ال نود CL956   2 بيل 22تن 170 اسب بخار SC220-7   حفار ماشين نمايندگي ليوگانگ  LIOGANG  رديف شرح دستگاه  مدل   1 لودر معادل ولوو ال نود 856   2 بيل زنجيري 22تن 923   3 گريدر بزرگتراز 661 وكوچكتر 705 كومات      آران پارت نمايندگي XCMG  رديف شرح دستگاه  مدل   1 لودر معادل ولوو ال نود گيربكس مكانيكي ZL50G   2 لودر معادل ولوو ال نود گيربكس برقي ZL50G   3 بيل 23تن 170 اسب بخار XE230   تيراژه نمايندگي LONG KING رديف شرح دستگاه  مدل   1 لودر220 اسب بخار باکت 3 م م  ZL50EXK   2 لودرم دوتس 124اسب باکت 1.7م م ZL30G   3 بیل لاستیکی145 اسب 21 تن  TME210    4 بیل زنجیری 178 اسب 23 تن   TMC6225    5 غلطك14تن 124 اسب بخار QX514   6 غلطك20تن 175 اسب بخار QX520   هميار ماشين آسيا نمايندگي  SDLG رديف شرح دستگاه  مدل   1 لودر  LG936   2 لودر17 تن 218 اسب  LG956   ماشين آلات  نو متفرقه رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت   1 بيل مكانيكي  زنجيري  CASE 210 2012   2 بيل مكانيكي  زنجيري  CASE 240 2012   3 بيل مكانيكي  زنجيري  CASE 290 2012   4 بكهو لودر                    CASE 580 2012   5 لودر  كاترپيلار    CATERPILLAR       980H 2012   6 لودرچين جين گانگ   JGM  ZL50G 2012   7 لودرهميار ماشين17 تن 218 اسب  LG956 2012   ماشين آلات  راهسازي كاركرده رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت   1510 گريدر هپكو HG180D 1381   رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت ساعت كار  سريال ميليون تومان تاريخ اعلام 1 بيل چرخ لاستيكي با كولر باسيستم چكش HE100B1 2012 1 بيل چرخ لاستيكي با كولر بدون سيستم چكش HE100B1 2012 2 گريـــــــــــدر HG180D1 2012 3 غلطك ويبره خودرو پاچه فيلي HCP100A/C 2012 4 غلطك ويبره خودرو HC100A/C 2012 5 غلطك ويبره خودرو با درام درايو HC100A/CDD 2012 6 غلطك ويبره كششي HC70 2012 7 غلطك دوچرخ آهني HC45B1 2012 8 غلطك 7 چرخ لاستيكي اتو آسفالت HR105C7 2012 9 غلطك 9 چرخ لاستيكي اتو آسفالت HR105B1 2012 10 غلطك استاتيكي دوچرخ آهني HS78 2012 11 غلطك دوچرخ آهني HS8 2013 12 غلطك ويبره دستي بنزيني HONDA HC5F 2012 13 غلطك ويبره دستي ديزلي  HC5MD 2012 14 غلطك ويبره دستي ديزلي R&H HC5MD 2012 15 غلطك ويبره خودرو EC18(HC13) 2012 16 کمپکتور صفحه اي دستي HPC5 2012 17 بلدوزر                   KOMATSU          D155A-2 2012 18 لودرچرخ لاستيكي اروپائي WL65 2013 19 لودرXCMG آفتاب شرق  هپكو LW300 2012 20 لودرXCMG آفتاب شرق  هپكو LW500ZF 2012 21 لودرXCMG آفتاب شرق  هپكو LW640 2012 22 بيل زنجيريXCMG آفتاب شرق  هپكو EX230C 2012 23 بكهو لودربا سيستم چكش LB90Bhamer 2012 24 بكهو لودربدون  سيستم چكش LB90B 2012 25 تراکتوربرنج TC38R 2012 رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت 1 غلطك با موتور دويتس هوا خنك  HCD100E 1387 2 غلطك طرح هام موتور دويتس  آب خنك HCD100E 1389 3 غلطك طرح هام موتور دويتس  آب خنك HCD100E 1389 4 غلطك طرح هام موتور دويتس  آب خنك HCD100E 1389 5 لودر HWL65 1389 6 تجهيزات بوم وباكت شاول بيل هاي     HEC100 1389 7 استيك بلند  قابل روي بيل هاي  HE100  HEC100   8 مالچ پاش    1388 9 لجن كش قابل نصب بر روي بيل  مكانيكي  HE100  HEC100   10 گراپل حمل الوارقابل نصب روي لودر ولوو L90- L120 11 غلطك اتو آسفالت هفت چرخ HR105C7 1387 ماشين آلات نو ژاپن (محور ماشين نمايندگي كوماتسوKOMATSU ) رديف شرح دستگاه  مدل   1 دامپتراك   36تن 488 اسب بخار HD325-6     2 دامپتراك   91تن 1010 اسب بخار HD785-5     3 بلدوزر     41تن 320 اسب بخار D155A-2     4 بلدوزر     50 تن   400     اسب بخار D275A-5     5 لودر    18/3 تن   217   اسب بخار WA420-3     6 لودر     21/6تن   260  اسب بخار WA470-3     7 لودر    45تن      440  اسب بخار WA600-3     8 گريدر 13تن     180 اسب بخار GD661A-1     9 گريدر 17/6تن     200 اسب بخار GD705A-4     10 بيل زنجيري 23تن 168اسب بخار PC220-7     11 بيل زنجيري 30تن 242اسب بخار PC300-7     12 بيل زنجيري 41/4تن 330اسب بخار PC400-7     13 بيل زنجيري 56/6تن 385اسب بخار PC600-7     ماشين آلات نوايتاليا  (هماوند چكاد نمايندگي نيوهلند NEWHOLLAND   ) رديف شرح دستگاه  مدل سال ساخت ساعت كار    1 بيل      نيوهلند    NEWHOLLAND  E215 2012 0   2 بيل      نيوهلند    NEWHOLLAND  E305 2012 0   3 بيل      نيوهلند    NEWHOLLAND  E245 2012 0   4 بيل      نيوهلند    NEWHOLLAND  E385 2012 0   5 بيل      نيوهلند    NEWHOLLAND  E485 2012 0   6 بلدوزر  نيوهلند    NEWHOLLAND  D350 2012 0   7 گريدر   نيوهلند    NEWHOLLAND  F200 2012 0   8 بكهو لودر نيوهلند NEWHOLLAND  B110 2012 0   9 بكهو لودر نيوهلند NEWHOLLAND  B115 2012 0   10 لودر      نيوهلند    NEWHOLLAND  190 2012 0   11 لودر      نيوهلند    NEWHOLLAND  170 2012 0   12 لودر      نيوهلند    NEWHOLLAND  270 2012 0   ماشين آلات نوكشور كره  - پرشيا جنوب نمايندگي هيوندائي  HYUNDAI  رديف شرح دستگاه  مدل   1 بيل چرخ لاستيكي      HYUNDAI 55 W-7   2 بيل چرخ لاستيكي      HYUNDAI 170 W-7   3 بيل چرخ لاستيكي      HYUNDAI 200 W-7   4 بيل مكانيكي  زنجيري  HYUNDAI 210LC-7  

 

.


مطالب مشابه :


شرایط لیزینگ ایسوزو ۶ تن-شرایط فروش ایسوزو ۸ تن- شرایط فروش بهمن دیزل- قیمت ایسوزو

مرجع اعلام قیمت انواع محصولات و کالاها - شرایط لیزینگ ایسوزو ۶ تن-شرایط فروش ایسوزو ۸ تن
کشنده جدید ایسوزو-کشنده بهمن دیزل-ثبت نام بهمن دیزل-قیمت نقدی ایسوزو ۶ تن

فروش لیزینگی کشنده اسکانیا - کشنده جدید ایسوزو-کشنده بهمن دیزل-ثبت نام بهمن دیزل-قیمت نقدی
قیمت روز کامیونت ایسوزو-قیمت روز بهترین کامیونت ایران-قیمت محصولات گروه بهمن-قیمت محصولات بهمن دیزل

کامیونت ایسوزو-ایسوزو ۶ تن نمایندگی فروش کامیونت ایسوزو بهمن دیزل ۶تن۶تن۸تن۵/۲۰۰
کاتالوگ ایسوزو-لیست قیمت جدید ایسوزو-مشخصات فنی کامیونت ایسوزوتن-قیمت جدید ایسوزو

اتاق یخچالی . شرایط فروش کامیون ایسوزو با استفاده از تسهیلات اعتباری شرکت بهمن لیزینگ
فروش ایسوزو:فروش کامیونت ایسوزو:فروش ماشین ایسوزو باری:فروش ایسوزو کارکرده

کامیونت ایسوزو-ایسوزو ۶ تن-ایسوزو ۵ تن - فروش ایسوزو:فروش کامیونت ایسوزو:فروش ماشین ایسوزو
کامیونت 5 تن JMC-جدید

آغاز فروش کامیونت جدید 5 تن jmc با موتور ایسوزو.تحویل روز. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 01342631077
مشخصات فنی ایسوزو NPR***

شرکت بهمن یدک - مشخصات فنی ایسوزو npr*** - فروش خودرو
انواع ایسوزو- اقساطی- طرح 3 و 4

فروش اقساطی خودرو - انواع ایسوزو- اقساطی- طرح 3 و 4 - فروش اقساطی انواع خودرو سواری و کامیون
برچسب :