نشانه پستانه زن

itisgoogle , فرید باقری

ارسال شده توسط عضو دائم باشگاه: فرانک

تاریخ ارسال: مرداد ماه 1393

با سلام و خسته نباشید یک سوال فنی برام پیش امده لطفا راهنمایی کنید.
در شیب یک تپه یک پستان زن وجود دارد و نوک پستان رو به آسمان است .نوک پستان برآمده نیست و فرو رفته است.طبق کتاب رمزیاب باید کل پستان رو اندازه گرفته و به سمت نوک پستان باید دنبال نشانه بعدی گشت ولی نوک پستان رو به اسمان است در این حالت چیکار باید کرد.؟؟؟
ضمنا پستان کمی متمایل به سمت شیب پایین تپه است.کل پستان 12 سانت است.نصف پستان تا نوک پستان 8 سانت است.بنده 8 متر به سمت پایین تپه امدم اون قسمت کمی فرو رفته بود و 12 متر کل پستان رو هم در نظر گرفتم رسیدم به یک سنگ بزرگ که روی اون دو تا جوغن بود خیلی کوچک و منظم درست شده بود عمق جوغن 2 سانت و عرض ان 3 سانت و نوک پستان درست بر روی این سنگ بزرگ هم وجود داست خواستم بدونم باید اون 8 متر رو حفاری کنیم یا این سنگ بزرگ که جوغن و نوک پستان روی ان هست. جهاتش یادم رفت بررسی کنم ولی فکر کنم پستان متمایل به سمت پایین تپه به سمت غرب که اون سنگ بزرگ وجود داشت قرار دارد. ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر فراوان فرانک.

فرید باقری

فرانک گرامی،

با بررسی جزء به جزء توضیحات و یافته های شما باید عرض کنم که تا حدودی شما علائم و نشانه های موجود را، درست تشخیص داده اید ولی جهت دقت بیشتر شما و دیگر عزیزان گنج پژوه باید اضافه کنم که اولا نشانه یافت شده مورد وصف درست است که یک پستان زن به چشم می خورد ولیکن فرو رفتگی نوک آن نیز نوعی جوغان کوچک محسوب می گردد که حتی اگر آب درون آن بریزید، بدلیل شیبی که به سمت پایین دارد، آب از توی آن لبریز شده و در امتداد شیب یاد شده سرازیر می گردد و لذا با کمی تعقل و دقت می توان نتیجه گرفت که این مورد نیز مانند بسیاری از نشانه های دیگر دارای کمی پیچیدگی بوده و برای حل آن باید نباید فقط به یک کتاب و مفهوم ظاهری آن اکتفا نمایید!

کتاب رمزیاب

 

و نتیجتا باید گفت که با استناد به صفحه 135 کتاب رمزیاب که شما هم به آن اشاره نمودید و همچنین رمزگشایی جوغان ها در کتاب جوغان نامه مرجع، باید به سمت شیب پایین تپه به اندازه 12 متر بروید تا به نشانه بعدی برسید و مجددا به سمت نوک فرورفته یا اثر انگشت روی سنگ بزرگ که دو جوغان روی آن قرار گرفته است حرکت نمایید تا به یک فرو رفتگی یا حالتی پله گونه برسید ( که احتمالا مابین نشانه پستان و سنگ بزرگ باید باشد) و از آنجا ابتدا به سمت پایین و سپس به سمت زیر پستان حفاری نمایید که البته خود سنگها و حالت خاک کاملا شما را راهنمایی خواهند نمود!

جوغان نامه

============================

در پایان باز به این نکته اشاره می نمایم که اولا محل دفینه یا قبر ، تقریبا در زیر و مجاورت پایین پستان واقع گردیده است ولیکن راه اصلی و بهتر جهت رسیدن به داخل آن، راهی است که در بالا به آن اشاره نموده ام و مثل همیشه برایتان آرزوی موفقیت و بهروزی، مینمایم.


مطالب مشابه :


نماد علائم و نشانه ها

تفسیر و توضیح علائم و نشانه شود ، نشانه های طبیعی چیست همه جوغن ها
نماد علائم در باستان شناسی

تفسیر و توضیح علائم و نشانه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی
كلمات كليدي

تفسیر و توضیح علائم و نشانه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی
جسته گریخته

و دیگر نشانه ها وجود آهک و یا گل آهک است که اغلب جهت مقاومت و جلوگیری از نشست خاک بدین منظور
جای پا (رد کفش) بهمراه سه جوغان

ي جاي كفش حدود سي سانتيمتر است جهت كفش روبه شمال در اطراف سنگ نشانه جوغن و چیست؟ نشانه
نشانه پستانه زن

آکادمی گنج - نشانه پستانه زن - اسرار گنج های گمشده ایران و مرکز رمزگشایی آموزش علائم و نشانه
مقبره ای سرداری با عمق زیاد

آیا علامت دومی هم در کار است اگر هست چیست در زیر همین نشانه و در داخل جوغن مربوطه یک
علامت ها و نشانه های دفینه

گر چندین جوغن بر روی یک دیدید که یک خط به آن جوغن وصل بود نشانه قبر یک چیست, مقابله با
برچسب :