حذف دوره های فراگیر مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور / ثبت نام بدون کنکور از ۱۵ مرداد

حذف دوره های فراگیر مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور / ثبت نام بدون کنکور از ۱۵ مرداد

92

: رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه با حذف کنکور کارشناسی از دانشگاه پیام نور، دوره فراگیر نیز در این مقطع حذف شد، گفت: دانشگاه پیام نور از این پس در مقطع کارشناسی ناپیوسته کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور نخواهد داشت و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و آنچه سازمان سنجش مشخص می کند انجام می گیرد.

حسن زیاری گفت: دانشگاه پیام نور در راستای برداشتن سد کنکور و آرامش خاطر جوانان جویای علم، توانست پس از ۴ سال کار کارشناسی متخصصین، کنکور را در تمام کد رشته محل های خود، حذف کند.

قائم مقام وزیر علوم، اظهار داشت: به این ترتیب وعده دولت و مجلس مبنی بر حذف کنکور، برای نخستین بار توسط دانشگاه پیام نور در تمامی کد رشته ها محقق شد و از این پس کسانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند می توانند از طریق دفترچه جدیدی که همراه با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش توزیع می شود رشته خود را انتخاب کنند.

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور، این دانشگاه سال گذشته موفق به حذف آزمون در ۶۰۰۰ رشته محل شده بود و در حال حاضر نیز توانست کنکور مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته را به طور کامل حذف کند.

زیاری گفت: به این ترتیب در فراگیر سال ۹۲ که در مهر ماه پذیرش خواهیم داشت نیز دیگر مقطع کارشناسی نداریم و این دوره فقط در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: حذف کنکور علاوه بر حذف مخارج مالی احتمالی که برای متقاضیان در برداشت، موجب آرامش خاطر بیشتر جوانان آینده ساز میهن اسلامی ما خواهد شد و از این پس آنها می توانند با فراغ بال به تحصیل خود در دوران دبیرستان ادامه دهند و با کسب نمرات عالی امکان تحصیل در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود را فراهم کنند.

ثبت نام و پذیرش متقاضیان دوره های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور از ۱۵ مرداد ۹۲

رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور از جدیدترین تصمیمات مسوولان این دانشگاه مبنی بر پذیرش دانشجوی بدون کنکور در ۱۰ هزار رشته محل پیام نور برای سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ خبر داد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور تاکید کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان پذیرش در دوره های کارشناسی بدون آزمون پیام نور از ۱۵ مرداد آغاز می شود.
وی ادامه داد: داوطلبان می توانند از ۱۵ مردادماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و براساس دستورالعمل هایی که در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۲ منتشر می شوند نسبت به انتخاب و ثبت رشته های مورد علاقه خود از میان کدرشته محل های بدون آزمون دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی اقدام کنند


مطالب مشابه :


اعلام زمان دوره دوم ثبت نام و پذیرش بدون آزمون سال 93 مقطع کارشناسی پیام نور

دانشگاه پیام نور واحد جونقان. و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ، تاریخ دوره دوم
نتایج نهایی کنکور سراسری و رشته های بدون آزمون سال 93 اعلام شد

دانشگاه پیام نور واحد جونقان. سراسری و رشته های بدون آزمون مهرماه سال 93 دانشگاه پیام نور
بخشنامه فراهم شدن امکان تغییر شیوه آموزشی در کارشناسی ارشد پیام نور

دانشگاه پیام نور واحد جونقان. و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور طبق شماره
حذف دوره های فراگیر مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور / ثبت نام بدون کنکور از ۱۵ مرداد

دانشگاه پیام نور واحد جونقان. دوره های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور از ۱۵
ابوموسی جزیره ای با 75 میلیون نفر جمعیت

مقر سایبری افسران و فرماندهان جبهه مقابله با جنگ نرم دانشگاه پیام نور
برچسب :