بهترین تقویت کننده های مو در بازار ایران - بهترین مارک ویتامینه مو


مجله سیب سبز - شقایق جعفری: هر چند که تغذیه و محیط فاکتورهای بسیار مهمی در رشد و سلامت موهای شما به حساب می آیند اما استفاده از محصولاتی که این رشد و سلامت را تقویت و باعث تحریک پیاز مو و تضمین موهایی درخشان و زیبا می شود انتخاب خوب و هوشمندانه ای است. در این شماره با پیشنهادهای متخصصان بازار زیبایی پرطرفدارترین سرم، آمپول و ماسک های تقویت کننده مو را به شما معرفی خواهیم کرد. دکتر هومن رفیعی و دکتر نگار کریمی به شما کمک می کنند تا در میان محصولات خوب بازارهای آرایشی و بهداشتی بهترین را انتخاب کنید.

مقاوم سازی موهای نازک

نازک شدن تارموها و در نتیجه آسیب پذیر شدن آنها مشکلی است که اکثر ما گرفتارش هستیم. پزشکان راه خلاصی از این مشکل را مصرف فراوان حبوبات و فیبر و رساندن ویتامین های مختلف به سلول های سطح پوست سر می دانند. با این حال اگر در مصرف کافی این خوراکی ها سهل انگاری می کنید؛ لورال در میان محصولات آرایشی و بهداشتی خود ماسک تغذیه کننده ای را ارائه داده که حاوی تمام ویتامین هایی است که از نازک و شکننده شدن موها پیشگیری می کند و مقاومت آن را در برابر موخوره و استفاده از وسایل آرایش مو مانند سشوار و اتو افزایش می دهد.

بهترین مارک ویتامینه مو , بهترین سرم موى سر تقویتی

بهترین مارک ویتامینه موبه عقیده متخصص بازار زیبایی این ماسک با مراقبت سه گانه خود از ریشه، ساقه و پیاز مو و از بین بردن آلو دگی موها به تدریج باعث بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده می شود و به این وسیله روز به روز موها طراوت و شادابی خود را باز می یابد، به تدریج قوی تر و مستحکم تر شده و موهای ضعیف و وز شده را به مرور ضخیم و قوی تر می کند. این ماسک که از محبوب ترین ماسک های این مجموعه آرایشی است، بافت مو های شما را با کمک ترکیباتش به حالت اولیه باز می گرداند.

روش مصرف:

 این ماسک را بعد از شامپو زدن به موها به مدت سه دقیقه روی سر خود قرار داده و سپس به طور کامل آبکشی کنید. 

حدود قیمت:

 50 هزار تومان


موخوره را از ریشه بخشکانید

اگر روزانه هزار قرص و کپسول هم برای افزایش رشد و تقویت موهای تان مصرف کنید، هیچ کدام جای خواص اعجاب انگیز گیاهان را نمی گیرد. پس سراغ گزینه هایی بروید که درمان شما را از دل طبیعت بیرون می آورد. سرم فیتوکراتین که برای موهای آسیب دیده و شکننده طراحی شده، تغذیه کننده بسیار قوی مو است. این سرم مخلوطی از عصاره بنفشه سه رنگ وحشی، پروتئین های گیاهی هیدرولیز شده با ذرت، سویا و گندم و عصاره دانه انار است. متخصصان سیب سبز بر این باور هستند که این سرم از بین برنده موخوره است و پیاز مو را برای رشد موهایی سالم و درخشان ترمیم می کند. مصرف کنندگان این محصول 80 درصد رضایت خود را از تاثیر آن اعلام کرده اند.

بهترین سرم مو , بهترین سرم مو و تقویت کننده مو

بهترین سرم موى سر تقویتیروش مصرف:

 روزانه مقدار کمی از سرم را روی تار موها ماساژ دهید و برای اثربخشی آن را آبکشی نکنید.

حدود قیمت:

 120 هزار تومان


غذای مو را اسپری کنید

اکثر ما حداقل یک بار در طول عمرمان سری به متخصصین پوست و مو برای اطلاع از وضعیت سلامت موهای مان زده ایم. اما نسخه هایی که دریافت کرده ایم یا موقتی بوده یا هیچ دردی از ما دوا نکرده است. این روزها خاصیت محصولات با ترکیبات گیاهی ثابت کرده است که سازگاری پوست سر با عصاره های برگرفته از طبیعت به مراتب بیشتر و مفیدتر از محصولات تهیه شده از مواد شیمیایی است. شرکت بهداشتی آرایشی رولون با ارائه اسپری 10 کاره توانسته در مدت کوتاهی طرفداران زیادی را به استفاده از این محصول جذب کند.

معرفی اسپرا تقویت،ترمیم مو , ماسک مو برای موهای خشک

بهترین سرم موتا جایی که نتایج استفاده از این محصول در خانم ها در یک بررسی بین 80 تا 100 درصد رضایت و تاثیر در حالت دهندگی، نرم تر و سالم تر شدن و تقویت رشد موها بوده است. این محصول که به شکل اسپری است در مدت کوتاهی می تواند موهای شما را احیا و ساختار آن را همانند دوران کودکی و نوجوانی نرم و درخشان کند. این اسپری از نظر متخصصین سیب سبز در مقابل اثرات مضر حرارت سشوار و اتو مو از موهای شما م حافظ ت می کند و از بروز موخوره و بدرنگ و کدر شدن موهای شما بعد از شست وشو با شامپوهای شیمیایی مراقبت می کند. در کنار استفاده از این محصول شست وشوی صحیح و شانه زدن به موها هم روند سلامت مو را تسریع می بخشد.

روش مصرف: 

این اسپری را از فاصله 20 سانتی متری بر روی موهای خود اسپری نموده و بعد آن را شانه کنید.

حدود قیمت:   

 135 هزار تومان


از ریشه تقویت شوید

جوانی بهترین زمان برای شروع مراقبت ها از سلامت موهاست و شکننده، خشک و کدر شدن موها همگی هشدارهایی هستند که در همین سن و سال باید به آنها توجه کنید. در میان محصولات مختلف زیبایی بهداشتی اگر به دنبال ماسکی موثر برای ترمیم موهای آسیب دیده و تقویت کننده هستید، باید به ترکیبات تشکیل دهنده آن محصول نگاهی بیندازید تا علاوه بر اینکه انتخابی موثر داشته باشید، بتوانید از ترکیبات آن به خواصش پی ببرید. تغذیه کردن مو از ماسک پرطرفدار کلیر که به تازگی بعد از شامپوهای محبوب این برند به بازار عرضه شده، پر است از ترکیباتی که هر جنس مویی با آن سازگار است.

بهترین سرم تقویت کننده مو , تقویت کننده موی سر

بهترین سرم مو و تقویت کننده مواین ماسک سرشار از ویتانین E (تقویت ساقه مو)، A (شفافیت و جلوگیری از ریزش مو ) و C (رفع خشکی مو) است که ضروری ترین ویتامین ها برای رشد و حفظ سلامت موهاست. از طرفی این ماسک که غنی شده با خواص گیاهی روغن نارگیل ، بادام و آلوورا است در حالت دهندگی و شفافیت و سلامت ساقه و ریشه مو تاثیر بسزایی دارد. به گفته متخصص بازار زیبایی این محصول با ساختار سبک و ترکیبات خوش حالت کننده ای که دارد انتخاب خوبی برای مراقبت مداوم از موهاست.

روش مصرف:

بعد از شستن موها  ماسک را به مدت سه دقیقه روی موهای آب گرفته شده خود قرار دهید و بعد آبکشی کنید.

حدود قیمت:

 60 هزار تومان


سرم از خواص کشمش سیاه

شاید تا امروز نمی دانستید که اگر ساختمان موهای شما ناسالم باشد، موها علاوه بر ریزش و شکنندگی به سرعت سفید می شوند. در این مرحله بهترین قدم تغذیه مو با بهترین عصاره های گیاهی است تا از سفید و کم پشت شدن موهای شما به موقع جلوگیری شود. سرم فیتودنسیوم سرشار از محرک های گیاهی و طبیعی برای نوسازی و ترمیم موها با بهره گیری از خواص روغن دانه کشمش سیاه (مویز)، که احیاکننده ساختمان و سلول های سطح موها است.

سرم مو تقویت کننده

معرفی اسپرا تقویت،ترمیم موبه گفته متخصصین بازار زیبایی این سرم سرشاز از امگا 3 و امگا 6 و مواد معدنی ضروری است، که با تقویت و نوسازی بافت مو ، حالت ارتجاعی موها را به شدت در برابر عوامل آسیب زا بیمه می کند. بنابراین بهتر است مصرف این گونه سرم ها را از همان دوران جوانی به لیست برنامه های مراقبت از مو خود اضافه کنید.

روش مصرف: 

سرم را خوب تکان داده، سپس روی کف سر تمیز و موهای نمدار ماساژ دهید. این سرم نیاز به آبکشی ندارد.

حدود قیمت:


 100 هزار تومان


سلول های مرده را زنده کنید

اگر برای حل مشکل ریزش و سلامت موهای خود به دنبال امتحان روش های تازه ای می گردید، بین محصولات بهداشتی بازار می توانید به سرم هایی که زیر نظر متخصصان و با ترکیبات استاندار تهیه شده، اعتماد کنید. این سرم ها دردسر استفاده مداوم از ماسک، شامپو و کرم های مو را ندارد چون با استفاده دو تا سه ماهه آنها و رعایت کردن نکات مراقبتی، مشکل ریزش و مرده بودن سلول های پوست سرتان را برای همیشه برطرف خواهد کرد. سرم های تقویت کننده بیوکلین با تحریک و بازسازی سلول های پوست به رویش مجدد موها کمک و پوست سر را در مقابل عوامل خارجی و آلو دگی ها م حافظ ت می کند.

,بهترین تقویت کننده های مو در بازار ایران تقویت کننده مو,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن

ماسک مو برای موهای خشکاز دیگر ترکیبات موجود در این سرم مو هم ترکیب پروتئین های مخمری و ویتامین های گروه B است که موهای شکننده و سلامت و بافت مو را تضمین می کند. به عقیده متخصص بازار زیبایی این سرم با توجه به مخمرهای اکسیژن رسانی که در ترکیبات خود دارد به راحتی رطوبت را در سطح پوست سر پراکنده کرده و مانع باقی ماندن چربی، آلو دگی و تجمع آنها اطراف ریشه مو می شود. این محصول در دو بسته بندی مجزا برای خانم ها و آقایون در بازار موجود است.

روش مصرف:

 
به مدت دو ماه یک روز در میان بعد از شست وشو و خشک کردن موها، آمپول را باز کرده و محتویات آن را روی پوست سر خود ریخته و به آرامی ماساژ دهید.

حدود قیمت:

70 هزار تومان

بهترین سرم تقویت کننده مو , تقویت کننده موی سر