آگهی استخدام پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 

 

 

 

ردیف

عنوان رشته شغلی

محل جغرافیایی خدمت

 

      جنسیت

شرایط احراز

زن

مرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارشناس ثبت اسناد

 و املاک

 

استان کردستان: قروه ، مریوان ،  سقز ، دیواندره (هرکدام یکنفر)

 

 

 

*

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی:

 گروه حقوق شامل: حقوق حقوق جزا و جرم شناسی حقوق کیفری و جرم شناسی علوم قضایی علوم جزا و جرم شناسی حقوق خصوصی حقوق عمومی حقوق کنسولی حقوق بین الملل- علوم ثبتی - حقوق اسلامی

 

استان کرمان: رفسنجان، راور (هرکدام یکنفر)

استان کرمانشاه: کرمانشاه( 2نفر)

استان گلستان: گنبد کاووس ، گرگان ، مینودشت(هرکدام یکنفر)

استان خراسان جنوبی: نهبندان (یکنفر)

استان خراسان شمالی: شیروان (یکنفر)

استان مازندران:  آمل ، بابل ، لاریجان، نوشهر (هر کدام یکنفر)

استان کهگیلویه و بویراحمد: دهدشت(2 نفر ) ، یاسوج (یکنفر)

استان همدان: فامنین ، رزن ،  اسدآباد( هرکدام یکنفر)

استان مرکزی: ساوه (2 نفر)

استان یزد:یزد ، بافق ، نیر ، مروست (هرکدام یکنفر)

استان هرمزگان: بندرلنگه (یکنفر)

5-

کاردان ثبت اسناد

 و املاک

 

استان کرمان: بافت ، زرند ، انار ، ماهان (هرکدام یکنفر)

 

 

 

*

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی:

 گروه حقوق شامل: حقوق حقوق جزا و جرم شناسی حقوق کیفری و جرم شناسی علوم قضایی علوم جزا و جرم شناسی حقوق خصوصی حقوق عمومی حقوق کنسولی حقوق بین الملل- علوم ثبتی - حقوق اسلامی

استان زنجان: ماهنشان، ایجرود (هرکدام یکنفر)

استان چهارمحال و بختیاری: فارسان (یکنفر)

 

شرایط عمــومی داوطلبان استخدام

-  اعتقاد به مبـانی نظام جمهوری اسلامی ایــران.

-  تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی مصرح در قانــون اساسی.

-  تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایــران

-  التــزام به قــانون اساسی جمهوری اسلامی ایــران .

-  داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت بجز معافیت پزشکی( ویــژه آقایان )

-  عدم محکومیت به فساد اخلاقــی و عدم سوء پیشینه کیفــری ، معتاد نبودن به استعمال مواد افیـــونی

-  عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و عدم سابقه محکوميت جزايي موثر

-  داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح ، از خدمات دولتی منع شده باشند .

-  عدم اشتغال به تحصیــل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عــالی کشور در زمان انتشــار آگهی استخدام .

-  داشتن سلامت جسماني و رواني و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند (متناسب با رشته شغلي مورد تقاضا )

-  داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصي استخدام:

- داشتن حداقل معدل 14 براي دارندگان مدرک تحصيلي فوق دیپلم و  ليسانس و 15 براي مدرک تحصیلی فوق ليسانس و بالاتر براي داوطلبان آزاد .
تبصره : فرزندان شهدا از شرط معدل معاف مي باشند .
داشتن حداقل 20 سال سن و حداکثر سن براي داوطلبان مقطع تحصيلي ليسانس 32 سال و براي مدرک تحصیلی فوق ليسانس و بالاتر 35 سال سن تا تاريخ اتمام مهلت ثبت نام مندرج در آگهی استخدام.
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداکثر سن مقرر در آگهی استخدام ، اضافه خواهد شد:
الف- داوطلباني که در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل از تاريخ
31/6/1359 لغايت 29/5/1367 به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشکي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل ، اضافه خواهد شد.
ب- افراد خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کار افتاده کلي که قادر به کار نمي باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر،خواهر و برادر) تا ميزان 5 سال
ج- داوطلباني که به صورت غيررسمي و تمام وقت در دستگاه هاي اجرايي از تاريخ
22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان خدمت غيررسمي آ نها.

نحوه ثبت نام و مدارک مورد نياز:

ثبت نام متقاضيان واجد شرايط صرفاً از طريق سايت به نشانيWWW.MOEENIRAN.COM و به صورت اينترنتي به نحوه زير انجام مي شود و در اين مرحله نيازي به ارسال مدارک از طریق پست نمی باشد.
1- تکميل فرم تقاضاي استخدام در سايت ازتاريخ
26/12/1389 لغايت 25/1/1390  و همچنین تاریخ برگزاری آزمون 9/2/1390 در مراکز استانها می باشد.
2- ارسال عکس : داوطلبان مي بايست عکس پرسنلي 3 در 4 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيکسل و با فرمت
JPG و حجم حداکثر 200 کيلو بايت در رايانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند .
3- واريز وجه به مبلغ 50000 ريال به حساب جاري 980 خزانه نزد بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران قابل پرداخت در کليه شعب بانک ملي ايران به عنوان حق شرکت در آزمون هاي عمومي و تخصصي داوطلبان استخدام ( ايثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واريز هزينه معاف ميباشند)  و اطلاعات فيش واريزي و ساير موارد (مطابق نمونه نمايش داده شده در سايت فوق )‌ را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهايتاً پس از بررسي صحت اطلاعات درج شده و تأييد مراتب توسط سايت ، شماره رهگيري خود را براي پيگيري مراحل بعدي آزمون و دريافت کارت ورود به جلسه ، اخذ و نزد خويش نگهداري نمايند .

نکات مهم ثبت نام:

- قبل از ثبت نام به راهنماي نحوه تکميل فرم موجود در سايت مراجعه و مندرجات آن را دقيقاً مطالعه نمائيد .
- ثبت نام زماني تکميل مي باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگيري به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمينان از صحت اطلاعات ، فرم تقاضاي استخدام را چاپ و نزد خود نگهداري کند .
- شماره سريال فيش واريزي که بوسيله رايانه بروي آن درج گرديده را در قسمت مربوط به تائيد پرداخت وجه ثبت نام عيناً وارد نمائيد.
- قبل از واريز وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط خود با مفاد آکهي استخدام اطمينان حاصل نمايند . بديهي است هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره :
مهلت ثبت نام براي شرکت در آزمون به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و کليه داوطلبان واجد شرايط مي بايست در فرصت تعيين شده از طريق سايت مذکور ثبت نام نمايند ، ضمناً صرف ثبت نام ، تعهد استخدامي براي دستگاه نمي باشد .

زمان توزيع کارت:

داوطلبان مي توانند کارت ورود به جلسه آزمون توانمندي هاي عمومي و تخصصي را از طريق آدرس الکترونيکي معرفي شده ، دريافت نمايند . زمان و محل برگزاري آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد .

مواد آزمون عبارتند از:

الف- آزمون توانمندي هاي عمومي شامل زبان و ادبيات فارسي، زبان انگليسي عمومي، رياضي و آمار مقدماتي، فناوري اطلاعات، معارف اسلامي، اطلاعات سياسي و اجتماعي و مباني قانوني که به تعداد 100 سوال چهارگزينه اي طراحي خواهد شد.
ب- آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب ميباشد.
تبصره:
اقليتهاي ديني از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع ميشود.

تذکرات

1-                        ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگاني که حداقل 9 ماه متوالي و يا 12 ماه متناوب از تاريخ 31/6/1359لغايت 29/5/1367 سابقه حضور داوطلبانه در جبهه هاي جنگ تحميلي دارند ، می باشند و نيز خانواده هاي معظم شهدا، مفقودين و جانبازان از کار افتاده کلي که قادر به انجام  کار نمی باشند ، در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت های قانوني برخوردار خواهند بود.
1-1- از کل مجوز استخدامي 30 درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد که 25درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانباز 25% و بالاتر و 5 درصدباقیمانده به سایر ایثارگران اختصاص دارد. فرزندان شاهد و فرزندان جانباز 25% و بالاتر که از سوی بنیاد استانها معرفی نشده اند می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند و درصورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند. انتخاب ايثارگران در سقف سهميه تعيين شده به ترتيب نمره فضلي از بين ايثارگران واجدشرايط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
2-1- استخدام مازاد بر 30 درصد سهميه ايثارگران  و فرزندان شاهد و جانباز 25% و بالاتر از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجدشرايط صورت خواهد گرفت.
3-1- در گواهي خانواده جانبازان مي بايست جمله «عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلي که قادر به انجام کار نمی باشند » قيد شود، در غير اين صورت اين افراد نمي توانند از مزاياي بند یک تذکرات بهره مند شوند.
4-1- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسايي از بنياد شهيد و امور ايثارگران با ارايه تصوير آن نيازي به اخذ و ارايه گواهي از بنياد مذکور ندارد.
2- معلولين عادي به شرط دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره فضلي از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
3- شاغلين غيررسمي(نیروهای شرکت های پیمانکاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی ، به ازای هر سال تجربه (2) درصد و حداکثر تا ( 20 ) درصد کل امتیاز در هریک از مراحل آزمون استخدامی اعم از امتحان عمومی ، امتحان تخصصی و آزمون عملی به صورت جداگانه اضافه خواهد شد. چنانچه پس از اعمال افزایش امتیاز فوق این دسته از کارکنان در شرایط مساوی با دیگر شرکت کنندگان قرار گیرند از  اولويت برخوردار خواهند بود.

3-1-اولویت انتخاب در شرايط يکسان با کارکنان غیررسمی و نیروهای شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، داوطلبان بومي و شاغلين غيررسمي می باشد( نیروهای شرکتی مي بايست تصوير آخرين قرارداد غيررسمي خود را همراه مدارک مربوط را پس از قبولی در آزمون ارائه نمایند.

- شاغلین غیررسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مي بايست تصوير آخرين قرارداد غيررسمي خود را همراه سایر مدارک ارسال دارند

4- داوطلبان بومي متقاضي استخدام در استان هاي ايلام،آذربايجان غربي، اردبيل،بوشهر، سيستان و بلوچستان، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي ، خراسان شمالي ، خوزستان، کردستان، کهکيلويه و بويراحمد و هرمزگان با سپردن تعهد خدمت 10 ساله در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا مي توانند از تسهيلات 50 درصد سهميه استخدامي بومي پس از کسب حدنصاب امتياز لازم در آزمون عمومي برخوردار شوند. ضمنا بومي، به افرادي اطلاق مي شود که حداقل داراي يکي از ويژگي هاي زير باشند:
الف- شهر محل تولد داوطلب با محل جغرافيايي مورد تقاضا براي استخدام يکي باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي ومتوسطه) را در محل جغرافيايي مورد تقاضا براي استخدام را گذرانده باشند.
ج- فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح در صورتي که محل 3 سال از سنوات تحصيلي آ نها (اعم از ابتدايي، راهنمايي و يا دبيرستان) با محل موردتقاضاي استخدامي يکي باشند نيز بومي تلقي ميشوند .
5- به مدارک ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارک تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارک در رشته هاي غيرمرتبط و معادل (به استثناي دارندگان مدارک تحصيلي معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي کشور که مورد تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور می باشد) و در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند ترتيب اثر داده نخواهد شد.
6- مدارک تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي( در صورت پذيرفته شدن در آزمون )حداکثر دو ماه پس از اعلام نتيجه می بايستي به تاييد سازمان مرکزي دانشگاه مذکور برسد.
7- کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندي هاي عمومي صرفا به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان مي باشد و معرفي داوطلبان براي گزينش براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويتهاي مقررصورت می يپذيرد.
8- انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به ميزان 23 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي که حدنصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد کل نمره آزمون عمومی) را کسب کرده اند براساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد.
9- چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان یا مسابقه و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است. از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد.
10- انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در کليه مراحل آزمون عمومي و تخصصي و مصاحبه و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنها ايجاد نخواهد شد.

ضروری است ، متقاضیان قبل از تکمیل فرم تقاضای استخدام نسبت به مطالعه دقیق آگهی استخدام و همچنین راهنمای زیر اقدام نمایند.

الف- مراحل انجام ثبت نام

  پس از مطالعه آگهی استخدام و آگاهی از شرایطمربوطه می باید نسبت به انجام ثبت نام طی مراحل زیر اقدام نمائید

 1-پرداخت مبلغ ثبت نام در یکی از شعب بانک ملی ایران مطابق آنچه در آگهی استخدام درج گردیده است .

2- تکمیل فرم تقاضای استخدام

3- یادداشت نمودن کد رهگیری

ب- نحوه تکمیل فرم تقاضای استخدام

پس از انتخاب گزینه فرم تقاضای استخدام از قسمت راست صفحه ، فرم مربوطه ظاهر شده و متقاضی قادر خواهد بود تا نسبت به ثبت اطلاعات خود بشرح زیر اقدام نماید.

کد ملی:

- کد ملی را با ذکر اعداد صفر و بدون درج خط تیرهدر این قسمت وارد نمائید. توجه کنید که امکان ویرایش کد ملی وجود ندارد

ناحیه مورد تقاضا جهت خدمت:

ناحیه مورد تقاضا با توجه به جدول مشخص شده درآگهی می باید انتخاب شود.

آخرین مدرک تحصیلی:

- در این قسمت شما می باید ابتداء آخرین مدرک تحصیلی خود را شامل فوق دیپلم ، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا با توجه به مندرجات آگهی استخدام در بخش نوع مدرک انتخاب نمائید.
پس از این مرحله رشته های تحصیلی متناسب با نوع مدرک قابل انتخاب می باشد در نهایت می باید معدل مدرک موردنظر در محل معدل مدرک موردنظر در محل معدل درج گردد. توجه داشته باشید که حداقل معدل در مورد فوق دیپلم و  لیسانس 14 و فوق لیسانس و بالاتر 15 می باشد.  

مشخصات فیش پرداختی:

در این قسمت بر اساس فیش پرداخت شده ، می باید شماره پیگیری چاپ شده بر روی فیش ،  نام شعبه و کد شعبه و همچنین تاریخ پرداخت وارد نمایید.

مشخصات محل سکونت:

در این بخش می باید اطلاعات درخواستی از محل سکونت و شماره تلفن های لازم جهت تماس احتمالی درج گردد توجه داشته باشید کد پستی لزوماً می باید  10 رقمی درج گردد0

ارسال عکس :

در این قسمت با توجه به راهنمایی های ارائه شده در همان قسمت متقاضی می باید تصویر پرسنلی خود را از روی کامپیوتر شخصی با استفاده ار گزینه (براوس) انتخاب نماید توجه داشته باشید درصورت ارائه پیغام خطا بر روی سایر اطلاعات و خالی شدن مستطیل تصویر ، متقاضی می باید مجدداً تصویر را در این قسمت به روش فوق درج نماید.

نکته بسیار مهم درمورد ارسال تصویر :در هنگام درج اولیه اطلاعات (نه در حالت ویرایش) ، چنانچه اطلاعات وارد شده با شرایط آگهی مطابقت نداشته باشد ، فرم مربوط به ورود اطلاعات جهت رفع مشکل نشان داده خواهد شد . همچنین مواردی که باید اصلاح گردند نیز برای داوطلب ذکر میشود تا جهت اصلاح آنها اقدام نماید. در این حالت علاوه بر اصلاح کردن موارد ذکر شده ، داوطلب باید عکس خود را مجدداً ارسال کند.

تایید: در پایان فرم می باید مربع سمت راست را علامت گذاری نمود که به منزله امضاء متقاضی می باشد بعد از این مرحله دکمه ثبت را می باید فشرد. 

ثبت:

 با فشردن دکمه ثبت اگر اطلاعات ناقص بوده و یا  مغایر با مندرجات آگهی استخدام باشد پیغام لازم قسمت بالای فرم و یا در کنار هر یک از اطلاعات نمایش داده می شود و متقاضی می باید نسبت به اصلاح اطلاعات اقدام نماید درغیر اینصورت کد رهگیری به متقاضی نمایش داده می شود که لزوماً می باید توسط متقاضی یاداشت شود. 

 

 http://www.moeeniran.com/public/register/new


مطالب مشابه :


سامانه ضمن خدمت فرهنگیان (http://ltms.medu.ir )

جهت اطلاع از تنظیمات و ویرایش این قالب اینجا را کلیک مترجم آنلاین 2 فیش حقوقی.
روئیت فیش حقوق بازنشستگان

واریز ایاب وذهاب دانش آموزی 2 . و ویــــرایش این این آدرس فیش حقوقی
لینک دانلود نرم افزار - Team Viewer 9 - مورخ 93/07/01

جهت اطلاع از تنظیمات و ویرایش این قالب اینجا را کلیک پست الکترونیک (فیش حقوقی)
ویرایش فایل های PDF

2. با وقيح جدل ویرایش فایل های pdf دریافت فیش حقوقی
پاورپوینت شیمی 1

دریافت فیش حقوقی آرشیو پیوندهای سایت ویرایش عکس
سؤالات کنکور 93

کلاس مجازی 2 . فیش حقوقی. به حمد الله تایپ ، ویرایش و تصحیح سؤالات کنکور سراسری دین و
آگهی استخدام پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، مشاور ، پژوهشگر و تحلیلگر مسائل حقوقی ویرایش کد ملی فیش
برچسب :