بیست و دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک در دانشگاه شهید چمران اهواز می شود

بیست و دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک اردیبهشت ماه 1393 در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود

 

دکتر ابراهیم حاجی دولو، دبیر این کنفرانس، در گفت وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خوزستان، در این باره توضیح داد: پیرو برنامه ریزی های انجام شده با انجمن مهندسان مکانیک ایران، بیست و دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک از 2 تا 4 اردیبهشت ماه 1393 برای اولین بار در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.

 

وی افزود: با توجه به ابعاد بین المللی و گسترده، به جرات می توان گفت که برگزاری این همایش بزرگترین رویداد مهندسی تاریخ استان خوزستان خواهد بود که در آن حدود 2 هزار نفر از نخبگان مهندسی مکانیک از سراسر کشور و جهان، نتایج آخرین تحقیقات علمی و صنعتی خود را ارائه خواهند داد.

 

دبیر بیست و دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس را تا 15 آبان 92 به آدرس اهواز، بلوار گلستان، دانشگاه شهيد چمران، دانشكده مهندسي، دبيرخانه بيست و دومين همايش بين المللي مهندسان مكانيك ايران؛ عنوان کرد و گفت: پس از اعلام نتایج پذیرش مقالات در  15 دي 92، زمان ارسال مقالات نهایی یکم بهمن 92 خواهد بود. همچنین زمان ثبت نام عادی یکم اسفند 92 است.

 

استاد گروه مهندسی مکانیک دانشگاه شهید چمران اهواز همچنین شماره تلفن 3360428-0611 و  وب سایت کنفرانس به آدرس www.isme.ir/2014 را جهت کسب اطلاعات بیشتر معرفی کرد و  ادامه داد: با توجه به برگزاری همایش در خوزستان، سعی شده که در فراخوان آن از این فرصت کم نظیر برای طرح چالش های صنعتی استان، استفاده شود و بر روی ارائه راه حل های مربوط به موضوعات صنعتی استان خوزستان تاکید ویژه صورت گیرد. همچنین مقرر شده که برگزاری نشست های تخصصی، ویژه صنایع مهم استان با حضور مسئولین و کارشناسان صنایع و نخبگان ملی و بین المللی، جهت طرح مشکلات و راه حل ها صنعتی استان برنامه ریزی شود.

 

حاجی دولو تاکید کرد: با توجه به قدمت، اهمیت و اعتبار بین المللی این همایش، برگزاری شایسته، منظم و دقیق آن می تواند در نمایش چهره مناسب از توانمندی ها و ظرفیت های استان خوزستان در سطح ملی و بین المللی تاثیر بسزایی داشته باشد و راه را برای جذب و ماندگاری سرمایه های انسانی و مالی در استان فراهم سازد. لازمه این مهم، همکاری و مساعدت کلیه شرکت ها، سازمان ها، صنایع و دستگاه های استانی است که از خدمات کارشناسان مهندسی مکانیک بهره می گیرند.

 

دبیر بیست دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک گفت: از همه صنایع و سازمان های استان برای مشارکت و حمایت از این کنفرانس دعوت و از آنان خواسته شده که ضمن اعلام ظرفیت های همکاری و مساعدت، فردی را به عنوان نماینده تام الاختیار آن نهاد برای همکاری و شرکت در جلسات کمیته اجرایی کنفرانس معرفی کنند.


مطالب مشابه :


دانشگاه شهید ستاری میزبان یازدهمین کنفرانس هوافضا در سال آتی معرفی شد

گروه مهندسی هوافضا - دانشگاه شهید ستاری میزبان یازدهمین کنفرانس هوافضا در سال آتی معرفی شد
بیست و دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک در دانشگاه شهید چمران اهواز می شود

کانون اندیشه شیبان - بیست و دومین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک در دانشگاه شهید
تقویم تحصیلی نیمسال دوم 93 -92

انجمن علمی مکانیک دانشکده فراخوان هفتمین کنفرانس انرژیهای نیمسال دوم 93 -92.
هفدهمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران

الماس - هفدهمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران - کاربردهای مکانیک آماری. شیمی
بیست و یکمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک - اردیبهشت 92

بیست و یکمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک - اردیبهشت 92. کنفرانس مهندسی مکانیک,
برچسب :