رنگ موی(GENIUS)

13416-SmallPic.jpg

رنگ مو جنیوس 100میل

Genius Color Pak

رنگ مو جنیوس محصولی میباشد که بواسطه برخورداری از ترکیب منحصر به فرد a.b.s.p. (فرمولاسیون پیشرفته با ویژگی حفاظتکنندگی خاص)، به بهترین وجهی به حفاظت موها در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید و رادیکالهای آزاد کمک نموده و دوام و ثبات بیشتری نیز به رنگ موها میبخشد.

حتی اگر موهای شما به سختی رنگپذیر باشد، با بکارگیری دقیق روشهای ارائهشده در رنگکردن مو، خواهید توانست رنگ موی دلخواه خود را بدست آورید. فرمول پیشرفته این محصول پوشش عالی و درخشندگی هر چه بیشتر به موها بخشیده و میزان کم آمونیاک بکاررفته در محصول مانع از بروز هر گونه تغییر در ساختار مو میگردد. همچنین، این محصول بواسطه دارا بودن سیستم اکسیداسیون دائمی رنگ، پوشش کامل موهای خاکستری را تضمین مینماید. تعداد بسیار زیاد دانههای رنگی موجود در ترکیب رنگ مو جنیوس غلظت مناسبی به رنگ بخشیده، به ماندگاری بیشتر و حفظ حالت طبیعی آن کمک نموده و در عین حال ویژگیهای طبیعی مو را نیز حفظ مینمایند.

رنگ مو جنیوس با برخورداری از ترکیب خاص، رنگهای درخشان و بادوامی را برای موها ایجاد نموده و در عین حال سلامت و انسجام مو و پوست سر را نیز تامین مینماید. این محصول از طیف رنگی بسیار بالایی برخوردار میباشد. پوشه معرفی رنگها، شامل 1١۵ رنگ مختلف میباشد.

محتویات

• آلوورا و آنزیمهای مخصوص

آلوورا و آنزیمهای مخصوص بکاررفته در ترکیب رنگ مو جنیوس، بواسطه برخورداری از ویژگیهای آنتیباکتریال، مانع از التهاب، سوزش و پوستهپوستهشدن پوست سر گشته و حالتی خاص به موها میبخشند.

• عصاره گل آفتابگردان

وجود عصاره گل آفتابگردان در ترکیب این رنگ، باعث حفاظت موها در مقابل اثرات سوء اشعه ماوراء بنفش خورشید میگردد. همچنین، این عصاره استحکام و انسجام لازم را به غشای خارجی موها میبخشد.

ویژگیها

• ترکیب a.b.s.p.: ویژگی کاملاً بدیع و پیشرفته محصول با ویژگی حفاظتکنندگی خاص، به بهترین وجهی به حفاظت مو در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید و رادیکالهای آزاد کمک نموده و به ثبات و دوام هر چه بیشتر رنگ کمک مینماید.

• میزان کم آمونیاک بکاررفته در محصول: این ویژگی مانع از بروز التهاب و سوزش در پوست سر و یا تغییر در ساختار مو میگردد. همچنین باعث ایجاد رنگهای درخشان و شاد با دوام بیشتر برای موهای شما خواهد شد.

• پخش رنگ از ریشه تا نوک مو: فرمول ویژه این رنگ امکان پخش آنرا در تمامی قسمتهای مو به آسانی امکانپذیر میسازد.

• میزان بالای دانههای رنگی: این ویژگی امکان دستیابی به نتایج عالی با ماندگاری و دوام بالای رنگ را فراهم میآورد. همچنین، حالت طبیعیتری به رنگ بخشیده و ظاهر زیباتری نیز به آن میبخشد.

• پوشش صددرصد موهای خاکستری: انواع موها اعم از رنگ طبیعی، هایلایتهای مد روز و موهای خاکستری را بطور کامل پوشش داده و به موها درخشندگی میبخشند.

• حالت غلیظ و کرممانند: همانند محافظی بر روی موها عمل مینماید. همچنین، این ویژگی باعث میگردد رنگ بخوبی و بطور کامل مخلوط شود، رایحهای خوشبو و معطر به رنگ بخشیده و حالت امولسیون لطیف و صدفی آن، ظاهری درخشان و براق به رنگ میبخشد.

• عرضه در تیوبهای ١٠٠ میلیلیتری: این ویژگی همراه با کیفیت بالای رنگ مو جنیوس امکان ترکیب رنگ و اکسیدان را به نسبت ١ به ٢ فراهم میآورد.

توضیح: برای ١٠٠ میلیلیتر رنگ، ٢٠٠ میلیلیتر اکسیدان لازم است که در نهایت ٣٠٠ میلیلیتر مخلوط حاصل خواهد گشت که بسیار مقرون به صرفه میباشد..

کداین محصول:۷


مطالب مشابه :


مدل مو مردانه

رنگ مو سال 92 - مدل مو مردانه - رنگ مو سال 92
شامپو رنگ مردانه / شامپو رنگ گیاهی بدون آمونیاک

فروشگاه نوین بهداشت - شامپو رنگ مردانه / شامپو رنگ گیاهی بدون آمونیاک - رنگ مو، پودر دکلره
عکس های جدید مدل مو کوتاه مردانه سال ۲۰۱۳

mahi76 - عکس های جدید مدل مو کوتاه مردانه سال ۲۰۱۳ - Beroztarinha ba mahi76. mahi76. صفحه رنگ سال۹۲چیه
رنگ مو | رنگ مو سیاه | رنگ مو قهوه ای a2

رنگ مو ی سریع فاقد آمونیاک زنانه و مردانه Magic Mix 2748 قيمت: 450,000 ریال روش پرداخت
مدل مو کره ای

آرایش - مدل مو کره ای مدل مو کوتاه, رنگ موی مدل مو مردانه
رنگ موی(GENIUS)

رنگ مو جنیوس محصولی می باشد که بواسطه برخورداری از ترکیب منحصر به فرد a.b عطر مردانه جوپ - Joop!
مدل جدید رنگ مو زنانه ۲۰۱۳

رنگ مو سال 92 - مدل جدید رنگ مو زنانه ۲۰۱۳ مد مو زنانه, مد مو مردانه, مدل جدید رنگ مو 2013,
آموزش رنگ کردن مو , مدل مو

باران - آموزش رنگ کردن مو , مدل مو - این وبلاگ شامل همه نوع مطلب ساعت های شیک مردانه
نکات قابل توجه در دکلره کردن مو

آرایشگری مردانه با اسلوب مدرن - نکات قابل توجه در دکلره کردن مو - نکات مهم آرایشی -بهداشتی
برچسب :