کلنگ زنی ساختمان جدید بنیاد شهید بدون مجوز شهرداری

طرحی که شاید دولت دوازدهم افتتاح کند

کلنگ زنی ساختمان جدید بنیاد شهید بدون مجوز شهرداری

سال 1394 آغاز پروژه ساخت ساختمان مرکزی بنیاد شهید است.ساختمانی که از ابتدای روی کارآمدن حجت الاسلام شهیدی محلاتی زمزمه ساخت آن مطرح شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران؛سال 1394 آغاز پروژه ساخت ساختمان مرکزی بنیاد شهید است.ساختمانی که از ابتدای روی کارآمدن حجت الاسلام شهیدی محلاتی زمزمه ساخت آن مطرح شد.

بنابر این گزارش؛نخستین روزهای روی کارآمدن حجت الاسلام شهیدی محلاتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفتگوی زنده تلویزیونی شبکه 2 سیما به سراغ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رفت تا برنامه های جدید وی را برای آینده این نهاد اعلام کند.

شهیدی در این برنامه ضمن تاکید همیشگی بر ایجاد آرامش در بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد:ساختمان بنیاد شهید تغییر خواهد کرد و همه معاونتها در یک ساختمان تجمیع می شوند.

این خبر در ابتدای امر ضمن ایجاد فضای مثبت در جامعه ایثارگری که همه معاونتها متمرکز خواهد شد موجی از سؤالات کوتاه و بلند از منطقه مورد توجه برای خرید ساختمان همچنین حدس و گمانهایی از خرید ساختمانهای مورد توجه مطرح شد اما در این میان یک خبر دنباله دار موضوع ساخت و خرید ساختمان جدید را در فضای رسانه ای منتفی نمود و آن تغییرات اساسی در طبقه 11 ساختمان مرکزی بنیاد شهید یعنی دفتر ریاست بنیاد و به تبع آن سایر طبقات و اتاقهای این مرکز و بنیاد شهرستانها بود.

بسیاری از جانبازان بعد از ارتباط با مرکز از وضعیت ساخت و سازها و تغییرات دکوراسیون با هزینه های گزاف خبر می دادند و از هزینه های بیهوده ای که برای دکوراسیون بنیادشهید شده است اعتراض می کردند.در این میان 2 اتاق بیش از سایرین مورد توجه قرار گرفته بود یکی اتاق و طبقه ریاست بنیادشهید دیگری اتاق خواهرزاده مشهور آقای رییس بود که به گفته جانبازان اتاق استراحتی نیز برای خود ایجاد نموده بود.

حال بعد از هزینه های هنگفتی که برای تغییرات زیباسازی و دکورسازی و ساخت و ساز در بنیاد شهید ایجاد شده است رئیس بنیاد شهید کلنگ ساخت ساختمان جدید بنیاد شهید را به زمین زد در حالیکه البته هنوز هیچ مجوز ساختی برای آن زمین از شهرداری تهران اخذ نشده است،نکته حائز اهمیت مکان پارکینگ فعلی بنیاد شهید جهت ساخت ساختمان جدید است و ساختمان قدیمی به فروش می رسد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرده است:حداقل زمان ساخت کامل ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران 3 سال است  و این زمان خود نشان می دهد ساختمانی که هنوز مجوز ساخت ندارد قرار است تا دولت آینده و دوران ریاست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران طول بکشد و مشخص نیست که آیا رئیس جدید در دولت دوازدهم هم نطر با حجت الاسلام شهیدی در تجمیع ساختمانهای بنیاد خواهد بود یا خیر؟!

با این وجود چشم جامعه ایثارگری به بنیاد شهید است که چه تصمیماتی برای این نهاد مقدس خواهند گرفت.


مطالب مشابه :


خبر رسمی بنیاد شهید در باره پرداخت معوقات اسارت

خبر رسمی بنیاد شهید در باره پرداخت معوقات سایت بنیاد شهید:
سایت بنیاد شهید هک شد

سایت بنیاد شهید هک مواجه هستند تا جایی که سایت ایثار تریبون رسمی بنیاد شهید و امور
بنیاد شهید جانباز را تحویل"نیروی انتظامی"داد !

پایگاه رسمی بنابر این گزارش،بعد از اینکه شنیده‌هایی از عزل و نصبها در بنیاد شهید و
قائم مقام بنیاد شهید: پرداخت معوقات ایثارگران تا پایان شهریور

وبلاگ رسمی آزادگان یازده قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید سایت ریاست
بنیاد شهید !!!!

از ایشان است ولی جای تلخ قضیه وقتی است که همسر شهید بیان داشت که بنیاد شهید سایت رسمی
اهداف و برنامه های باشگاه فرهنگی ورزشی شهید مسعود

باشگاه فرهنگی ورزشی شهید سایت رسمی دارد با همکاری بنیاد مسعود و فدراسیون
کلنگ زنی ساختمان جدید بنیاد شهید بدون مجوز شهرداری

کلنگ زنی ساختمان جدید بنیاد شهید بدون مجوز شهرداری پایگاه رسمی همایش آزادگان11
افطاری بنیاد شهید در باغ ایثار واقع در طرقبه مشهد

وبلاگ رسمی آزادگان شد که افطاری میهمان بنیاد شهید در باغ ایثار واقع در طرقبه سایت رهبری
برچسب :