معروف‌ترین روح های سرگردان در عکس‌ها (2)

برای بیشتر مردم داستان های روح و جن همیشه جذابیت داشته است. وقتی چند نفر دور هم جمع می شوند و کسی در مورد تجربه های دیدن روح یا حتی موجودات خیالی حرف می زند همه با هیجان و لذت خاصی گفته های او را دنبال می کنند. اصلا هیجان عجیبی دارد شنیدن این حرف ها. از آنجا که همه می دانیم هم روح وجود دارد و هم اجنه ها در میان انسان ها زندگی می کنند و تقریبا هیچ کدام آنها را به چشم خود ندیده ایم، برایمان جالب است داستان های مرتبط به این موجودات را بشنویم و بیشتر با آنها و کارهایشان آشنا شویم.

در بیشتر فیلم های ترسناک، یک روح نقش ترساندن بیننده را به عهده دارد. جالب هم هست که در بیشتر فیلم ها حداقل یک بار در آینه ظاهر می شود و بیننده بیچاره را زهره‌ترک می کند.

ماجراهای روح و ترس و هیجان و جیغ و فرار و ... از سالیان دور میان انسان ها وجود داشته است و همچنان هم هست. حتی پیشرفت علم و فناوری هم نتوانسته از هیجان مرموز و ترس ناشی از روح کم کند. روح قابل مشاهده نیست. فقط در مواقع خاص بعضی ها روح دیده اند. اما به طرز جالبی، تصاویر و عکس هایی از این موجودات بی رنگ و شکل ثبت شده است که آدم نمی داند واقعی هستند یا خیر! اما هر چه که هست، ما بهترین نمونه های ثبت شده در طول تاریخ را برایتان گردآوری کرده ایم که شاید دیدنشان برای شما هم جذابیت داشته باشد.

روح کلیسای Newby


روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس در سال 1963 میلادی توسط «ریورند کی.اف»، مسوول کلیسای «نیوبای» در شمال یورک‌شایر در انگلستان برداشته شده است. این عکس بحث ‌های بسیاری به همراه داشت  زیرا این روح کاملا واضح است و گویا مستقیما زل زده است به دوربین و خوب می داند که نباید از جای خود تکان بخورد! اما در آزمایش هایی که انجام شد، مشخص گردید این عکس کاملا واقعی است.

کلیسای Newby در سال 1870 میلادی ساخته شده است و همیشه در طول تاریخ،  داستان های روحی زیادی در مورد آن مطرح بوده است.  

روح دیوار عقبی ساختمان


روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


خانه تاریخی Seven Gables در سالم در ماساچوست که محل تولد نویسنده آمریکایی Lisa B است. این عکس فوق العاده عالی است و پسرکوچکی را نشان می دهد که در میان بوته‌زار ایستاده است. جالب ترین قسمت داستان ثبت عکس این روح این است که عکاس در کتابخانه به دنبال کتاب «20 روز با جولیان و خرگوش کوچولو» بوده است. عکس روی جلد این کتاب، تصویری از یک پسربچه پنح ساله شبیه همان روحی است که در شمشادها دیده می شود.

روح گروه آواز

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


در سال 1982 میلادی، کریس برکلی عکسی از سالن داخلی کلیسای «سنت بوتولف» لندن برداشته است که به یکی از مشهورترین تصاویر تاریخ بدل شده است. او پس از ظهور عکس متوجه روحی می شود گوشه سمت راست عکس قرار دارد. با اینکه این روح شفاف است اما می توان تشخیص داد که زن است.

روح پدربزرگ

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس توسط «دنیس راسل» برداشته شده است. این عکس رنگی به مادربزرگ او تعلق دارد. این زن پیر تا سن 95 سالگی تنها زندگی می کرده است تا اینکه حافظه خود را از دست می دهد. در هفته نخست این زوال تدریجی حافظه، این زن با خانواده اش پیک نیک می رود و خواهر دنیس در آن روز دو عکس بر می دارد. این عکس در تاریخ 17 اوت سال 97 میلادی برداشته شده است. در پشت سر مادربزرگ، روح پدربزرگ ظاهر شده که حدود 12 سال پیش از تاریخ این عکس فوت کرده بوده است.

Robert A Ferguson

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس در 16 نوامبر سال 1968 میلادی برداشته شده است. زمانی که «روبرت ای فراگسون»  - نویسنده کتاب‌های روانشناسی همانند زندگی برتر – در کالیفرنیا در یک کنفرانس مشغول سخنرانی بوده است. در این عکس پس از ظاهر شدن، تصویر روح بردار مرده او نیز دیده می شود که در سال 1944 میلادی در طول جنگ جهانی دوم کشته شده است.

روح مهمانی آخر هفته

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس در سال 1988 میلادی در هتل Vierjahreszeiten در موراچ اتریش برداشته شده است. عکاس دوربین را روی میز می گذارد تا به واسطه سلف تایمر خودش هم در عکس باشد. در سری اول فلاش کار نمی کند اما در سری دوم که فلاش کار می کند، تصویر یک روح در میان جمعیت مشاهده می شود که  در زمان برداشته شدن عکس نبوده است.

روح پیتزای پدرخوانده

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس در سال 1999 تا 2000 در رستوران «پیتزا پدرخوانده» در یوتا گرفته شده است. در این رستوران روح های متعددی دیده شده اند از جمله باید به دو پسربچه، یک مرد و یک زن مشاهده شده اند. عکسی که مشاهده می کنید برای سال 2000 است.

دستان روح

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس نیز در سال 2000 میلادی در فیلیپین برداشته شده است. این عکس با دوربین موبایل برداشته شده است و در نتیجه آزمایشات عدم تقلبی بودن آن تایید شده است.

میز تحریر تحت شکار روح

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


این عکس به قرن بیست میلادی تعلق دارد و توسط «مونتاک کوپر» برداشته شده است. این عکاس در زمان خود شهرت بسیاری داشته است.

روح کودک در گورستان

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


در سال 1946 یا 1947 ، زنی به نام «اندروز» سر خاک فرزند خود در گورستان رفته بود.  فرزند او یک سال پیش از آن تاریخ در سن 17 سالگی فوت کرده بوده است. هنگامی که این زن از قبر دختر خود عکس بر می دارد هیچ چیز عجیبی مشاهده نمی کند اما پس از ظاهر شدن عکس، کودک کوچکی را می بیند که خوشحال روی گور دختر او نشسته است.

روح هتل دیزابل

روح‌های سرگردان در عکس‌ها (2)


مسوولان ساخت این هتل در آن زمان به مردم هشدار می دهند تا از هتل دیزابل دور شوند زیرا در حال بازسازی این ساختمان 150 ساله هستند. اما هیچ کدام از آنها از حضور ارواح این ساختمان اطلاعی نداشتند. یک زن بلند قد در لباس سفید در اسپای این هتل مشاهده شده بوده است. رومانیایی ها اعتقاد دارند چون این ساختمان تاریخی است، ارواح در صدد محافظت از این ساختمان هستند.


مطالب مشابه :


دانلود معروف ترین کتاب علمی کالبد اختری و برون فکنی به فارسی

این کتاب به توضیح درباره ماهیت کالبد اختری و دیگر بعد های فیزیکی که انسان به صورت معمولی از
معروف‌ترین روح های سرگردان در عکس‌ها (2)

معروفترین روح های دانلود همه چی. صفحه در کتابخانه به دنبال کتاب «20 روز با جولیان
معرفی و دانلود 100 کتاب برتر جهان از نگاه دکتر حسین الهی قمشه ای

معرفی و دانلود 100 کتاب برتر جهان از نگاه دکتر حسین الهی قمشه تازه ترین آپلودهای
کوتاه‌ترین کتاب‌های مشهور جهان

کوتاه‌ترین کتاب‌های یکی از کتابداران کتابخانه معروف اسکندریه در دانلود کتاب
دانلود کتاب نکات جالب درباره شخصیت های معروف جهان

مرجع دانلود کتاب آبی ترین پنج قهوه خور معروف تاریخ
معروف ترین تصاویر دنیا

معروف ترین تصاویر دنیا - دانلود معروف ترین تصاویر دانلود کتاب
برچسب :