هیوندا سانتافه را به خط تولید بازمیگرداند!

 

۷م فروردین ۱۳۹۱ / مجله ماشین / بدون دیدگاه

هیوندا سانتافه را به خط تولید بازمیگرداند!

بعد از سکوت و قطع فعالیت هیوندا که خود چند ماه طول کشید ، حال این شرکت دوباره با قدرت برگشته و قصد دارد ماشین‌های مختلفی را دوباره به خط تولید برگرداند! در کنفرانسی پشت در‌های بسته گروه ماشین سازی هیوندا اعلام کرد که قصد دارد که برای سال ۲۰۱۳ ماشین سانتافه را دوباره به خطر تولید بازگرداند با این تفاوت که این بار این شرکت قصد دارد که تغییراتی در لوازم ماشین به وجود بیاورد و بعضی قطعات را بهبود ببخشد ،مانند:

  • قدرت موتور ماشین
  • سرعت شتاب
  • تغییر در دکور و طراحی ماشین
  • ایجاد تغییراتی در کشش ماشین

سازندگان نیز قول داده اند که طراحی‌های مفهومی‌این ماشین به خوبی اجرا خواهد شد و میتوان این اجرا را در تبلیغات تلویزیونی مشاهده کرد.

از لحاظ تکنیک نیز این ماشین آپگرید خواهد شد و بهبود خواهد یافت ، به عنوان مثال عنوان در مصرف سوخت ماشین تغیراتی ایجاد خواهد شدو اعلام شده سوخت ماشین سازگار با محیط زیست میباشد .

سیستم‌های اخطاری ماشین تغییرات شگرفی خواهد داشت و ماشین دارای ۷ ایربگ استاندارد خواهد بود و این تغییرات مطمئنا نسل جوان را به وجد خواهد آورد.همچنین در داخل ماشین نیز وسایل ارتباطی موجود میباشد و مسافرین میتوانند با دیگران به راحتی با اینترنت ارتباط برقرار کنند و هر کسی از سر جای خود میتواند موزیک مورد نظر خود را انتخاب کند.

تا به حال تصاویر و طراحی‌های بسیاری از این ماشین عرضه شده تا مصرف کنندگان بتوانند راحت تر با این ماشین ارتباط برقرار کنند. مطمئنا این ماشین ساخته ای فوق العاده خوب و جالب خواهد بود چون بدون آلوده کردن هوا سرعت میگیرد و در هنگام رانندگی لرزش و صدایی در کوپه‌ها ایجاد نمیشود. طراحی بیرونی ماشین فوق العاده زیبا و جذاب است و سیستم نوردهی چراغ‌ها نیز زیبا و فوق العاده کارآمد است و طراحی گودی شکل آنها به امنیت آنها کمک میکند. همچنین سیستم Navigation یا همان جهت یابی هم به طور شگفت انگیزی فوق العاده کار میکند و مطمئنا به کمک شما خواهد شتافت. مطمئنا این ماشین با طراحی بیرونی اسپورت خود و طراحی زیبا و کارامد کوپه‌ها به یکی از پرفروشترین محصولات شرکت هیوندا تبدیل خواهد شد.


مطالب مشابه :


ای دبستانی ترین احساس من

با سلام ، ورود شمارا به وب سایت رسمی پیش دبستان و دبستان کلاس اول; کلاس بازگرد ای خاطرات
کلاس‌های درس نسل آینده

سایت رسمی گروههای آموزشی متوسطه شهر تهران . معلمهای حرفه ای . کلاس آموزش زبان انگلیسی .
نحوه ای ثبت نام سفارت استرالیا در تهران

مورد اطلاعیه ای رسمی داد و داشتن نشر اطلاعیه ای رسمی از سوی سایت سفارت استرالیا
سایت رسمی استاد آرین - بهترین استاد آیلتس تهران - بهترین استاد آیلتس ایران

سایت رسمی استاد کلاس خصوصی آیلتس , • دوره های تربیت و جذب مدرس حرفه ای زبان
کلاس مربیگری کانون مربیان فوتبال ایران

به گزارش سایت رسمی مجید جلالی خود و طبق روال هرساله قصد دارد کلاس مربیگری دو روزه ای
هیوندا سانتافه را به خط تولید بازمیگرداند!

╬═╬ ╬═╬ کلاس 303 ╬═╬ ╬═╬ ╬═╬ سایت رسمی امام خامنه ای. لیست تمام پیوند
برچسب :