همیشه در این شهر مرغ همسایه غاز بود

یکی از مسئولان سابق پیام بابل:

یکی از مسئولان سابق تیم پیام بابل که نمیخواست نامش فاش شود صبح امروز در تماس تلفنی که با مدیریت سایت باشگاه پیام بابل انجام داد گفت:
از روزی که بازی سایپا شمال مازندران و اتحاد پاکدشت انجام شد تا به حال چندین بار مدیرعامل و سرمربی تیم سایپا با خبرگزاریها و روزنامه های کشور مصاحبه کرده و از ناهمواری و کیفیت بسیار بد زمین هفت تیر بابل انتقاد کردند اما هیچ یک از مسئولان ورزشی بابل نه تربیت بدنی و نه هیئت فوتبال هیچ جوابی به این مصاحبه ها ندادند در صورتی که این باشگاه به شهرستان قائمشهر اختصاص دارد و هیئت فوتبال بابل خیلی لطف در حق آنها کرده است که اجازه بازی در زمین هفت تیر بابل آن هم در روزی که دو روز قبل از بازی باران خیلی شدیدی باریده بود و این زمین نباید مورد استفاده قرار میگرفت به این تیم اجازه بازی دادند.حال بماند اینکه تیم سایپا شمال هر وقت بخواهد زمین موزیرج بابل و هفت تیر را با یک تماس تلفنی هماهنگ میکند و در دو ماه گذشته چندین بار در این زمینها تمرین کردند.و مهمتر اینکه در این تیم فقط یک بازیکن بابلی حضور دارد.
حال سوال ما اینست تیم فوتبال نیما نور که مربیان بابلی دارد و هشت بازیکن بابلی هم در ترکیت اصلی این تیم حضور دارند امکان استفاده از امکانات شهرشان را دارند ......... تازه راوی این مطالب قول داد از مدیرعامل و سرمربی تیم نیما بخواهد که از امکانات موجود تعریف هم بکنند.

مطالب زیر در سایت خبرگزاری فارس و مازند لیگ گرفته شده است:

مدیرعامل سایپا شمال:مستحق پیروزی مقابل نماينده فوتبال پاكدشت بودیم

خبرگزاری فارس: مدیر عامل سایپا شمال پس از برتری تیمش در رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگا‌های کشور در مقابل اتحاد پاکدشت گفت: با توجه به برتری نسبی که بازیکنانم در برابر حریف داشتند مستحق این پیروزی بودیم.

خبرگزاری فارس: مستحق پیروزی مقابل نماينده فوتبال پاكدشت بودیم

مهدی پیروزرام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: در این دیدار بازیکنان سایپا شمال در طول این مسابقه سوار بر بازی بودند و به بازیکنان حریف جرات هنرنمایی ندادند و سه امتیاز این دیدار حق مسلم بازیکنانم بود.
وی بیان داشت: با ارائه بازی خوب، بازیکنان مدیریت و کادر فنی را امیدوار کردند و حداقل امسال می‌توانیم یک نماینده خوبی از استان در لیگ دسته یک فوتبال کشور داشته باشیم.
مدیر عامل سایپا شمال در ادامه گفت: در لیگ امسال بازیکنان خوبی را جذب کردیم و در کنار بازیکنان خوب و جوان از کادر فنی قوی نیز برخوردار هستیم.
وی درباره عملکرد کادر فنی تیمش اظهار داشت: علاقمندان به ورزش به ویژه فوتبال مجتبی تقوی را می‌شناسند و از افتخارات مربیگری  و کارنامه ورزشی این مربی به خوبی خبر دارند.
مدیر عامل سایپا شمال در ادامه گفت: تقوی در کنار حرفه مربیگری یکی از کارشناسان با دانش و کلاستیک کشور محسوب می‌شود که به خوبی می‌تواند بازیکنان و بازی‌های تیم‌های دیگر را آنالیز کند
وی درباره مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور گفت: در لیگ آزادگان در فصل جدید تیم‌های خوبی حضور دارند که بیشتر تیم‌های خوب و باسابقه در گروه ما قرار گرفتند که صعود تیم ما را لیگ برتر کمی دشوار خواهد کرد.
مدیر عامل سایپا شمال افزود: امسال سال نخست حضور تیم ما در لیگ دسته یک کشور است که مطمئنا هدف مدیریت و کادر فنی بالاتر از اینها است که با توجه به سابقه نخستین فقط می‌خواهیم که سهمیه خود را در لیگ حفظ کنیم.
پیروزرام گفت: حواس کادر فنی تیم هم به خوبی جمع است که نیم نگاهی به صدر جدول خواهیم داشت که اگر دیگر تیم‌های غفلت کنند سایپا شمال صدر جدول و حضور در لیگ برتر را می‌خواهد.
وی در باره بازی هفته دوم تیمش در برابر پیام مخابرات شیراز اظهار داشت: این بازی که در روز پنجشنبه هفتم مهر برگزار می‌شود در ورزشگاه حافظیه مهمان حریف شیرازی هستیم.
پیروزرام درباره لغو بازی هفته نخست تیمش در برابر صنعت ساری گفت: تیم سایپا شمال برای بازی در این مسابقه مشکلی نداشت و این مشکل تیم صنعت ساری که به دستور فدراسیون این بازی انجام نشد و با توجه به عدم ارائه مدارک بازیکنان و کادر فنی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نتیجه بازی را سه بر صفر به نفع تیم ما اعلام کرد.
مدیر عامل سایپا شمال با انتقاد از مسئولان ورزش استان و شهرستان افزود: تیم سایپا شمال برای شهروندان قائمشهری است و بر اساس برنامه  فدراسیون  تیم ما باید در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان حریف در جام حذفی باشد که با توجه به مشکلات بوجود آمده در چمن ورزشگاه  شهید وطنی مجبور شدیم که در ورزشگاه ناهموار شهدای هفتم تیر بابلاین بازی را برگزار کنیم. 
پیروزرام گفت: پیش از این نیز قرار بود با توجه به مشکلات چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازی جام حذفی تیم ما  در ورزشگاه 15 هزار نفری  شهدای ساری  برگزار شود که بنا به ‌دلایلی مسئولان ورزش استان و شهرستان در این زمینه همکاری لازم با باشگاه سایپا شمال نداشتند.
به گزارش فارس، تیم سایپا شمال در مرحله دوم رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور شامگاه شنبه موفق شد دو بر صفر مهمان خود اتحاد پاکدشت را شکست دهد و به دور سوم این مسابقات راه یابد.
بازی دو تیم سایپا شمال و اتحاد پاکدشت در ورزشگاه هفتم تیر بابل برگزار شد.


مطالب مشابه :


حمایت از مهندس علی دهقان فارسی کاندیدای انتخابات مجلس هشتم در شیراز

هشتم در شیراز پیام مخابرات شیراز و اخبار باشگاه فرهنگی ورزشی
بانوان دارت انداز برتر شیراز در مسابقه سوپر جام دارت ایرانیان پارسه یادواره مرحوم رضا انصاری

بانوان دارت انداز برتر شیراز در مسابقه 59 باشگاه استان فارس در مجموعه ورزشی
مدیرسابق مخابرات شهرستان فسا بعنوان مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس معرفی شد

شرکت مخابرات باشگاه فرهنگی ورزشی شد.درمراسمی که در شیراز وباحضور
مدير عامل جديد باشگاه فوتبال پيام مخابرات فارس منصوب شد

فروشگاه لوازم ورزشی مخابرات استان فارس و در حكمي استراتژي باشگاه را در دستور
همیشه در این شهر مرغ همسایه غاز بود

این سایت متعلق به باشگاه فرهنگی ورزشی پیام بابل می باشد و خبر های روز باشگاه در آن قرار
شیراز

شیراز در اشعار باشگاه برق شیراز; وجود صنایع الکترونیک و مخابرات راه دور ایران در شیراز
مس این فصل را طوفانی اغاز کرده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی مس پيام مخابرات و در هفته چهارم میزبان داماش گیلان و
برچسب :