امام جمعه شهرستان ملایر:

 

آیت الله سید رضا فاضلیان در خطبه‌های عبادی سیاسی نخستین نماز جمعه سال 94 در ملایر با تبریک سال نو و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در صحن رضوی اظهار داشت: مقام معظم رهبری با نامگذاری سال 94 به نام همدلی و همزبانی ملت با دولت به همبستگی هر چه بیشتر مردم و دولت تاکید کرد.

وی گفت: دلت باید خادم ملت و ملت نیز باید پشتیبان دولت باشد و اگر بخواهیم که به اسلام صدمه‌ای وارد نشود باید این همدلی و همزبانی بین ملت و دولت برقرار باشد.

امام جمعه ملایر گفت: دولت مدیون این نامگذاری است و با این نامگذاری حمایت بزرگی از دولت صورت گرفت و ملت و دولت باید با هم تفاهم کنند تا این شعار تحقق یابد.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای 1+5 تصریح کرد: آمریکا به دنبال بی امنیتی است و ولی ما امنیت می‌خواهیم و آنان قصد اختلال در مذاکرات هسته‌ای را دارند.

فاضلیان گفت: آمریکا با انتشار دروغ‌هایی که بعضی‌ها در ایران نمی‌خواهند مذاکرات هسته‌ای صورت گیرد قصد دارند که درباره مسائل هسته‌ای در مذاکرات صحبت نشود.

وی با اشاره به روز 12 بهمن سالروز جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: 12 فروردین روز الله و روز برقراری حکومت الله در ایران است.

 امام جمعه موقت ملایر افزود: در هیچ حکومتی غیر از ایران اختلاف نژاد، سیاه و سفید، ترک و بلوچ مطرح نیست و همه در حکومت ایران برابرند و فقط حکومت الله برقرار است.

وی گفت: خداوند صدق کار و خواست مردم ایران را در شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قبول کرد و انقلاب اسلامی ایران را پیروز گردانید و برای دشمنان ایران خاری فرستاد.

فاضلیان با اشاره به حضور انبوه مردم در حرم امام رضا(ع)، سایر ائمه و قبور مطهر شهدا در هنگام سال تحویل عنوان کرد: هیچ چیز به جز ولایت پذیری و تمسک به ائمه(ع) نمی تواند ملت را در آن موقع از شب به این مکان‌های مقدس بکشاند.

وی افزود: این ملت می‌داند که پیشرفت‌ها و رسیدن به اهدافش جز با توسل به ائمه(ع) و ولایت پذیری محقق نمی‌شد و به همین دلیل مردم ایران سال نو را در کنار این قبور مطهر آغاز کردند.

امام جمعه ملایر با اشاره به نقش حضرت زهرا(س) در ولایت امیرالمومنین(ع) اظهار کرد: اگر مسلمانان صدر اسلام از امیرالمومنین علی(ع) دست نکشیده بودند امروز جامعه اسلامی با این همه مشکل رو به رو نبود.

وی با ذکر احادیث و روایاتی شرط اعلای قبولی اعمال را تقوی الهی بیان کرد و افزود: مسلمان واقعی در ضمن برپا داشتن خوبی‌ها و نیکی‌ها از معاملات حرام، گفتار حرام، نوشتار حرام و نکاه حرام دوری  می‌کند.


مطالب مشابه :


دانشگاه ملایر....

وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. 17 دانشجو در مقطع دکتری در دانشگاه ملایر پذیرش می
کنگره شهدای دانشجو وطلبه...

وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. دبیر کنگره ملی شهدای طلبه و دانشجو در ملایر
کنگره شهدای دانشجو وطلبه...

" صــبــــــح مــلایـــــر " وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. روستای ازناوله |
وقتی مسئولان شهرستان همدان قدر داشته هایشان را می دانند...

استقبال مردم ملایر از پهلوان میثم مصطفی وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر.
خبری فرهنگی...

وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. کودکی اش در کوچه باغ های ملایر سپری شد و با عطر
امام جمعه شهرستان ملایر:

وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. نماز جمعه سال 94 در ملایر با تبریک سال نو و با
پس از سه سال تأخیر انجام شد

" صــبــــــح مــلایـــــر " وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. روستای ازناوله |
وزیر اسبق آموزش و پرورش بیان نمود:

" صــبــــــح مــلایـــــر " وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. روستای ازناوله |
کاشکی بالت مال من بود...

وبگاه امورفرهنگی دانشکده خوارزمی ملایر. از سن 10 سالگی تا 18 سالگی ساكن ملایر.
برچسب :