خبرهای مراکز - 7 تیرماه 91

برگزاری امتحانات پایان نیم سال دوم 91-90 در دانشگاه پیام نور اوز
امتحانات پایان نیم سال دوم 91-90 در دانشگاه پیام نور اوز در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اوز، امتحانات پایانی نیم سال دوم 91-90 با سلامت کامل در حال برگزاری است. حسین نیا مسؤول آموزش دانشگاه در این مورد گفت: با توجه به تفویض اختیارات به مراکز و واحدها جهت دریافت و تکثیر سؤالات و نیز قرائت پاسخنامه ها، تلاش شبانه روزی کارکنان بر این بوده است تا تمامی مراحل برگزاری آزمون به نحو احسن اجرا شود.
وی افزود: پس از معرفی اعضای قرنطینه به استان که شامل کاربران 2،1 و 3، نماینده حفاظت آزمون و نماینده حراست امتحانات است، از 20 روز قبل از شروع آزمون و با نظارت مستقیم رییس مرکز و راه اندازی سیستم ها و نرم افزارهای مورد نیاز و در این مدت تشکیل جلسات استانی و شرکت در ویدئو کنفرانس های مختلف در جهت حل مسایل پیش رو ، به یاری خدا و تلاش همکاران امتحانات با موفقیت برگزار شده است.
حسین نیا یادآور شد کوشش مسؤلین برگزاری امتحانات و تلاش مراقبین جلسات در برگزاری سالم و منظم امتحانات تأثیر بسیار زیادی داشته و مطمئنا تا پایان امتحانات این روال ادامه خواهد یافت.

 

دانشگاه پيام نور استهبان ميزبان جشن بزرگ منتظران ظهور
جلسه هماهنگي مراسم جشن بزرگ نيمه شعبان در دانشگاه پيام نور استهبان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور استهبان، براي دومين سال متوالي دانشگاه پيام نور استهبان به عنوان ميزبان جشن بزرگ منتظران ظهور در سطح شهرستان انتخاب شد.
نوبخت مسئول فرهنگي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : در اين مراسم که با همکاري هيئت جوانان انصار المهدي  وستاد بزرگداشت اعياد شعبانيه شهرستان برگزار مي شود، حجت الاسلام صالح نيا ازاساتيد برجسته حوزه ودانشگاه وعضو بنياد مهدويت، به بيان مباحثي پيرامون وظايف منتظران در عصر غيبت خواهد پرداخت. همچنين يکي از مداحان حرم امام رضا (ع) به اجراي برنامه مولودي خواني  مي پردازد. نور افشاني، اجراي تواشيح، برگزاري مسابقه و اهداي جوايز از ديگر برنامه هاي جشن  بزرگ منتظران ظهور است.

 


برگزاری مطلوب امتحانات نیمسال دوم تحصیلی دردانشگاه پیام نورکازرون
امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 91– 90 با موفقیت در حال برگزاری است .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، اسداله عباسی رئیس دانشگاه پیام نور کازرون با بیان اینکه برای امتحانات پایان ترم برنامه ریزی خوبی صورت گرفته، اظهار داشت : با انجام اطلاع رسانی های لازم و به موقع در سطح دانشگاه و داخل سایت از قبیل محل امتحانات، آئین نامه انضباطی ، تخلفات امتحانات و تذکرات لازم در محوطه دانشگاه و توجیه کارکنان از نظر نحوه برخورد با دانشجویان و تکریم ارباب رجوع و ایجاد فضای آرام و مطمئن برای دانشجویان ، سعی کردیم بهترین نوع برگزاری امتحانات را در این مرکز به مرحله عمل برسانیم .
ایشان تصریح کرد : از آنجائی که امتحانات در سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است ، تمامی کارهای ضروری و لازم را که باعث ایجاد بهترین نتیجه ممکن برای دانشجو و دانشگاه می شود را انجام دادیم تا شاهد موفقیت بیش از پیش این مرکز دانشگاهی در عرصه علمی کشور و استان باشیم .

 


ارائه مقاله توسط دانشجوی پیام نور زاهدشهر در همایش استانی مدیریت کارآمد
مقاله دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه پیام نور زاهدشهر در همایش استانی مدیریت کارآمد  پذیرفته شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زاهدشهر، از راحله باغبان دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه پیام نور زاهدشهرجهت ارائه مقاله با عنوان تعهد و تخصص در مدیریت در همایش استانی مدیریت کارآمد دعوت شد. لازم به ذکر است که  این دانشجو بکارگیری راهنماییهای آقای دهقان خلیلی استاد مدعو این دانشگاه را در پذیرش مقاله خود مهم و تاثیر گذار دانست.

 


مطالب مشابه :


خبرهای نهم

عضو هیات علمی دانشگاه پیام نورکازرون به عنوان عضو در سایت دانشگاه پیام نور
خبرهایی از مراکز آباده، صفاشهر، فسا، اوز و کازرون - 22/1/90

فارس ، استوار مسئول سایت دانشگاه پیام نور استان فارس در دانشگاه پیام نورکازرون.
خبرهای مراکز و واحدها - 8 اسفندماه 91

برگزاری کارگاه اتوماسیون اداری در دانشگاه پیام سایت ، انیمیشن دانشگاه پیام نورکازرون
خبرهای 28مهر

دوره های آموزش قرآن کریم در دانشگاه پیام سایت و پیامک از در دانشگاه پیام نورکازرون
خبرهای مراکز - 15 اسفندماه

رییس دانشگاه پیام نور شیراز از حضور حماسی مردم بویژه دانشگاهیان در انتخابات تشکر کرد
خبرهای مراکز و واحدها - 23 بهمن ماه 91

حضور پرشور کارکنان دانشگاه پیام اندازی سایت دانشگاه پیام نورکازرون
خبرهای مراکز - 7 تیرماه 91

برگزاری مطلوب امتحانات نیمسال دوم تحصیلی دردانشگاه پیام نورکازرون دانشگاه و داخل سایت
خبرهای مراکز و واحدها - 28 اردیبهشت ماه 92

در بخش نشریه 80 اثر، در بخش مقاله 60 اثر، در بخش وبلاگ 220 اثر، در بخش سایت دانشگاه پیام
خبرهای یکم دی ماه

بازدید معاون دانشگاه پیام نور استان فارس از واحد ششده و قره
12بهمن

برگزاری مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشگاه پیام نور آباده طشک .
برچسب :