صرفا جهت اطلاع (نه تبلیغ)-خدمات جانبي آزمونهای آزمايشی گزينه دو

دوستان در گزینه۲ هم ادعاشون در مورد خدماتشون اینجوریه!

خوندنش ضرر نداره!

به نقل از گزینه ۲:

كساني كه در آزمون هاي آزمايشي گزينه دو ثبت نام و شركت مي كنند علاوه بر آزمون، يك بسته كامل آموزشي- مشاوره اي دريافت مي كنند! این خدمات آموزشی و مشاوره ای در دو بخش مکتوب و اینترنتی ارائه می گردد.
در حقيقت با شركت در آزمون ها، در هر مرحله بخش و قسمتي از اين بسته به داوطلبان و دانش آموزان تحويل مي گردد. گزينه دو با یازده سال تجربه در زمينه برگزاري گسترده آزمون هاي آزمايشي در سطح كشور به اين نتيجه رسيده است كه بهتر است خدمات آموزشي و مشاوره اي مورد نياز داوطلبان آزمون سراسري و دانش آموزان دوره دبيرستان را به تدريج و در كنار آزمون ها به آنها ارائه نمايد تا آنان نيز بتوانند به تدريج از آن استفاده نمايند.
بخش هاي مختلف اين بسته آموزشي- مشاوره اي پوشش دهنده بخش بسيار زيادي از نيازهاي آموزشي- مشاوره اي داوطلبان و دانشآموزان در طول سال تحصيلي است و آنان را از تهيه بسياري از اقلام ديگر بي نياز مي كند.
بديهي است كه اين روش از مزيت هاي نسبي منحصر به فرد آزمون هاي گزينه دو است كه در سال هاي گذشته نيز نتايج بسيار خوبي داشته است.

1

DVD های آموزشی و مشاوره ای

 به دنبال استقبال گسترده از DVD های آموزشی و مشاوره ای گزینه ی دو در طرح های مرور آخر، گام اول و آزمون های آزمایشی سال تحصیلی، گزینه ی دو این کار ابتکاری را در آزمونهای آزمایشی سال تحصیلی 92-91 نیز با تغییراتی ادامه خواهد داد.
با DVDهای آموزشی و مشاورهای گزینه ی دو تعدادی از با تجربه ترین و قویترین دبیران و مشاوران با هزین های غیرقابل باور به منزل شما می آیند!
شما میتوانید DVD های آموزشی و مشاوره ای را بارها نگاه کنید و نکات مهم و کلیدی درسها و مهارت های تحصیلی مورد نیاز را فرا بگیرید. در این DVD ها که ویژه ی داوطلبان آزمون سراسری سال 92 تهیه و ارائه میگردد سه کار مهم آموزشی و مشاورهای صورت میگیرد:

1. بررسی پاسخ های تشریحی سوال های برگزیده آزمونهای آزمایشی
2. ارائه ی نکات مهم و کلیدی درسهای مهم عمومی و اختصاصی
3. ارائه ی مشاوره های آموزشی و روان شناختی مورد نیاز

در حقیقت شما یک کلاس کنکور و مشاورهی خصوصی با یک دبیر و مشاور باتجربه در منزلتان برقرار خواهید کرد که میتواند در هر زمانی که آمادگی دارید تشکیل شود و به هر تعداد دفعهای که تمایل دارید!

 

 2

جزوه های کمک آموزشی

جزوه های کمک آموزشی در دو بخش به صورت مکتوب و اینترنتی در اختیار شرکتکنندگان در آزمونها قرار میگیرد.
جزوه های ویژه ی داوطلبان آزمون سراسری شامل موارد ذیل میباشد:
نکته های مهم و كليدي اكثر درسهای سال چهارم دبیرستان
تست های موضوعی جهت اجرا مطابق برنامهی درسی ارائه شده از درسهای سال چهارم دبیرستان
جزوه های كمك آموزشي دانش آموزان سال هاي اول تا سوم دبيرستان نيز شامل نمونه سؤالهای تشريحي مورد نياز آنان و آزمونهاي غیر حضوری و تست به همراه پاسخ تشریحی مي باشد.

3

نشریه مشاوره ای گزینه دو با نام گزینه مشاور


در اين نشریه ها (در دو بخشِ مکتوب و اینترنتی)، مقالههای مشاوره اي روان شناختي و آموزشي، مصاحبه با نفرات برتر و موفق آزمون هاي سراسري، روش مطالعهی بخشهاي مختلف درس ها، معرفي رشته هاي تحصيلي دانشگاهي، معرفي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي، معرفي دوره هاي مختلف تحصيلي دانشگاهي و ... به تناسب نياز داوطلبان آزمون سراسري و دانش آموزان دوره دبيرستان ارائه مي گردد.
هم چنين برنامه ريزي درسي آموزشي و درسي هفتگي و ... يكي از بخش هاي مهم و مورد توجه اين دفترچه هاست.

4

برنامه ریزی درسی


برنامه ريزي درسي بدون شك مهم ترين نياز داوطلبان آزمون سراسري و دانش آموزان مي باشد.

از ابتداي سال تحصيلي تا آزمون سراسري حدود 40 هفته و تا آغاز امتحانات پايان سال دانش آموزانِ دوره دبيرستان حدود 35 هفته است.
گزينه دو به شركت كنندگان در آزمون هاي آزمايشي برنامه هاي آموزشي درازمدت و ميان مدت و برنامه درسي كوتاه مدت به صورت هفتگي ارائه مي نمايد. با استفاده از اين برنامه، داوطلبان آزمون سراسري برنامه ی دقيق و حساب شده اي براي مطالعه و مرور درسها و جزوههای كمك آموزشي خواهند داشت و آزمونهاي آزمایشی غیرحضوری و تست هاي موضوعي ارائه شده را طبق يك برنامه ی منظم و حساب شده اجرا خواهند كرد.
این برنامه ها در دو بخش مکتوب و اینترنتی به شرکت کنندگان در آزمونها ارائه میگردد.

5

آزمون های آزمایشی غیرحضوری

علاوه برآزمون های آزمایشی حضوری، مطابق برنامه ی تنظیمی در طول سال تحصیلی تعدادی آزمون آزمایشی غیرحضوری به صورت مکتوب و اینترنتی به شرکت کنندگان در آزمون ها ارائه می گردد.
داوطلبان و دانش آموزان می توانند با ارسال پاسخ برگ اینترنتی برای گزینه دو برای هر یک از این آزمون ها کارنامه های مختلف را دریافت نمایند.

6

پاسخ تشریحی (تصویری و مکتوب)

 

پس از هر آزمون دفترچه ای شامل پاسخ­های تشریحی هر آزمون ارائه می­گردد. در این دفترچه­ ها تلاش شده است نكات مهم و كلیدی هر سوال به داوطلبان ارائه ­گردد. از آنجا كه مهم­ترين وظيفه داوطلبان پس از هر آزمون تحليل صحيح و سريع آن مي­باشد، ارائه سريع و كامل پاسخ­ها بسيار لازم، ضروري و مفيد است. به این ترتیب شرکت‌کنندگان در آزمون بهره‌ی آموزشی کامل را از آن می‌برند.

7

کارنامه های متنوع

 

گزينه دو يك كارنامه به شركت كنندگان نمي دهد!
بلكه براي هر آزمون به هر داوطلب و دانش آموز حداقل 6 كارنامه مهم مي دهد. به اين ترتيب داوطلب و دانش آموز مي تواند تحليل كامل و جامعي از وضعيت تحصيلي خود بدست آورد.
اين كارنامه ها عبارتند از کارنامه ی مقدماتی، كارنامهی اصلي، كارنامه ی تكميلي، كارنامه مشاوره اي شماره ی1، کارنامه ی مشاوره ای شماره ی 2 و كارنامه ی مقایسه ای.
تمام اين كارنامه ها به تدریج از بعدازظهر تا همان شبِ پس از برگزاري آزمــون بــر روي پايـگاه اينتــرنتــي www.gozine2.ir قابل دسترسي است و از روز بعد از برگزاري آزمون نيز در نمايندگي هاي گزينه دو قابل دريافت است.

کارنامه مقدماتی

در این کارنامه نمره های خام خود را در هر درس مشاهده خواهید کرد. همچنین میتوانید وضعیت خود را در مقایسه با آزمون سراسری در طرح تخمین رتبه (جدول شماره ی 7) ملاحظه کنید.

كارنامه اصلی

نمره خام، ميانگين نمره شركت كنندگان، ميانگين نمره نفرات برتر، نمره تراز در هر درس، رتبه كل براساس نمره كل در سطح كشور، سهميه، استان، شهر و مدرسه و در زيرگروه هاي مختلف و پاسخ نامه تصحیح شده از اطلاعات مفيدي است كه در اين كارنامه ارائه مي گردد.

كارنامه تكمیلی

در اين كارنامه مي توانيد نقاط ضعف موضوعي خود را در هر درس ببينيد.

کارنامه مشاوره ای شماره 1 (تحلیل آموزشی)

در اين كارنامه مشاوره هاي ويژه انفرادي مورد نياز شما متناسب با وضعيت شما و براساس نتايج آزمون ارائه مي گردد. با مطالعه اين كارنامه انگار كه به يك مشاور مراجعه كرده ايد!

کارنامه مشاوره ای شماره 2

در این کارنامه به یک سؤال خیلی مهم داوطلبان پاسخ داده میشود. اگر در آزمون سراسری همین نمرهها را بیاوریم کجا قبول میشویم؟

كارنامه مقایسه ای (روند تحصیلی)

از آزمون مرحله ی 2 به بعد كارنامه ی مقايسه اي آزمون هاي مختلف كه نشان دهنده ی سير تحصيلي شما براساس آزمون هاست به شما ارائه مي گردد.

 

8

تخمین نمره‌ و رتبه در آزمون سراسری
 (مقایسه در بزرگ‌ترین جامعه‌ی آماری)

اگرچه اين عددها در كارنامه ها ارائه مي شود اما از آن جا كه از اهميت ويژه اي برخوردار است به صورت جداگانه مطرح مي شود. با شركت در آزمون هاي آزمايشي گزينه دو شما در بزرگترين جامعه آماري داوطلبان يعني جامعه آماري آزمون سراسري مقايسه مي شويد.
در هر آزمون به شما مي گوييم كه اگر همين نمره های خام (درصدها) را در آزمون سراسري بدست مي آوريد:
1) چه نمره كلي مي گرفتيد؟
2) رتبه شما در آزمون سراسري حدوداً چند مي شد؟
3) در چه رشته و دانشگاهي احتمال قبولي داشتيد؟
به اين ترتيب شما در طول كل سال تحصيلي خود را با هدفي كه انتخاب كرده ايد و زير نظر دارید مقايسه مي کنید. اين كار براساس يك كار آماري و علمي دقيق صورت گرفته است، و مورد توجه بسياري از داوطلبان و مشاورين مي باشد. مقايسه در بزرگترين جامعه آماري از آرزوهاي بزرگ هر شركت كننده در آزمون هاي آزمايشي است.

9

سایت اختصاصی

 

سایت gozine2.ir پربازدیدترین پایگاه اینترنتی آموزشی است که در طول هر ماه به طور متوسط بیش از دو میلیون بازدیدکننده دارد!
همين كافي است كه به متنوع و مفيد بودن مطالب آن پي ببريد. مطالب آموزشي و مشاوره اي، اخبار و اطلاعات مربوط به آزمون سراسري، آرشيو سؤالهای مختلف، آمار و اطلاعات برخي پذيرفته شدگان در آزمون هاي سراسري، معرفي رشته هاي تحصيلي، معرفي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي و ..... برخي از مطالبي است كه بر روي اين پايگاه وجود دارد.
همچنین در هر آزمون امکان انتخاب رشتهی مجازی برای شرکتکنندگان در آزمونهای آزمایشی گزینه دو فراهم میباشد. در سال تحصیلی92-91 بخش قابل توجهی از خدمات آموزشی و مشاورهای شرکتکنندگان در آزمون های آزمایشی گزینه دو بر روی پایگاه اینترنتیwww.gozine2.ir ارائه میگردد.
شرکت کنندگان در آزمون های گزینه دو به طور رایگان به عضویت پایگاه اینترنتی گزینه دو در می آیند.
 

10

برنامه ویژه دوران عید

 تعطیلات عید هر سال مقطعی مهم برای داوطلبان آزمون سراسری است.
در سال تحصیلی 92-91 توجه ویژه ای به ارائه ی خدمات آموزشی و مشاوره ای خاص این دوره و مقطع زمانی خواهد شد و برنامه های خاصی به داوطلبان ارائه می گردد.

11

برنامه ویژه دوره مرور و جمع بندی


چند هفته مانده به آزمون سراسری هر سال دوره ی مرور و جمع بندی است. این دوره از اهمیت ویژه ای برای داوطلبان برخوردار است. گزینه دو با استفاده از تجربه های قبلی خود، خدمات آموزشی و مشاوره ای ویژه ای در این دوره به شرکت کنندگان در آزمون های خود ارائه خواهد کرد.

12

راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته


گزینه دو تا پایان آخرین مرحله ی اجرایی آزمون سراسری همراه داوطلبان است.
پس از اجرای آزمون سراسری و در تابستان 92 خدمات مشاوره ای و راهنمایی انتخاب رشته گزینه دو به داوطلبان ارائه می گردد.

 

 هزینه آزمون ها:


مطالب مشابه :


گام اول

خود را طبق جدول زمان‌بندي دريافت مي 2) كارنامه‌ي اصلي ¬ همراه تخمين 2. گزينه‌ي
صرفا جهت اطلاع (نه تبلیغ)-خدمات جانبي آزمونهای آزمايشی گزينه دو

ی مشاوره ای شماره ی 2 و كارنامه ی نيز در نمايندگي هاي گزينه دو قابل دريافت
تاريخ و چگونگي مشاهده و اصلاح اطلاعات تقاضانامه ثبت نامي آزمون سراسري سال 1388

وجود دارد اين امكان در انتهاي صفحه نمايش با انتخاب گزينه دريافت كپي كارنامه
قرار دادن عکس دلخواه در پس زمینه یک درایو

دريافت كارنامه 2.سپس به جاي عبارت my 3.سپس از منوي فايل گزينه Save as رو انتخاب کنيد
نمونه سوالات فيزيك 3 (سوم رياضي)

دريافت نمونه سوال: 2: سوالات طبقه بندي شده فيزيك 3: دريافت نمونه
آشنایی با آزمونهای زبان و منابع آنها

قسمت مشاهده و دريافت كارنامه آنرا به انتخاب يکي از 4 گزينه اي که در رابطه
نکاتی در مورد آزمون علامه حلی

كارشناسان مؤسسه مايل به دريافت كارنامه‌هايي با حجم 1- كارنامه تحليل گزينه. 2- كارنامه
برچسب :