خانواده مدلل در لیست ثروتمند ترین های ایران

logo.png9931.jpg

اسلام آباد غرب نیوز:خانواده مدلل ازخانواده های خوشنام استان و از طایفه سیاه سیاه اسلام آباد غرب میباشند که در مجوعه های تولیدی آنان در داخل و خارج استان هزاران نفر مشغول به کارند.این خانواده متمول و خوشنام از  خیرین صاحب نام نیز میباشند که ده ها و بلکه صدها مدرسه بانک خون کتابخانه و سایر امکانات را برای استفاده عموم مردم فرهم  آورده اند.کارخانه روغن نازگل ،ناز،غنچه، مجتمع کشت و صنعت ماهیدشت، آب معدنی دالاهو،سیمان سامان و ...مجموعه های تولیدی دیگر در جنوب و شمال کشور متعلق به این خانواده مولد و نیکوکار است.


حسین ثابت بکتاش

متولد ۱۳۱۳ در مشهد است. او کارآفرینی است که در حوزه گردشگری کار می کند و اصلی ترین دارایی او هتل داریوش کیش است. او در جزایر قناری 5 هتل در اختیار دارد. او در اسپانیا نیز هتل هایی در اختیار دارد. ثابت در دسته کارآفرینان خوش نام جایی می گیرد.
اسدالله عسگراولادی
او مالک شرکت حساس یکی از بزرگترین صادرکنندگان زیره و پسته ایران است. عسگراولادی خود را در دسته 10 ثروتمند بزرگ ایران می داند. میزان صادرات سالیانه او 100 میلیون دلار است.
محمد صدر هاشمی نژاد
او موسس بانک اقتصادنوین و موسس شرکت بزرگ ساختمانی استراتوس است. او در شرکت استراتوس مشاغل مهمی در صنعت ساختمان ایجاد کرد. صدر هاشمی بارها مورد تقدیر رسمی قرار گرفته است.
حسین هدایتی
متولد تهران از محله دولاب است. مالک صنایع استیل آذین، مالک کارخانه های فولادسازی و ورق، دارنده بزرگترین شرکت پرورش میگوی ایران، برج ساز در دبی و دارای ملک و املاک در حاشیه خلیج فارس، مالک زمین های کشاورزی، سهامدار بازار مبل ایران، رئیس شرکتهای تجاری در ایران و خاورمیانه است.
علی انصاری
او رئیس گروه سرمایه گذاری تات است. بخش مهمی از دارایی های او زمین های منطقه یافت آباد تهران است.
احمد ابریشم چی
او بزرگترین واردکننده تلفن همراه به ایران است.
غلامعلی سلیمانی
او موسس و مالک کارخانجات لبنیات کاله، زمرد و مک است. سهم کارخانه او از بازار لبنیات ایران به بیش از 60 درصد رسیده است. کاله به تازگی در عراق هم اقدام به تاسیس انبار و سوله هایی برای نگهداری لبنیات کرده است. سلیمانی کارش را در تهران از ساخت همبرگرهای خانگی آغاز کرده بود. او یکی از کارآفرینان نمونه کشور است که در استان مازندران محبوبیت بسیاری دارد.
محسن پهلوان
رییس شرکت توسعه گردشگری پدیده در مشهد است. شرکتی که چندین و چند رستوران بزرگ در مشهد، تهران و کیش دارد و در حال ساختن یک شهر در کنار مرکز استان خراسان رضوی است.
علی شفیع زاده
او یکی از اصلی ترین مالکان املاک در دبی است. البته درایران به مدیریت باشگاه استقلال اهواز شهرت دارد.
آقای یونس ژائله

او مالک کارخانه شیرین عسل است. به تازگی در برنامه ای تلویزیونی از او به عنوان کارآفرین نمونه تقدیر شد. او در طول حدود 20 سال فعالیت شرکت تحت تصدی اش توانسته است هشت هزار و 500 شغل در 15 شرکت تحت تصدی اش ایجاد کند. او در دسته محبوب ترین سرمایه داران و کارآفرینان تبریزی جایی می گیرد. 
خانواده مدلل
این خانواده سرمایه داری در زمینه سیمان و روغن نباتی فعالیت می کنند. آنها در کرمانشاه کارآفرینانی خوشنام به حساب می آیند. مجتمع روغن نباتی نازگل به این خانواده تعلق دارد. کارخانه سیمان سامان نیز متعلق به این خانواده است.

باقران
او مالک مجموعه سیمان باقران در خراسان جنوبی است. باقران یکی از کارآفرینان مهم این منطقه به شمارمی آید که درمیان اهالی بومی محبوب است.
محمد رضا دیانی
او مالک کارخانه اسنوا است که حداقل 110 نوع لوازم خانگی در کارخانه هایش تولید می شود. گروه لوازم خانگی انتخاب به او تعلق دارد. او چندی پیش شرکت دوو کره جنوبی را نیز خریداری کرد. گروه او 3 هزار و 500 فرصت شغلی در اصفهان ایجاد کرده است. مساحت مجموعه او 45 هزار مترمربع است و 17 شرکت زیرمجموعه گروه انتخاب است. گروه او در اروپای شرقی و غرب آسیا هم دفاتری دارد. دیانی از باسابقه ترین فعالان صنعت لوازم خانگی در کشور است.
مالکی
او در صنعت برق فعالیت می کند. او مالک شرکت ماه تاب گستر اینترنشنال است. ماه تاب کهنوج و ماه تاب کاسپین و شرکت برق سرخس به او تعلق دارد. او در دسته مدیران خوش نام صنعت برق جایی می گیرد. اهالی صنعت برق برای تخقق کاری او احترام بسیاری قائل هستند.
محمد پارسا
او مالک شرکت ایران ترانسفر است که گردش مالی شرکتش سالیانه 500 میلیون دلار برآورد می شود. او در صنعت برق ایران شهرت و اعتبار بسیاری دارد.
مصطفی رستمیان
او یکی از شاخص ترین کارآفرینان و سرمایه داران حوزه طلا است که در اصفهان فعالیت می کند. رستمیان هم در دسته سرمایه گذاران خوش نام صنف به شمار می آید.
طوسی زاده
او مالک فولاد اقلید و فسا و چندین مجموعه فولادی دیگر است. او یکی از سرمایه گذاران صاحب نام صنعت فولاد است که شغل های بسیاری را در کشور و بخصوص مناطق محروم ایجاد کرده است.
غلامرضا زل اندواری
او اولین صادر کننده گبه ایرانی به خارج از کشور است. او 5 هزار بافنده را مشغول به کار کرده و بیش از 8 میلیون دلار صادرات سالیانه دارد. از او به عنوان یکی از نخبگان صادرات گبه یاد می شود که نام گبه ایرانی را جهانی کرد. زل اندواری در صنعت فرش ایران یکی از افراد صاحب نام و نیکوکاراست.
غلامرضا ابراهیمی
او مالک شرکت دایتی است. از او به عنوان یکی از شاخص ترین کارآفرینان شیرازی یاد می شود که کسب و کارش را با سرمایه اندک آغاز کرد. ابراهیمی در میان اهالی بومی منطقه به شدت مورد احترام است چراکه بخش مهمی از دارایی هایشان را در منطقه سرمایه گذاری کرده است.
حسن انصاری
او مالک هلدینگ مارکوپولو است که در زمینه تورهای گردشگری و صنعت توریسم فعالیت می کند.


مطالب مشابه :


فروش سیمان سامان کرمانشاه و صادرات به عراق

یکی از کارخانه هایی که مشتریان زیادی برای صادرات سیمان به عراق دارد سیمان سامان کرمانشاه می
بردهای پیاپی تیم همای استقلال سنقر

تیم فوتبال همای استقلال سنقر در کرمانشاه کارخانه سیمان کرمانشاه برگزارشد
مجتمع سيمان سامان مدرن‌ترين كارخانه سيمان كشور مي‌شود.

کرمانشاه نگین ایران زمین - مجتمع سيمان سامان مدرن‌ترين كارخانه سيمان كشور مي‌شود.
کارخانه قند بیستون به بازار بورس بازمی گردد

کرمانشاه فردا - کارخانه قند بیستون به شرکت‌های سیمان غرب و پتروشیمی از شرکت‌های
خانواده مدلل در لیست ثروتمند ترین های ایران

کارخانه سیمان سامان نیز متعلق به این خانواده است. اندیشه کرمانشاه کرمانشاه
کارخانه سيمان آرتا اردبيل

کرمانشاه استان پنجم کارخانه سیمان آرتا اردبیل با توجه به سودآوری و ارزآوری که به نفع
شرح مختصری از شهر کرمانشاه

گردشگری استان کرمانشاه - شرح مختصری از شهر کرمانشاه کارخانه سیمان غرب کارخانه های قند
صعود قله پراو - کرمانشاه

ساعت 7 صبح روز جمعه مورخه 30-1-92 است که از کرمانشاه بعد از کارخانه سیمان و از مجاورت
شهدای لیله القدر استان کرمانشاه

شهدای لیله القدر استان کرمانشاه آری ورودی گردان لیله القدر ، پشت کارخانه سیمان کرمانشاه
برچسب :