رونمایی از وانت شوکا Lx

 

رونمایی از وانت شوکا  Lx

 

خودرو جدید" وانت شوکا " در مراسمی با حضور معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهوری در شرکت زامیاد رونمایی شد.

محمدرضا رحیمی در این مراسم با قدردانی از تلاش دست اندرکاران شرکت زامیاد و گروه صنعتی سایپا ، خواستار تلاش بیشتر کارخانه های خودروساز برای افزایش کیفیت و خودکفایی در محصولات تولیدی شد.

مدیر عامل شرکت زامیاد هم در این مراسم گفت : "وانت شوکا" در سال جاری طراحی شده و توانسته است نشان و تندیس طلائی مرکز انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن را به عنوان محصول برتر تحقیق و توسعه دریافت کند.

ریاحی افزود : تاکنون حدود 38 هزار نفر ساعت کار کارشناسی در بخش طراحی ، آزمایش و ارزیابی محصول و 20 هزار نفر ساعت کارکاشناسی در بخش تولید صرف شده است.

مدیر عامل گروه صنعتی سایپا هم که شرکت زامیاد نیز یکی از شرکتهای تابعه این گروه به شمار می رود در این مراسم گفت : رونمایی از وانت شوکا ، شانزدهمین طرح جدید در گروه سایپا در سال جاری به شمار می رود.

مهرداد بذرپاش با اشاره به راهبرد سایپا تا سال 1390 برای تولید یک میلیون خودرو در سال افرود : تلاش خواهیم کرد سهم سایپا از صادرات به 20 درصد تولیدات خود برسد.

بذرپاش با اشاره با تلاش گروه صنعتی سایپا برای افزایش تعداد و کیفیت محصولات تولیدی افزود : تا پایان سال خودرو ملی تولیدی شرکت سایپا به بازار عرضه خواهد شد که قیمت این خودرو نیز کمتر از 10 میلیون تومان خواهد بود.

همايون رياحي مديرعامل شرکت زامياد، در اين مراسم گفت: محصول جديد از خانواده وانت شوکا با هدف تردد در مناطق ناهموار طراحي و توليد شده است.
وي با بيان اينکه وانت انژکتوري دوگانه سوز شوکا با تزريق سوخت گاز و بنزين به روش چند نقطه اي و زمان بندي پاشش سوخت در حالت هاي گاز و بنزين کار مي کند، اظهار داشت: اين محصول با دو هزار و 400 سي.سي حجم موتور، قدرتي برابر 100 اسب بخار دارد.
دکتر رياحي با اشاره به اينکه محصول جديد زامياد استاندارد يورو2 را پاس مي کند، تصريح کرد: شوکا جديد با يک هزار و 700 کيلوگرم وزن خالص، توانايي جابجايي و ظرفيت بار يک هزار و 800 کيلوگرم را دارا است.

به گفته وي، قيمت اين خودرو حدود 25 تا 30 ميليون ريال نسبت به محصول شوکا بيشتر است و پيش بيني مي شود با قيمت بين 170 تا 175 ميليون ريال به بازار کشور عرضه شود.
يادآور مي شود که براساس شنيده ها، اين خودرو با نام هايي چون "کوهنورد" يا "کوهستان" به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

20340_830.jpg 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

iCFileHandler.aspx?FieldName=img_Image&C

Image and video hosting by TinyPic

 


مطالب مشابه :


وانت شوکا با موتور دیزل

بذرپاش در رابطه با قیمت وانت شوکا 24 lxb گفت: قیمت آن تغییر زیادی نسبت به وانت های موجود نخواهد
قیمت روز خودرو

قیمت خودرو - قیمت روز خودرو - قیمت جدید خودرو در صفحه نخست www.dayprice.ir - قیمت وانت شوکا:
وانت شوکا

جدید ترین ماشین ها - وانت شوکا - اسپورت خودرو و عمومی.دانلود کلیپ .اهنگ.عکس فوتبال-کلیپ ماشین
رونمایی از وانت شوکا Lx

اگه نبینی ضرر می کنی (@@) - رونمایی از وانت شوکا Lx - وبلاگی برای همه ی فصول
قیمت نهایی خودرو

قیمت خودرو - قیمت نهایی خودرو - قیمت جدید خودرو در صفحه نخست www.dayprice.ir وانت شوکا
برچسب :