آموزش طرز صحیح سایه زدن چشم

modearayesh.jpg

 

چشمهای شما اولین عضو صورت شماست که در وهلۀ اول به چشم می رسد. بنابراین دانستن روش سایه زدن صحیح کلید درخشیدن در نظر اول است…

یکی بهترین راه های زیبا ساختن چشمها دانستن فوت و فن سایه زدن است. چشمهای شما اولین عضو صورت شماست که در وهلۀ اول به چشم می رسد. بنابراین دانستن روش سایه زدن صحیح کلید درخشیدن در نظر اول است.
 
سایه ها در رنگها و گونه های مختلف یافت می شوند، کرم ،پودری یا مدادی .
 
« سایه پودری یا کرم»
 
سایه در نوع پودری و کرم موجود است ، نوع استفاده از نوع کرم آسانتر است زیرا شما با یک حرکت می توانید سایه بزنید ولی نوع پودری دوام و پوشانندگی بیشتری دارد و اگر به نوع کرم آن علاقه مند هستید می توانید برای افزایش دوام آن ، انرا با سایه پودری مخلوط نمایید. انتخاب اکثر خانم ها سایه مخلوط از ایندو است که هم استفاده از آن آسانتر و هم دوام خوبی دارد. با این حال انتخاب به شما بستگی دارد، هر دو را امتحان و ببینید کدام نوع روی پوست شما بهتر عمل می کند سپس انتخاب کنید.
 
شما ممکن است برای ماندگاری بهتر و نرم ماندن پلک چشم از زیر رنگها و یا بیس هایی استفاده کنیدکه بهتر است آنها از نوع بی رنگ باشند.
 
« انتخاب رنگ بر حسب رنگ پوست»

هنگامی که صحبت از انتخاب رنگ است قدم اول تست کردن انواع رنگها بر مبنی رنگ پوسن و رنگ لباس است.
 
« راهنمایی هایی برای انتخاب رنگ»
 
پوستهای گندمی روشن:
شما می توانید از اکثر رنگهای سایه استفاده کنید. اما از تنالیته های روشن علی الخصوص اگر برای روز آرایش می کنید. اگر موهای تیره دارید می توانید از رنگهای تیره نیز استفاده کنید . استفاده از رنگهایی چون ارغوانی ، بنفش ، سبز و یا آبی یه همراه خط چشمی به همان رنگ بسیار کار آمد است.
پوستهای سبزه روشن :
از رنگهایی که یک درجه از پوست شما تیره تر است استفاده کنید و یا از رنگ طلائی که درخشش خاصی به شما می دهد. از رنگ براق کرمی برای زیر ابرو و بالای استخوان چشم برای برجسته شدن چشمتان استفاده کنید.
 
پوستهای مایل به زرد :
 
از رنگهای آبی ، خاکستری مایل به آبی ، ارغوانی روشن و یا صورتی در وسط چشم و نتالیتۀ تیره تر همان رنگها در کناره های چشم استفاده کنید. و بالای استخوان چشم را با رنگ کرمی براق برجسته کنید.
پوستهای قهوه ای روشن :
سایه های قهوه ای براق شما را بسیار زیباتر می کند. اما از رنگهایی چوم سبز و آبی و ارغوانی نترسید تنالیته براق آنها به چشم های شما جذابیت می دهد.
پوستهای تیره:
سعی کنید از رنگهایی که یک درجه از پوست شما روشن تر باشد استفاده کنید. در سایه هایتان رنگ طلائی و یا نقره ای اضافه کنید. اگر مایل به استفاده از سایه های تیره هستید از خط چشم تیره نیز استفاده کنید.
پیشنهاد ما اینست که سایۀ چشم خود را با رنگ چشم همرنگ نکنید. بطور مثال برای چشمان سبز سایه های ارغوانی ، برنزی و یا قهوه ای ، برای چشمان آّبی ، سایه های هلویی و زرد و طلائی و برای چشمان قهوه ای هر رنگی مناسب است.


مطالب مشابه :


آموزش تصویری روش صحیح آرایش چشم و ابرو...

آموزش تصویری روش صحیح آرایش چشم و ابرو ، با آرایش صحیح چشم و ابروها می توانید تیره گی و پف
روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید

آموزش آرایش افراد با چشم مشکی و پوست برچسب‌ها: روش صحیح آرایش چشم و ابرو را
آیا آرایش چهره شما را پیر میکند

آموزش آرایشگری - آیا آرایش چهره شما را پیر میکند طرز صحیح سایه زدن برای انواع
نکاتی در مورد آرایش صحیح بانوان

آرایش و زیبایی بانوان نکاتی در مورد آرایش صحیح آموزش سرنوشت عشق
آموزش آرایشگری توسط هانری

هانری آرایشگری آموزش آرایشگری توسط هانری آموزش آرایش صورت توسط هانری زیر سازی صحیح آرایش.
هفت اشتباه رایج در باره بهداشت مو

آموزش آرایشگری - هفت اشتباه رایج در باره بهداشت مو زیر سازی صحیح آرایش. قبل از آرایش چشم
آموزش آرایش چشم

آموزش آرایش استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر می كند و مژه ها ضحیمتر به
آموزش طرز صحیح سایه زدن چشم

آموزش طرز صحیح سایه زدن اما از تنالیته های روشن علی الخصوص اگر برای روز آرایش می کنید.
برچسب :