آیات تحبیب/وفق النور/وفق جلب اطاعت و محبت خانواده/آیات برآمدن مقصود از اشخاص/ختم آیةالکرسی جهت آشتی/

ختم آیةالکرسی جهت آشتی/

Ayatul-Korsi

در کتاب وزین زینت الدعوات، صفحه ۵۴ آمده است؛ ختم زیر که به نقل از کتاب منهاج العارفین در آن کتاب آمده؛ دارای تاثیر ایجاد آشتی میان دو نفر که دارای نسبت حلال با یکدیگرند می‌باشد. هر کس که آیةالکرسی (معروفه/۳آیه) را به مدت ۷ روز، هر روز هنگام طلوع آفتاب پیش از سخن گفتن با کسی، رو به قبله ... بیشتر بخوانید »

/ترک و فراموش نمودن عشق/

T-Esh-T

برای معالجه کسی که عاشق فردی است، این دعای شریفه را با مرکب مخصوص مشک و گلاب و زعفران نوشته و در غذای وی حل می‌نمائیم. طعام فوق را می‌بایست به فرد مورد نظر خوراند. این دعای شریف جهت فراموشی عشق و علاقه در افرادی که به روابط حرام دچار شده‌اند مناسب است و در روابط حلال اثر عکس دارد. بیشتر بخوانید »

/تبدیل طلاق به وفاق و آشتی/

Yaa-Sin

برای تغییر حالت و وضعیت از طلاق به محبت و آشتی بین زوجین، شیخ بهائی رحمة الله علیه دستور زیر را مجرب دانسته‌اند. ۷ بار آیه شریفه ۱۴ سوره مبارکه آل عمران را خوانده و به نمک بدمید و داخل طعام مشترک زن و شوهری که دارای اختلاف هستند بریزید. بیشتر بخوانید »

تبدیل طلاق به وفاق و آشتی/دستور جلب محبت از ابن سینا.

۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۲ نظر

Ebne Sina

به گفته شیخ الرئیس؛ روی یک کاغذ سفید تمیز متن طلسم زیر را بنویسید و راس ساعت ۱۲ شب مقابل آتش نشسته و طلسم را در آتش می‌اندازید و می‌گویید: (نام طرف و نام مادرش) همچون این آتش به آتش عشق من دچار شود. رعایت آداب و شرایط و نیت حلال و پرهیز از حرام، شرط اجابت است. متن طلسم: ... بیشتر بخوانید »

ختم آیةالکرسی به جهت محبت

Ghoraan

در کتاب منهاج العارفین آمده است که هر کس به مدت هفت روز، هر صبح پیش از طلوع آفتاب و تکلم با غیر؛ رو به قبله ۱۱ مرتبه آیةالکرسی را بخواند و در میان دو عین مشهوره که در ادامه مطلب تصویر آن آمده حاجت خود را که محبت مشروع است بخواهد، آن حاجت وی روا می‌گردد. از این دستور ... بیشتر بخوانید »

زن و شوهر هرگز خصومت نکنند

batelsehrimam

این دعا را روی پوست آهو با مشک و زعفران بنویسید و در میان بالشی بگذارید که زن و شوهر سر را بر روی آن می‌نهند، هرگز خصومت در میان ایشان نشود و روز به روز الفت و محبت میان ایشان زیاد شود. بسم الله الرحمن الرحیم ابراهیم خلیل الله موسی کلیم الله عیسی روح الله محمد حبیب الله و ... بیشتر بخوانید »

لوح عزت

Nour-Vefq

لوحی که در جدول زیر مشاهده می‌کنید برای کسب عزت در میان مردم کاربرد دارد و از جمله اوفاق مشهوره برای کسب عزت در میان مردم و جلب محبت خلایق منقول و ماثوره است. این لوح را باید در ساعت و روز مشتری ۱۰ روز اول ماه قمری روی هفت جوش و یا سه جوش سلیمانی و با رعایت نوع ... بیشتر بخوانید »

طاعت کلام مشروع

Jalbmatlab

دستوری که در ادامه مطلب مشاهده می‌کنید، دارای کاربرد در زمینه جلب اطاعت مشروع افراد است و از نسخه‌ای خطی و متأسفانه بی نام اخذ شده. به عنوان مثال، از این دستور می‌توان در کسب موافقت افراد در امور مشروع و به حق استفاده نمود. لازم به ذکر است که در صورت استفاده در موارد غیر شرعی و ناحق، نتیجه ... بیشتر بخوانید »

آیات برآمدن مقصود از اشخاص/

Ghoraan

در کتاب گنجینه معنوی آمده است که؛ هر کس این آیه را بر دست راست خود سه مرتبه بخواند و دست به هم آورد و نزد شخص مورد نظر رود، و در برابر او دست خود را باز کند مقصودش حاصل گردد: ویل لکل افاک اثیم یسمع آیات الله تتلی علیه ثم یصیر مستکبرا کان لم یسمعها فبشره بعذاب الیم ... بیشتر بخوانید »

وفق جلب اطاعت و محبت خانواده

Jalb-k-h

وفقی که در ادامه مطلب مشاهده می‌کنید، دارای خاصیت جلب اطاعت و محبت همسر و اعضاء خانواده است. می‌بایستی که این وفق را در ساعتی سعد از روزی سعد و در دهه نخستین ماه قمری بر روی کاغذ سفید بدون خط و با مرکب مشک و گلاب و زعفران نوشته و حمل نمود. بخورات شیرین نیز از جمله ملزومات حین ... بیشتر بخوانید »

وفق النور

Nour-Vefq

از جمله خواص بی‌شمار و بسیار پر برکت سوره شریفه نور، جلب قلوب و ایجاد محبت می‌باشد. در این پست به معرفی وفق النور می‌پردازیم که برگرفته از همین سوره شریفه است. اگر کسی خواهان جلب محبت اطرافیان است و یا قصد جلب محبت کسی را نسبت به خود دارد، می‌بایستی که وفق زیر را بر روی پوست آهو و ... بیشتر بخوانید »

آیات تحبیب/

Ghoraan

حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده‌اند که: کسی که این آیات را بنویسد و با خود داشته باشد در نظر همه مردم شیرین شود و اگر بر شیرینی بخواند و به حلال خود بخوراند الفت و مهربانی بینشان پیدا شود و به مطلوب رسند و هر که بعد از نماز صبح به نیت کسی بخواند ... بیشتر بخوانید »


مطالب مشابه :


برای رفع شدت و سختی

وفق شریف بسم الله مرکز این وفق شریف که مزین به بسم الله الرحمن الرحیم است توسط چهار فرشته
دانلود کتاب آموزش گام به گام علوم غریبه(آداب دعانویسی و احضارات)این کتاب از کاملترین کتابهای علوم غر

مرکب برای نوشتن هر طالع ساعات نامه دعا در روزها و شبهای ایام هفته وفق شریف بسم الله
موضوعات:دعای دفع اجنه,برای کسانی که گرفتار اجنه شده اند خواص اسم شریف القابض خواص آیات قرآن برای

وفق شریف بسم الله وفق شریف بسم الله باذن الله در تمام کارهای خیر عمل کند.مرکز این وفق شریف
طلسم ثروت از حضرت امام سجاد علیه‌السلام/چند ختم مشگل گشای ضروری/ دستوری برای کاریابی/بر هم زدن شراکت

بسم الله الرحمن زمان نوشتن این وفق شریف، ساعت مشتری یکی از روزهای سعد دهه نخست ماه قمری
دعا برای افزایش رزق و روزی

بسم الله الرحمن الرحیم. در حدیث شریف است که: جدول وفق مبارک چنین است:
داشتن خلق و خوی حسنه.توافق و تخالف بروج.آیات رفع ناسازگاری فی مابین اعضاء خانواده.اطاعت کلام مشروع.آ

جناب مقدم آورده‌اند که این وفق شریف دارای حداقل ۹۹ خاصیت از جمله دفع شر بسم الله
دعای پایبند نمودن زن به منزل/ادعیه اسم اعظم/دعایی کارگشا از جناب میرداماد/دستوری برای کاریابی/طلسم ث

این وفق شریف از ایشان فرموده‌اند که؛ شکل صحیح ناد علی به شرح زیر است و فاقد بسم الله
ای دردمندوطالب فالبین و ساحرورمال و...بیاباذکروفرمایشات قدسی:نبوی وعلوی وعارفان حقیقی ومردان خداچاره

کامل‌ترین توضیحات در خصوص این لوح شریف بسم الله جناب مقدم آورده‌اند که این وفق شریف
آیات تحبیب/وفق النور/وفق جلب اطاعت و محبت خانواده/آیات برآمدن مقصود از اشخاص/ختم آیةالکرسی جهت آشتی/

آیات تحبیب/وفق النور/وفق جلب اطاعت و این دعای شریف جهت فراموشی بسم الله الرحمن
حرز ۱۴ معصوم ع

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ‏ بِسْمِ اللَّهِ شریف. بِسْمِ اللَّهِ وفق ها
برچسب :