کارت عضویت هوشمند برای اعضای خانه کارگر آذربایجان‌غربی صادر می‌شود

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان‌غربی:
کارت عضویت هوشمند برای اعضای خانه کارگر آذربایجان‌غربی صادر می‌شود
دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان‌غربی گفت: کارت عضویت هوشمند و متصل به بانک ملی برای اعضای خانه کارگر آذربایجان غربی صادر می‌شود.
خبرگزاری فارس: کارت عضویت هوشمند برای اعضای خانه کارگر آذربایجان‌غربی صادر می‌شود
اسلام صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: کارت عضویت هوشمند چندکاره و متصل به بانک ملی، برای متقاضیان و اعضای خانه کارگر صادر می‌شود.
وی انعقاد تفاهم‌نامه بین خانه کارگر مرکزی و بانک ملی ایران را حرکتی در راستای تحقق اهداف هم‌‌سو مبنی بر خدمت به طبقه کم‌درآمد جامعه عنوان کرد و افزود: دارندگان این کارت عضویت، از شبکه تخفیف خانه کارگر و بانک ملی بهره‌مند می‌شوند.
صادقی گفت: کارت بانکی چندکاره در سایه همراهی و همکاری این دو مجموعه یعنی خانه کارگر مرکزی و بانک ملی ایران طراحی شده، به طوری که تشکیلات مرکزی سفارش طراحی آن را کرده و کارشناسان بانک ملی برای تولید و صدور آن مبادرت کرده‌اند.
وی ادامه داد: این کارت‌ها به منزله کارت شناسایی خانه کارگر استان و معرف عضویت فرد در این مجموعه است، از طرف دیگر افراد استفاده کننده از این کارت، می‌توانند با مطلع شدن از مزیت‌های تعبیه شده در این کارت، امکانات آن را مورد استفاده قرار دهند.
این فعال جامعه کارگری کارت‌های فوق را نخستین کارت بانکی عکس‌دار دانست و گفت: بهره‌مندی از همه خدمات بانکی، فراهم شدن امکان اتصال به حساب‌های بانکی متعدد در بانک ملی، بهره‌مند شدن از امکانات و خدمات تخفیف فراهم شده در خانه کارگر استان، از مزایای دیگر این کارت‌ها است.
صادقی برخورداری از حق عضویت پنج ساله، فراهم شدن امکان خرید از همه پایانه‌های موجود در مراکز فروش، پرداخت قبوض خدمات چهارگانه، خرید اینترنتی از فروشگاه‌های مجازی را از امکانات دیگر این خدمت نوین عنوان کرد.
وی بیان داشت: صدور این کارت گامی در راستای تحقق دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک است.
وی با بیان اینکه اعضای خانه کارگر در صورت مراجعه به این مجموعه می‌توانند از جزئیات این خدمت جدید و زوایای مختلف آن اطلاع حاصل کنند، خاطرنشان کرد: کسانی که این کارت را از خانه کارگر دریافت کرده‌اند، حداکثر در مدت 10 تا 15 روز باید برای فعال کردن کارت به شعب بانک مراجعه کنند.
دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان غربی گفت: افراد علاقه‌مند به استفاده از این کارت، ابتدا باید به بانک ملی جهت افتتاح حساب مراجعه کرده، سپس با حضور در خانه کارگر مراحل دریافت کارت عضویت الکترونیکی را پشت سر بگذراند.
طبق گفته وی نخستین کارت عضویت متصل به شبکه بانکی بوده، استفاده از این خدمات به داشتن سطح تحصیلات خاصی ارتباط ندارد و جامعه کارگری با هر میزان سواد می‌توانند، نسبت به دریافت این قبیل کارت‌ها مبادرت کنند.
صادقی به تلاش دولت برای نهادینه‌سازی استفاده از تلفن‌بانک، کارت ملی هوشمند، شناسنامه هوشمند، و امثالهم اشاره کرد و افزود: دولت به دنبال عبور از نظام کاغذبازی بوده و اجرای طرح فوق گامی در این راستا است.


مطالب مشابه :


سامانه اينترنتي "ميزان "مسئول ثبت نام كارت خريد 1.5 ميليون توماني كارگران

بازرگاني استانها ارائه كنند كه پس از تاييد، امكان دسترسي براي ثبت نام سایت خانه کارگر
آموزش

خانه کارگر از طریق سایت و بطور اینترنتی از طریق آدرس ذیل ثبت نام و برگزاری آزمون
کارت عضویت هوشمند برای اعضای خانه کارگر آذربایجان‌غربی صادر می‌شود

خانه کارگر آذربایجان غربی شرايط ثبت نام در خانه بانکداری اینترنتی بانک
صدور کارت شناسایی برای دانش پژوهان

خانه کارگر بانکداری اینترنتی کارت شناسائی خود میتوانید به سامانه ثبت نام
برچسب :