گواهینامه حرفه ای هتلداری و مهمانداری با تضمین کار در حین تحصیل

گواهینامه حرفه ای هتلداری و مهمانداری با تضمین کار در حین تحصیل


- دوره
حرفه ای گواهینامه هتلداری و مهمانداری با تضمین کار در حین تحصیل (Professional Certificate in Cruise Management):
این دوره معادل گواهینامه بین المللی و حرفه ای در رشته هتلداری و مهمانداری به مدت یک سال می باشد. در طول تحصیل مجوز و امکان کار در رستوران و یا هتلهای طرف قرارداد با کالج امکان پذیر می باشد و همچنین دوره زبان نیز برای متقاضیان رایگان می باشد. کلاسها در طول هفته 2روز می باشد که یک روز آن به دوره آموزش زبان اختصاص دارد و 5 روز در هفته متقاضی در رستوران یا هتل ها دوره کار آموزی با حقوق 1092 رینگیت ماهیانه و حداقل 9 ساعت کار در روزبه عنوان Internship سپری می نماید. همچنین به متقاضی غذا و محل اقامت مشترک رایگان توسط کارفرما در بعضی از مراکز ارائه می شود.

در طول تحصیل برای دانشجو ویزای تحصیلی یک ساله + بیمه یک ساله صادر می شود و بعد از یک سال و اتمام دوره دانشجو باید داشتن ویزا باید برای دوره های تحصیلی اقدام نماید که منجر به اخذ مجدد ویزای دانشجویی و یا کارفرما را برای گرفتن ویزا کار متقاعد نماید.

نکته : در دوره مذبور تضمین و یا برگه ضمانت بابت کار پس از اتمام تحصیل به دانشجو همانند دوره 3 ساله تحصیلی مدرک کاردانی رشته هتلداری و گردشگری + دوره حرفه ای کشتی کروز و کار در کشتی های کروز از طرف کالج ارائه نمی شود و تضمین کارآموزی فقط در طول دوره یک سال تحصیل توسط کالج می باشد. همچنین کار در حین تحصیل به عنوان سابقه و تجربه ای کاری و کارآموزی توسط وزارت گردشگری و تورسیم مالزی تایید و قابل استعلام می باشد.

شرایط متقاضیان:

1- 18 الی 34 سال خانم یا آقا
2- داشتن دیپلم و یا آخرین مدرک تحصیلی
3- فرم تائیدیه پزشکی (مدیکال ریپورت)
4-
عکس تمام قد از روبرو ، نیم تنه چپ ، نیم تنه راست

5- در صورت داشتن رزومه کاری
6- پرداخت هزینه دوره مستقیما توسط خود شخص به کالج

7- داشتن وزن و اندام متناسب و ظاهری آراسته

8- روابط عمومی قوی 

کل هزینه یک سال دوره + ویزای یکساله + بیمه یکساله برابر با RM 13,400 رینگیت مالزی یا USD 3,828 دلار آمریکا می باشد. (هزینه جدید صدور ویزا توسط ارگان دولتی EMGS نیز در کل هزینه ذکر شده محاسبه گردیده است.)

مراحل نحوه اقدام و ثبت نام: ابتدا اسکن رنگی از مدارک ذیل برای بنده ارسال می نمایید سپس بنده برای شما نامه پذیرش (Offer Letter) دوره مربوطه را ارسال می نمایم و شما ظرف مدت 1 الی 3 هفته بعد از صدور نامه پذیرش دانشگاه مبلغ RM 2500 رینگیت مالزی (Application Fee - جزیی از هزینه کل RM 13,400 رینگیت می باشد و جدا نمی باشد) که هزینه ثبت نام اولیه و اقدام برای پروسه ویزا می باشد که در نامه پذیرش ذکر شده است را از ایران مستقیما از طریق صرافی های معتبر که در مالزی شعبه دارند به حساب خود دانشگاه حواله می نمایید و سپس اسکن رنگی فیش واریزی هزینه مذبور در مالزی را که توسط صرافی مربوطه به دانشگاه واریز شده است ایمیل می نمایید ، از زمان ارسال حواله 6 ~ 8 هفته زمان می برد که تاییدیه نامه ویزا شما (Approval Letter) آماده ایمیل و ارسال شود (به صورت پست پیشتاز DHL) سپس متقاضی بعد از ذریافت نامه تاییدیه ویزا به سفارت مالزی در خیابان محمودیه تهران مراجعه نموده و با تکمیل فرم مربوطه و ارائه 1 قطعه عکس 3x4 و پرداخت مبلغ 15500 تومان ویزای JOURNEY PERFORMED VISA دو ماه در عرض 1 هفته دریافت نموده و به مالزی سفر خواهید نمود و از قبل باید زمان ورود خود را برای ترانسفر فرودگاهی با کالج هماهنگ نماید و مابقی هزینه دوره (هزینه باقی مانده پرداختی دوره به دانشگاه RM 10,900 رینگیت) را شخصا به صورت مستقیم زمانی که وارد مالزی شد به دانشگاه پرداخت می کنید. همچنین بابت فرم آزمایشات پزشکی طبق قانون جدید پس از ورود به خاک مالزی به مراکز درمانی معین دولتی از طرف دانشگاه رفته و آزمایشات مربوط را برای صدور ویزا انجام خواهید داد که هزینه ای در بر نخواهد داشت و رایگان می باشد ، این موضوع اجباری برای تمامی دانشجویان خارجی در کلیه کالج ها و دانشگاههای بین المللی مالزی است.

  مدارک اولیه جهت اخذ نامه پذیرش:
1- اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت (در صورت داشتن ویزا توریستی یا تحصیلی و یا غیره از کشور مالزی صفحه مربوط نیز اسکن رنگی شود) 2- اسکن رنگی از ترجمه رسمی مدرک تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی + ریز نمرات تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی 3- عکس تمام قد از روبرو ، نیم تنه چپ ، نیم تنه راست
4 - فایل عکس پرسنلی زمینه آبی تیره سایز 5.0 در 3.5 سانتی متر

توجه: در حال حاضر ظرفیت این دوره برای متقاضیان ایرانی در ماه ژانویه و مارچ سال ۲۰۱۵ میلادی تکمیل شده است و دوره بعدی برای پذیرش در هیجدهم ماه آپریل سال ۲۰۱۵ میلادی می باشد. لطفا برای اخذ پذیرش و ارسال مدارک اولیه هر چه سریعتر اقدامات  لازم را مبذول نمایید. شایان ذکر می باشد به علت محدودیت ظرفیت در ثبت نام متقاضیان ، اولویت بر اساس ارسال مدارک اولیه می باشد.
* اینجانب به عنوان تنها نماینده مستقیم ایرانی دارای قرارداد رسمی با کالج گرین سیتی بوده و این موضوع نیز قابل استعلام از کالج مربوطه می باشد.

** متاسفانه با توجه به تذکر های مکرر تعدادی از شرکت های اعزام دانشجو و کاریابی که به عنوان واسطه عمل می کنند از متقاضیان مبالغی اضافه و غیر قانونی بابت پذیرش ، مشاوره و ثبت نام دریافت می نمایند. (مبلغ 1500 رینگیت مالزی بابت هزینه ارزیابی مدارک و 10000 تومان حق الزحمه مشاوره برای 15 دقیقه) که فاقد عرف و وجاهت قانونی می باشد و همچنین عواقب حاصله از این موضوع بر عهده خود متقاضی بوده و دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه موارد ندارد. مراحل ثبت نام و اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین دریافت ویزا از طرف اینجانب رایگان می باشد و همچنین دانشجو تمام هزینه های مربوط به دانشگاه را شخصا به صورت مستقیم به دانشگاه پرداخت می نماید.

*** از پذیرش متقاضیان کشورههای افغانستان ، پاکستان ، عراق ، کشورههای آفریقایی برای این دوره معذوریم.   لینک دانلود بروشور و کاتالوگ دوره مهمانداری کشتی کروز

لینک تبلیغاتی دوره در یو تیوب

لینک دانلود نمونه نامه پذیرش صادر شده برای ثبت نام اولیه

لینک دانلود نمونه نامه موافقت از اداره مهاجرت مالزی برای اخذ ویزا تحصیلی دوره

لینک دانلود نمونه نامه ضمانت کار برای استخدام پس از دوره

نمونه عکس ارسالی تمام قد متقاضی در سه جهت


مطالب مشابه :


دوره ۳ ساله کاردانی هتلداری و مهمانداری و مهمانداری کشتی های کروز با تضمین کار

دوره ۳ ساله کاردانی هتلداری و مهمانداری و مهمانداری کشتی های کروز فرم آزمایشات شرکت
مشخصات فنی کشنده اسکانیا ماموت دیزل،تجهیزات کشندهه اسکانیا،قیمت روز اسکانیا

در داخل کابین،اولین چیزی که نظر شما را جلب میکند،فرم کروز کنترل تنها استخدام در شرکت
دوره های حرفه ای با تضمین کار در کالج و دانشگاه Greencity

* * متاسفانه با توجه به تذکرهای مکرر تعدادی از شرکت های استخدام پس از دوره کشتی کروز
گواهینامه حرفه ای هتلداری و مهمانداری با تضمین کار در حین تحصیل

رشته هتلداری و گردشگری + دوره حرفه ای کشتی کروز و کار در کشتی های کروز 3- فرم تائیدیه
برچسب :