معرفی امامزادگان شکسته بندان معروف دعانوسیان معروف کشور

هشدار:اگر از طریق سایت های تبلیغاتی وارد وبلاگ ما شده اید روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه اصلی وبلاگ بروید

معرفی اکثر امامزادگان در شهر های مختلف کشور تقریبا با آدرس

در سایت زیر بانک جامع امامزادگان و بقاع متبرکه در تک تک شهر های کشورمان معرفی شده و امامزادگانی که از مرقد آنها عکس و آدرسی موجوده گذاشتن سایت بسیار کاملی است .انشا الله موقع رفتن به این اماکن مقدس ما رو هم از دعا های خودتون فراموش نکنید.

اینم آدرس سایت:

http://www.emamzadegan.ir/emamzadehbank/

معرفی و آدرس دعا نویس های مجرّب

فتوای مراجع و فقها در مورد دعانویسی

۳- آیت الله سیستانی
دعانویسی چه حکمی دارد؟ آیا انجام این کار در اسلام حرام است؟
* در صورتی که با استفاده از آیات قرآن و احادیث ائمه (ع) این کار صورت بگیرد اشکالی ندارد.

—————————————————

۴- آیت الله وحید خراسانی
دیدگاه اسلام در مورد دعانویسی، نفرین، جادو و… چیست؟
دعا و ادعیه به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ یکی از طریق آیات قرآنی است که از نظر اسلام مشکلی ندارند و دیگری از طریق سحر و جادوست که حرام است.

فردی که دعای ناحقی برای او نوشته شده است در شرایطی که در مورد وجود دعا در مورد خودش اطمینان پیدا کند آیا می‌تواند اقدامی انجام دهد؟
* اگر برای کسی دعای بد نوشته شود مراجعه به اهل این کار برای باطل کردن آن و به عنوان پادزهر ضرورت داشته و از نظر شرعی اشکال ندارد.

—————————————————

۵- آیت الله صافی گلپایگانی

می‌توان به صحت و سقم دعا مطمئن شد و به کار دعانویس اعتماد کرد؟
* اگر عالمی که دعا را می‌نویسد به قرآن و احادیث علم کافی داشته و مستند به روایات باشد، اشکال ندارد.

فردی که ناخواسته برای او دعایی نوشته‌اند می‌تواند برای باطل کردن سحر اقدام کند؟
* سحر و جادوی بد در حق مسلمان حرام است. اگر مسلمانی به این اطمینان برسد که دعای ناحقی در مورد او نوشته شده مثلاً بختش را با سحر و جادو بسته اند، می‌تواند برای باطل کردن آن اقدام کند.

—————————————————

۶- آیت الله آقا مجتبی تهرانی

دعانویسی در اسلام چه حکمی دارد؟
* مراجعه به کسانی که با استفاده از سحر و جادو عمل می‌کنند درست نیست ، ولی مراجعه به کسانی که با استفاده از قرآن و احادیث دعا می‌نویسند اشکال ندارد.

مسلمانی که برای او سحر و جادو نوشته‌اند چه کاری می‌تواند انجام دهد؟
* کسانی که سحر کرده اند، مرتکب حرام شده اند و اگر فرد یقین داشته باشد که برای او سحر نوشته شده می‌تواند با مراجعه به عالم، برای باطل کردن سحر اقدام کند.
منبع:http://persiandoa.com/%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9-%D9%88-%D9%81%D9%82%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B9%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/

متاسفانه صدا سیمای ایران اکثرا یه وری می افتد در پخش برنامه ها و حد اعتدال را بلد نیست رعایت کند. در مورد دعا نویسی هم صدا سیما اینگونه عمل کرده و فقط دعا نویس را فردی شیاد فالچی و دروغگو معرفی کرده.درسته که شیاد در این عرصه زیاده ولی دعا نویس خوب هم وجود داره. هر کسی نمیتونه دعا نویسی کنه .اولین کار در دعا نویسی اینه که فرد گناهان رو ترک کنه و به خاطر پول و نفس نره دنبال این کار.و این علم دعا نویسی رو خدا به هر کسی نمیده یعنی علمی نیست که بشه رفت و یاد گرفت علم الهی است مثل تعبیر خواب و اگه شخص گناهان رو ترک کنه خدا به شخص عطا میکنه.پس حالا که دعا نویس را شناختید دنبال دعانویسان  شیاد نرید دنبال کسانی برید که وقتی میبینیدشون یاد خدا می افتید.

در زیر چند نمونه از دعا نویس های مجرب معرفی شده امیدوارم به دردتون بخوره. از اینجا به بعد لینک سایت معرفی دعانویس ها رو میذارم و اکثر حرف هایی که در زیر اومده که دعا نویس فلان کار را میکنه  مورد تایید نیست.من خودم اگه پیش دعانویس برم برای اینجور کارها نمیرم برای این میرم که یک دوست خدا را زیارت کنم. شما هم دقت کنید که برای چکاری پیش دعا نویس میروید.

آدرس دعا نویس های مجرّب

با توجه به نیاز کاربران و اهمیت موضوع دعا، و اینکه متاسفانه امروزه روز بستن دختران و پسران و جادو کردن و زندگی ها را از حسادت خراب کردن امری متداول و رایج شده است. کمکم آدرس دعا نویس هایی رو که میشناسم و تا اندازه ای به کارشان اعتماد دارم و مجرّب هستند را می گذارم.

* نکته: تلفنی جواب نمی دهند. باید حضوری مراجعه کنید.

اگر شما دوستان هم کسانی رو میشناسید در قسمت نظرات معرفی کنید تا آدرس رو درج کنم. 

1-سید کاظمی 

ظاهرا دو تا برادرن - یکی پیروزی یکی تهرانپارس- اگر خواستید پیام بزارید شماره شون رو بدم.

توضیح:البته برای فهمیدن آدرس تو این سایت پیام بزارید: http://mojarabat.blogfa.com/post/146

2-سید موسوی

آدرس: اسلامشهر- جنب بیمارستان سعیدیه- ادیب هفتم 

توضیح:

شنبه تا 4 شنبه 10 صبح باید برید میده.
5شنبه و جمعه نیستن

به نقل از محمد:اول باید زنگ بزنید و نوبت بگیرید. پسرش به ما اینطور گفت. راهمون نمیداد ولی بالاخره رفتیم.
در مورد امراض روحی نمیتونم به یقین چیزی بگم چون برای من جواب نگرفتم....اما کارش تو امراض جسمی گویا بد نبوده.

3-سید باقر دعا نویس
خیابان ولی‌عصر- پایین تر از میدان منیریه- خیابان قزوین- کوچه شراره- روبه روی کوچه تهرانی- حسینیه حضرت رقیه.>>>>>>>ظاهرا فوت شدن.

4-آقای جیواد

آذربایجان شرقی - تبریز-خسروشهر - فلکه بزرگ
مردی نورانی و خدایی

توضیح:به نقل از ساناز:من پیش اقای جیواد رفتم خسروشهر واقعا محشره وکسانی رو هم دیدم که جواب گرفتن خداسلامتش نگه داره همیشه فقط دعاش میکنم

5-ملنگ

بیرجند خیابان مطهری- کوچه پشت مسجد آیتی 

 6-آقا رضایی

تو شمال دعا نویس های خوب زیاد داریم خیابون کنار نمک ابرود که یه محلی هست اقا رضایی معروفه

7-سید دعانویس ساکن دارونه از توابع اصفهان

به نقل از لاهور:یکی توی شهر دارونه-سید دعانویسیه که کار درست هم هست دارون 120 کیلومتری شهر اصفهانه

منبع:http://mojarabat.blogfa.com/post/146

منبع:http://nikoo7.blogfa.com/post/980

8-بند چی های تبریز

بند چی چیست؟ بند چی که در زبان عامیانه مردم محلی بچچی میگویند.این علم شاخه ای از طب سنتی است که کسانی که از چیزی ترسیده اند و ترس هنوز در وجودشان است پیش اونها میروند و اونها به بدن کسی که ترسیده و اکثرا کمر شخص ترسیده دست میکشند یعنی ماساژ میدهند به قول خودشان بند های بدن را باز میکنند و یه چیری هم به بدن مریض میزنند که من شنیدم پای گرگه.خلاصه نمیدونم تلقینه یا چییه فرد ترسیده درمان میشه و در مواردی هم درمان نمیشه.جالب اینه که دولت به اینها مجوز هم داده و روی سر در مغازشون هم تابلو داده به نام مطب طب سنتی که زدن. من بند چی به غیر از تبریز در هیچ شهر دیگری ندیدم.

آدرس:در تبریز 2تا بند چی میشناسم.آدرسشون واقع در تبریز-چهارراه گجیل به طرف خیابان ملل متحد که کمی از چهارراه گجیل فاصله داره اونجا از هرکسی آدرس بچچی ها را بپرسید نشونتون میدن.هر دو مغازه نزدیک هم اند.

در مورد اساتیدی که معرفی شد اگه انسان های درستی نبودند بگید حذفشون کنم و شما هم هر کسی رو میشناسید که کارش درسته معرفی کنید بزارم. هر کدوم از این افرادی که پول کلان از شما طلب کردن نشانه باطل بودنشونه نرید پیششون.

اصولا یه سری علومی هستند که در ترکی به علم وئرگی یا در فارسی به علوم خدادی معروفند.میبینی طرف بیسواده ولی یه شکسته بند ماهره من یه پیرزنی رو میشناختنم که کسانی که بچه دار نمیشدن پیشش میرفتن و در بعضی موارد دارو هایی می داد که بچه دار میشدند و در بعضی موارد نمیشدند البته الان این پیرزن فوت کرده ساکن اهر بود.مقصودم از این صحبت ها این بود که هر انسانی که چنین علومی داره و شما میشناسید در قسمت نظرات بگید تا بزلریم تو وبلاگ همه استفاده کنند.

شکسته بند های معروف کشور

هر کدام از دوستان در هر شهری که هستند و شکسته بند کار بلدی در شهرشان وجود دارد بگید تا اطلاع رسانی کنیم.

شکسته بند های معروف تبریز و شهر های اطراف تبریز

1-حاج حسن

ایشون یکی از شکسته بند های معروف و کار درست تبریز هستند.آدرس مغازه ایشون:تبریز-نصف راه چهار راه خطیب -حدود 100 یا 200متر از چهارراه خطیب به طرف خیابان دامپزشکی رفته و بعد به طرف خیابان شنب غازان میرویم مغازه ایشون در همون 100 متر اول این خیابان است از هر کی آدرسشونو بپرسید بهتون نشون میدن.

2-اباذر

ایشون هم در تبریز معروفند.آدرس دقیق ایشون رو نمیدونم ولی آدرس نسبیشون اینه :تبریز-دروازه تهران جنب بانک سپه و آتش نشانی بعد این که بانک سپه رو پیدا کردید اگه از کسبه بپرسید آدرسشونو بهتون میگن

3-سامان میدانی

اسم دقیق این شکسته بند یادم رفته ولی خیلی معروف و کار درستند البته ایشون الان دیگه هروز سر کار نمیان و به جای ایشون پسراشون به این کار مشغولند و البته خود ایشون هفته ای یک روز ویزیت میکنند.آدرس ایشون :تبریز-چایکنار پل ملل متحد-از پل ملل متحد به طرف سامان میدانی بروید در همان اول قرار دارند و در طبقه دوم یک ساختمان قدیمی آدرس ایشون رو در سامان میدانی از هرکی بپرسید نشونتون میدن.

4-میر خلیل

ایشون یکی از معروفترین شکسته بند های آذربایجان هستند .البته دیگر اون فروغ سابق رو ندارند و کارشون مثل این که افت کرده ولی باز هم یک شکسته بند خوب هستند.یه بار رفتم ژیش ایشون ولی آدرس دقیقشون یادم رفته .در مسیر تبریز آذرشهر مغازه ایشون در کنار راه قرار داره و یادم نیست در کنار آذر شهر یا خسروشهر قرار داشت هر کی اطلاعات کامل تری داره بگه.در ضمن مغازشون در سمت  مسیر رفت به آذر شهر قرار داشت.

5-سید

ایشون پسر میر خلیل هستند ولی کارشون بسیار بهتر از پدرشونه و شهرت زیادی دارند.و بسیار بسیار کار بلدند.آدرس دقیقشونو نمیدونم ولی مغازه ایشون داخل شهر خسروشاه قرار دارد و در خسرو شاه خیلی راحت میتونید آدرس ایشونو پیدا کنید.

6-حاج حسین ساکن روستای جلده باخان از توابع سراب

از جاد ه منتهی به روستای جلده باخان که وارد میشوی مناظرزیبای باغهای کنار جاده چشم هر مسافری را خیره میسازد

در ورودی روستا به درب منزل حاج حسین شکسته بند معروف منطقه سراب که اکثرا سه چهار  نفری همیشه منتظر حاجی حسین هستند ! میرسیم .

 از مهارت وتبحر این حاجی مون هر چی بگم کم گفته ام حاج حسین از چنان تبحری در کار خود بر خورداراست که چند تن از دکتر های معروف سراب پیشنهاد همکاری

 به ایشان در بیمارستان سراب را داده اند ولی ایشان به علت کهولت سن قبول نکرده اند!

اگرخدای نکرده روزی مشکلی در این زمینه داشتید از قبیل شکستگی استخوان و... میتوانید از وجود حاج حسین ما بهره مند شوید!

 خدا انشا ا... حفظشان کند ..

منبع:http://jaldehbakhan.blogfa.com/post/3

شکسته بند های معروف استان سمنان

1-حاج حسین فولادیان ساکن روستای تویه دروار از توابع دامغان

حاج حسین فولادیان را« به عنوان استاد چیره دست مومنی که هنر وفن شگرف و غریب خود دردرمان آسیبهای شکستگی و جابحایی استخوان و جابجایی وگرفتگی رگها را از نیاکان نیک و زبر دست خود همچون استاد کربلایی علی خسروپور به ارث برده و آنرا با ایمان واخلاص خویش در آمیخته

ساعات کار حاج حسین فولادیان(طبیب سنتی در زمینه درمان آسیبهای وارده به استخوانها و رگها)

   ساعات کار حاج حسین فولادیان به علت بیماری  که به ایشان عارض شده  کاهش یافته و صرفا از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر می باشد. ضمنا ایشان از کلیه عزیزان بزرگوار  تقاضا دارند  در غیر این ساعات به ایشان مراجعه ننموده  و برای هما هنگی دوستانی که از راههای دور تشریف می آورند  صرفا با شماره تلفنهای  09196688576 و 9124312267 0 تماس حاصل فرموده و شماره تلفنهای دیگر را اشغال نفرمایند. منبع:http://toodarvar.blogfa.com/tag/%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%88%D9%81 منبع:http://toodarvar.blogfa.com/
شکسته بند های معروف استان کرمان   1-شكسته بند معروف بافت " آقا شيخ علي" در این لینک در روزنامه آواي بافت مقاله ای در مورد ایشون نوشته شده که میتونید ببینید. ن


مطالب مشابه :


تغذیه اسلامی تهیه توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر درخشانپور

آفتاب پرده نشین - تغذیه اسلامی تهیه توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر درخشانپور - امام زمان
قرآن درماني

شماره تلفنهاي تماس با مطب دکتر شماره تلفن تماس با دکتر درخشانپور در قم 09122512530.
شماره تلفن وآدرس مطب دکتر روازاده ودکتر

طب سنتی و تغذیه سالم - شماره تلفن وآدرس مطب دکتر روازاده ودکتر - از آنچه خدا روزی شما قرار
قران درمانی

توصیه های قرآنی دکتر ایشان از اساتید طب سنتی وصاحب نظریه البته حاج آقا درخشانپور در
معرفی جلسات اخلاق و قرآن قم و استخاره وتعبیر خواب و نسب شناسی ومشاوره قم و سایر شهر ها

5-حاج حسین قنبری قائم معروف به دکتر شماره تلفن تماس با دکتر درخشانپور در قم 09122512530.
معرفی امامزادگان شکسته بندان معروف دعانوسیان معروف کشور آرایشگاه صلواتی و آبگرم های درمانی

به منظور تبلیغ اسم ایشون رو نیاوردم .ایشون دکتر ارتوپدی هستند و بسیار دکتر خوشنام و کار بلد
معرفی امامزادگان شکسته بندان معروف دعانوسیان معروف کشور

گفته ام حاج حسین از چنان تبحری در کار خود بر خوردار است که چند تن از دکتر های معروف سراب
شهدای آذرشهر

گوگان،مدیریت محیط؛دکتر ۳۹-حسن درخشانپور فرزند حسین متولد ۱۳۴۴ تاریخ شهادت ۲۸
برندگان مسابقه نقاشی ویژه ماه مبارک رمضان (آذربایجان شرقی)

مجموعه آثار دکتر اصغر هادی درخشانپور
برچسب :