غرق دختر 8 ساله در استخرتورچان عجب شیر

غرق دختر 8 ساله در استخرتورچان عجب شیر متاسفانه  در روز سه شنبه مورخه ۲۶/۶/۱۳۹۲  دختر 8 ساله ای به نام فاطمه جلیلوند در استخر تورچان عجب شیر غرق شد.***********************************************url?sa=i&source=images&cd=&docid=xxU7eeOگزارش خبرگزاری مهر به شرح ذیل است:غرق شدن دختر بچه هشت ساله در عجب شير

دختر بچه هشت ساله در اثر عدم رعايت نكات ايمني در استخر غرق شد.

سرهنگ اکبر رحيمي درتشريح اين خبراعلام داشت: دختر بچه هشت ساله به نام (ف - ج) که همراه مادرش به استخر رفته بود هنگام شنا از مادر فاصله گرفته و به تنهايي به جکوزي که کسي هم آنجا نبود مي رود .

وي افزود: پاي دختربچه به داخل لوله مکش جکوزي که فاقد درب پوش بوده کشيده مي شود و دراثرغفلت نجات غريق استخر در آب جکوزي غرق و قبل ازرسيدن به بيمارستان فوت مي کند.

سرهنگ رحيمي در ادامه گفت: پس از وقوع اين حادثه مسئول استخرسريعاً اقدام به گذاشتن درپوش درمحل لوله مکش مي نمايد که با هوشياري و بررسي هاي پليس مشخص مي شود و درپوش مورد نظر بعد ازغرق شدن دختر بچه بر روي مکنده قرار داده شده است.

اين مقام انتظامي در توصيه هايي به مسئولين استخرها و خانواده ها تاكيد كرد: مسئولين استخرها نسبت به رعايت کليه نکات ايمني در استخر توجه بيشتري نموده همچنين خانواده ها هنگام شنا دراستخر از بچه ها غافل نشوند تا شاهد چنين اتفاقات تلخ وناگواري نباشيم.

 http://www.mehrnews.com/detail/News/2138768


مطالب مشابه :


غرق دختر 8 ساله در استخرتورچان عجب شیر

فــــــــرزنــــــــد عـجـب شــیـــــــر - غرق دختر 8 ساله در استخرتورچان عجب شیر - (گاه
برچسب :