اخبار و اطلاعیه

 
درج مطالب شما در وبلاگکلیه کسانی که مطلب مفیدی در رابطه روستا داشته باشند یا مطلب تاریخی مذهبی و غیره داشته باشندمیتوانند جهت درج در وبلاگ به ایمیل زیر ارسال نمایند

[email protected]

 

 

اطلاع از سوابق بیمه

           

سامانه سوابق بيمه شدگان

 

 

سامانه شناسنامه و کارت ملی پیداشده

 

 

پیگیری گم شده ها از طریق پست

 

سامانه نوبت دهی کلنیک شهید مفتح

 

 

***** دریافت پیامکی * نمره منفی *  خلافی * شناسه قبض  * خودرو ***** 

 ناوبری

خانه»پرداخت»همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو
همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو
 33
توسط رسول قربانی در ۸ بهمن ,۱۳۹۲ پرداخت

شماره پیامکی جدید برای استعلام مبالغ جرایم و تخلفات پرداخت نشده، توسط اجرائیات و دست‌افزار راهور ناجا اعلام شد. مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات – اجرائیات و دست‌افزار راهور ناجا شماره پیامک ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ را برای استعلام مبالغ جرایم و تخلفات پرداخت نشده، اعلام کرد. (+)

می‌توانید برای گرفتن میزان خلافی، شناسه قبض و شناسه پرداخت برای پرداخت آنلاین خلافی و همچنین برای استعلام نمره منفی و بند محرومیت گواهینامه، به شکل زیر اقدام کنید. همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو :

.
دریافت پیامکی نمره منفی گواهینامه

برای دریافت پیامکی نمره منفی گواهینامه خود می‌توانید شماره گواهینامه خود را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید.

.
دریافت پیامکی خلافی خودرو

برای دریافت پیامکی خلافی خودرو خود می‌توانید به یکی از دو شیوه زیر عمل کنید:
یا شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛
یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول #، بعد عدد هشت رقمی را وارد کنید)

.
دریافت پیامکی شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی خودرو

برای دریافت پیامکی شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی خودرو نیز می‌توانید به یکی از دو شیوه زیر عمل کنید:
یا شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول شماره VIN، بعد ستاره را وارد کنید)
یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید)لازم به ذکر است پیشتر نیز شماره‌های ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ به این منظور استفاده می‌شدند که طی آخرین تصمیمات شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ برای این منظور اعلام شد. (+) (+)

.

دریافت لیست خلافی با یو‌اِس‌اِس‌دی

علاوه بر شیوه پیامکی و شیوه اینترنتی، می‌توانید با شماره گیری #۱۱۰* بدون نیاز به اینترنت و بدون هیچ هزینه‌ای مواردی از جمله لیست خلافی خودرو، شناسه پرداخت خلافی خودرو، شناسه قبض خلافی خودرو را دریافت کنید. (بیشتر بدانید)

.
پرداخت آنلاین خلافی خودرو

پس از دریافت الکترونیک شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خلافی خودرو خود به شیوه‌های بالا حالا می‌توانید به شیوه‌های مختلف خلافی خودرو خود را الکترونیک و اینترنتی پرداخت کنید.

.
پرداخت خلافی خودرو با دستگاه خودپرداز

راه اول این است که به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک ملی مراجعه کنید و پس از وارد کرد شناسه پرداخت و شناسه قبض، قبض خود را پرداخت کنید. لازم به ذکر است در حال حاضر قبض جریمه و خلافی خودرو را فقط از طریق خودپردازهای «بانک ملی» می‌توانید پرداخت کنید؛ بانک‌های دیگر مقدور نیست.

.
پرداخت خلافی خودرو با تلفنبانک

راه دوم، پرداخت خلافی خودرو با نلفنانک ملی است. برای پرداخت با تلفن بانک ملی باید با شماره ۰۹۶۲۲ تماس بگیرید و با وارد کردن شناسه پرداخت و شناسه قبض، آن را پرداخت کنید.
.
پرداخت اینترنتی خلافی خودرو


آخرین راه، که خیلی هم بهتر و راحت تر از دو شیوه قبلی است، پرداخت اینترنتی خلافی خودرو است. برای پرداخت آنلاین و اینترنتی خلافی خودرو، باید اول وارد سایت بانک ملی به آدرس www.bmi.ir بشوید. سپس از منوی پایین سایت بانک ملی، از قسمت خدمات الکترونیکی، گزینه «پرداخت اینترنتی دسته‌ای قبوض» را انتخاب کنید. حالا شما وارد صفحه پرداخت قبوض شده‌اید.

اکنون می‌توانید با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و شناسه قبض و شناسه پرداخت، قبض خلافی خود را از خانه در حالی که روی کاناپه گرم و نرم خود لم داده‌اید پرداخت کنید. در ضمن در این شیوه نیازی نیست که کارت شما حتما کارت بانک ملی باشد؛ با کارت دیگر بانک‌ها هم می‌توانید پرداخت را انجام دهید. بله به همین راحتی و بدون اینکه هیچ هزینه یا اتلاف وقتی داشته باشید و بدون هیچ ترسی کار خود را انجام داده‌اید. فقطداشته باشید که در این مدل از پرداخت خلافی، ممکن است چند روز طول بکشد تا خلافی شما صفر شود. برای اطمینان و داشتن سند، در آخرین مرحله پرداخت، پس از تکمیل پرداخت، حتما شماره یا کد پیگیری را یادداشت و در صورت امکان از مرحله آخر پرینت بگیرید.

.

اگر پرداخت با مشکل مواجه شد چه کنیم؟

انشالله که در مراحل پرداخت با مشکلی مواجه نمی‌شوید؛ اما در صورتی که پرداخت به هر دلیلی دچار مشکل شد می‌توانید از طریق سیستم پیگیری وضعیت پرداخت‌های غیرحضوری بانک ملی مشکلتان را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با «واحد ارتباط با پشتیبانی خدمات اینترنتی شرکت داده ورزی سداد» با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۰۴۵۱۸ مشکل خود را تلفنی پیگیری کنید.

.

چند نکته امنیتی:

برای اطمینان از شناسه قبض و شناسه پرداخت خود می‌توانید اول آنها را در بخش مورد نظر وارد کنید و گزینه «ثبت این قبض و افزدون قبض دیگر» را بزنید تا مبلغ قبض شما نشان داده شود تا مطمئن شوید همه چیز درست است.

هنگام وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود سعی کنید نیمی از اعداد را با صفحه کلید کامپیوتر خود و نیم دیگر را با صفحه کلید مجازی سایت (بالای صفحه سمت چپ) وارد کنید. این کار به افزایش امنیت کمک می‌کند.

در ضمن توجه داشته باشید که حتما از سایت خود بانک به صفحه پرداخت قبوض وارد شوید. این کار نیز به افزایش امنیت انجام تراکنش کمک می‌کند. علاوه بر این آدرس را در قسمت آدرس بار حتما چک کنید تا درست باشد و حتما هم باید با https شروع بشود. در غیر این صورت، از صفحه خارج شوید. آدرس درست صفحه پرداخت قبوض بانک ملی باید مانند لینک روبرو باشد: https://epayment2.bmi.ir/BillPayment

.

علاوه بر شیوه‌های پیامکی دریافت خلافی خودرو، می‌توانید از طریق اینترنتی و تلفنی نیز برای دریافت خلافی خودرو خودتان اقدام کنید.
.
استعلام اینترنتی تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه

صاحبان خودرو جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودروی خود می توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی www.Rahvar120.ir مراجعه کنند. همچنین می‌توانید از طریق این سایت نمره منفی گواهینامه خود را دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر مطلب «استعلام الکترونیک تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه» را ببینید.

.
چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

برای دریافت تلفنی خلافی خودرو فقط کافی است از منزل و یا محل کار خود شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ را بگیرید و از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه خود مطلع شوید. اما این همه ماجرا نیست؛ می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر مطلب «چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟» را ببینید.

در مطلب همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو سعی کردیم به بهترین شکل ممکن، شما را برای دریافت الکترونیک و پرداخت آنلاین خلافی خودرو راهنمایی کنیم و شیوه‌های مختلف را با توجه به نیاز شما معرفی کنیم. امیدواریم اطلاعات کافی را به دست آورده باشید.

 

 

 

 

 

 

 

                                   تاریخی

 

 

كاوش های تاریخی در روستای مزدك بویراحمد انجام می شود

یاسوج - معاون میراث فرهنگی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان كهگیلویه و بویراحمد از عملیات كاوش های باستان شناسی در روستای مزدك از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد.

كاوش های تاریخی در روستای مزدك بویراحمد انجام می شود

 

'رحیم دادی نژاد' روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر افزود: كاوش های اولیه در پناهگاه‌های زیرزمینی روستای تاریخی مزدك از اواخر اردیبهشت‌ماه امسال آغاز شده است و عملیات آزادسازی محوطه روستا همچنان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: كاوش در این روستا با همكاری پژوهشگاه میراث فرهنگی كشور صورت می گیرد و این فعالیتها تا رسیدن به زوایای پنهان این مكان تاریخی ادامه خواهد یافت.

دادی نژاد بیان كرد: بررسی‌های اولیه بر روی تونل و پناهگاه‌ زیرزمینی كه چهار سال پیش طی ساخت و ساز خانه‌ای در این روستا كشف شد، از سوی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان انجام شده است.

وی عنوان كرد: بر پایه بررسی های اولیه خرده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سفال‌های به دست آمده و شكل سازه های روستا، بنظر می رسد پناهگاه ‌كشف شده مربوط به دوران اسلامی و دوره تیموری باشد.

روستای مزدك در 5 كیلومتری ضلع غربی شهر یاسوج قرار دارد.

627/671

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 80158030

خبرگذاری جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

میراث فرهنگی "

 

 

ارسال خبر : 9 خرداد 1391  (09:54)

 

 

معاون ميراث فرهنگي کهگيلويه و بويراحمد خبر داد

 

روستاي تاريخي مزدک کاوش مي‌شود

 

 

 

 


 

 

کاوش در پناهگاه‌هاي زيرزميني روستاي تاريخي مزدک در کهگيلويه و بويراحمد که اواخر ارديبهشت‌ماه امسال با همکاري پژوهشگاه ميراث فرهنگي کشور آغاز شد، ادامه دارد.

معاون ميراث فرهنگي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان کهگيلويه و بويراحمد با اعلام اين خبر به ميراث آريا(chtn) گفت: بررسي‌هاي اوليه بر روي تونل و پناهگاه‌ زيرزميني که 4 سال پيش طي ساخت و ساز خانه‌اي در اين روستا کشف شد، از سوي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان انجام شده است.

«رحيم دادي‌نژاد» با بيان اين که اين کاوش از اواخر ارديبهشت‌ماه امسال آغاز شده است، يادآور شد: اين عمليات با همکاري پژوهشگاه ميراث فرهنگي کشور در محوطه کشف‌شده روستاي مزدک در 5 کيلومتري ضلع غربي شهر ياسوج به منظور آزادسازي محوطه انجام مي‌شود.

وي افزود: بر اساس بررسي‌هاي اوليه خرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سفال‌هاي به دست آمده و شکل سازه احتمال مي‌رود پناهگاه ‌مربوط به دوران اسلامي و دوره تيموري باشد.
ب/122


مطالب مشابه :


استعلام خلافي خودرو

دنــــياي وبـــــگردي - استعلام خلافي خودرو - آهنگ هاي رپ-پـــاپ-غــمگين -عـاشــقانه و آمـوزش هاي كامپيوتر و اينترنت.
خلافی آنلاین/استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت، پیام کوتاه ، تلفن

اطلاع رسانی - خلافی آنلاین/استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت، پیام کوتاه ، تلفن - وبلاگ محمد جوکار مدرس دانشگاههای ملایر.
دریافـــــــت خــــلافی مــــاشــــین & اســتعلام کارت پایان خــــــــــدمت

مجله اینترنتی باران - دریافـــــــت خــــلافی مــــاشــــین & اســتعلام کارت پایان خــــــــــدمت - [email protected]
استعلام خلافی خود رو ونمره منفی گواهینامه

3-پرداخت اینترنتی خلافی برای پرداخت آنلاین و اینترنتی خلافی خودرو، باید اول وارد سایت بانک ملی به آدرس www.bmi.ir بشوید. سپس از منوی پایین سایت بانک ملی، از قسمت خدمات الکترونیکی، گزینه «پرداخت اینترنتی دسته‌ای ...
اخبار و اطلاعیه

همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو  33 توسط رسول قربانی در ۸ بهمن ,۱۳۹۲ پرداخت شماره پیامکی جدید برای استعلام مبالغ جرایم و تخلفات پرداخت نشده، توسط اجرائیات و دست‌افزار راهور ناجا اعلام شد.
شماره پیامک استعلام خلافی خودرو و نمره منفی

دولت آباد مرند - شماره پیامک استعلام خلافی خودرو و نمره منفی - مطالب گوناگون وجالب - دولت آباد مرند. ... Google در اين وبلاگ در كل اينترنت. موضوعات وب. مقالات درسی مختلف · معروف ترین موتورها ی جستجوگر در اینترنت · مطالب ادبی.
برچسب :