زانتیا جدید

به گزارش خبرخودرو ، شرکت سایپا با اخذ تاییدیه شرکت سیتروئن و جلب اعتماد گروه PSA نسبت به اجرای پروژه زانتیا فیس لیفت، این محصول را با برند شرکت سیتروئن به بازار عرضه می کند.

به گزارش خبرنگار خبر خودرو، پروژه زانتیا 2 در راستای دست یابی به اهداف برنامه های توسعه شرکت سایپا از قبیل افزایش درصد ساخت داخل خودرو، کاهش ارزبری تولید خودرو، رقابت با محصولات هم کلاس، مشتری مداری، کسب و توسعه بازار محصول با حفظ پلت فرم خودرو و کمترین تغییر در طرح قطعات و بیشترین تفاوت بصری به بازار عرضه می شود.

زانتیا 2 از سال 1383 با انجام مراحل طراحی نماء در مرکز تحقیقات و نوآوری آغاز و پس از طی مراحل طراحی تفضیلی قطعات، تکوین قالب ها، انجام تست های گوناگون بر روی قطعات و محصول، طراحی و اجرای فرآیندهای تولیدی و لجستیکی، انجام مراحل متعدد تولید آزمایشی صحه گذاری شده و با تصدیق مراجع خارجی نظیر موسسه بازرسی کیفیت و موسسه استاندارد موفق به اخذ مجوز شماره گذاری شده است.

بنابراین گزارش، تغییرات در خودروی زانتیا 2 نسبت به زانتیا در دو بخش جلویی و عقبی خودرو صورت گرفته است در این تغییرات سغی شده تا علاوه بر در نظر گرفتن نیازهای مشتریان از طرح های روز دنیا استفاده شود.

نصب ضربه گیر بر روی سپر این خودرو باعث می شود تا علاوه بر این که مشتریان برای تعویض قطعات با مشکلی مواجه نشوند، هماهنگی مناسبی بین اجزای خودرو ایجاد شود. همچنین در تغییر چراغ های جلو از طرح یکپارچه شدن چراغ با چراغ های راهنما استفاده شده است. تغییر نمای ظاهری چراغ های جلو و دو کاسه ای شدن آن ، تغییر نمای سپر جلو، تغییر نمای جلوی پنجره، تغییر مجموعه درب موتور، تغییر نمای گلگیرها جهت تطبیق با درب موتور و چراغ های جلو، آرام جلو خودرو، چراغ های مه شکن در سپرهای جلوه، زه های زیر چراغ و سپر عقب نیز از جمله تغییرات اعمال شده در خودروی زانتیا فیس لیفت محسوب می شود.

گفتنی است؛ خط تولید این محصول امروز با حضور رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران افتتاح شد.


مطالب مشابه :


مشخصات زانتیا

مشخصات فنی خودرو و قیمت خودرو در ایران - مشخصات زانتیا - مشخصات انواع خودروهای داخل کشور و به
زانتیا

عشق ماشین - اطلاعات در مورد انواع اتومبیل نوع ترمز: هیدرولیک بدون پوستر: ترمز چرخهای جلو
زانتیا

عکس و مطلب در مورد ماشین - زانتیا - توضیح در مورد محصولات شرکتهای داخلی و خارجی
زانتیا جدید

تست فني-تيونينگ-عكس-قيمت خودرو - زانتیا جدید - تست فني-تيونينگ-عكس-قيمت خودرو
مگان - زانتيا - جنتو يک دوئل مرگبار !

ایمنی و تجهیزات رفاهی : زانتیا خودرویی است که یک دهه پیش به بازار عرضه شد پس نباید از آن
زانتیا

اطلاعات فنی خودرو - اطلاعات،شناسایی،عملکردقطعات و معایب موجود در خودروها
کمک فنر زانتیا

بزرگ ترین مرجع اتومبیل - کمک فنر زانتیا - مطالب علمی
دلایل برخی از مشکلات و علائم زانتیا (سری 2) فنی خودرو

زانتیا خودروی ایده آل - دلایل برخی از مشکلات و علائم زانتیا (سری 2) فنی خودرو - بررسی خودروی
عکس زانتیا اسپورت

tuning600 - عکس زانتیا اسپورت - عکس و مقالات اتومبیلهای تیونینگ شده
برچسب :