هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی – بخش دانش آموزی

مدارک لازم جهت ارائه طرح :

 1. گزارش علمی و جامع طرح (بيان پيشينه تحقيق و ذكر منابع الزامي است. چنانچه بخشي از طرح، بدون ذكر منبع و مرجع، مربوط به فرد يا افراد ديگري باشد، طرح باطل اعلام مي گردد و طراح/  طراحان، در اين دوره و دوره بعدي از شركت در جشنواره محروم خواهند شد.)
 2. فرم های تکمیل شده شامل مشخصات  طرح( فرم شماره 1 در دو صفحه ) ، مشخصات طراح/طراحان (فرم شماره 2)  که به پیوست ارسال گردیده است.
 3. یک برگ فتوکپی شناسنامه  طراح/طراحان و یک عدد CD برای هر طرح حاوی عکس طرح وطراح/ طراحان ، با ذکر نام طرح و نام و نام خانوادگی طراح/طراحان  در ذیل عکس و نیزCD  (عكس هاي طرح و طراح/طراحان با كيفيت خوب (300dpi)، با پسوند .jpg و با ذكر نام و نام خانوادگي طرح و طراح در ذيل عكس ها، در قالب يك عدد CD پيوست شود.)
 4. مدارک و مستندات مربوط به طرح ( نوار ویدیویی ، CD ، عکس ، نمودار  به غیر از  دست ساخته ها)

نکات مهم در تکمیل فرم ها:

 1. از کپی کردن 2 فرم روی یک برگ خودداری شود.
 2. فرم ها فقط با خودکار مشکی و به دقت  تکمیل گردد.
 3. از تغییر شکل فرم ها خودداری  گردد.
 4. فرم ها بطور دقیق و کامل تکمیل و موارد درخواستی  ( عکس طراح / طراحان /، طرح و...) ضمیمه شود. فرم شماره 2 برای  هر طراح  و یا طرح به طور جداگانه تکمیل شود.
 5. به تذکرات مهم صفحه یک فرم 1 به طور دقیق توجه شود.
 1. در صورت همکاری مراکز و موسسات علمی و پژوهشی  ( پژوهش سرا و ....) و استاد راهنما، تکمیل و تایید مشخصات مربوطه الزامیست.
 2. با توجه به اینکه درصد سهم طراحان غیر قابل تغییر است ، در تکمیل درصد سهم هر طراح دقت شود. حداکثر تعداد طراحان طرح سه نفر و سهم هر طراح حداقل 33% می باشد.
 3. افراد شرکت کننده دردوره  های قبلی جشنواره خوارزمی در صورت تغییرات اساسی در طرح خود می توانند آن طرح را مجددا" در جشنواره شرکت دهند و یا با طرحی دیگر در پانزدهمین جشنواره شرکت نمایند.
 4. با توجه به عدم امکان عودت طرحهای ارسالی ، شرکت کنندگان لازم است حتما نمونه ای از گزارشات و مستندات طرح را نزد خود داشته باشند.
 5. در فرم ها نام گروههای علمی دقیقا و بر اساس  نام های اعلام شده در بخش نامه استفاده شود از نوشتن گروههای علمی غیر از شانزده گروه ذکر شده در بخشنامه خوداری شود.
 6. گروههای شانزده گانه علمی جشنواره عبارتند از:
 7. برق و الکترونیک؛کامپیوتر؛ مکانیک؛ عمران؛ علوم زیستی و پزشکی؛ کشاورزی و منابع طبیعی ؛ فیزیک و نجوم؛ شیمی؛ نانو تکنولوژی؛ ریاضی ؛زبان و ادبیات فارسی؛ علوم اسلامی ؛ فلسفه و ادیان؛ علوم اجتماعی ؛ هنر  و معماری ؛ مکاترونیک ؛ سایر گروههای علمی
 8. طرح های ارائه شده در زمینه فنی و مهندسی و طرح های مربوط به ابتکارات و اختراعات و دست ساخته ها به صورت تئوری و ایده قابل قبول نبوده  و نمونه طرح حتما" باید ساخته شده و قابل اجرا باشد.در طرحهای کاربردی علوم انسانی نیز چنانچه طرح در شرایط واقعی قابل اجرا نباشد امتیازی تعلق نمی گیرد.
 9. طرح های هنری بایستی در فالب عکس ؛ CD , DVD ؛ ارائه شود و اصل طرح های هنری فقط در موقع دفاع حضوری به داوران ارائه خواهد شد. بنابر این از ارسال اصل طرحهای هنری به دبیرخانه خوداری نمایید.
 10. با توجه به اینکه در طرح های برگزیده استانی ، تهیه فیلم مستند به مدت حداکثر10 دقیقه از گزارش  طراحان و ارائه جامع طرح الزامی است ، مقتضی است طراحان در طول انجام فرآیند ساخت نسبت به تهیه  فیلم و عکس از مراحل کار اقدام نمایند.
 11. برای دریافت فرم های خوارزمی به دفتر مدارس مربوطه و یا پژوهش سرای دانش آموزی صدرا مراجعه فرمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 77912439و 77910798   تماس حاصل نمایید. 


مطالب مشابه :


اجراي جشنواره نوجوان خوارزمي

راهنمای پژوهش دانش آموزی جشنواره جوان خوارزمی جشنواره جوان خوارزمی(آموزش متوسطه)
فراخوان برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی

پژوهش سرای دانش آموزی جابربن حیان جیرفت · جشنواره : جشنواره جوان خوارزمی
جشنواره خوارزمی

پژوهش سرای دانش آموزی جابربن حیان جیرفت جشنواره جوان خوارزمی در چه زمانی برگزار
مراسم تجليل از برگزيدگان دوازدهمين جشنواره جوان خوارزمي و سومين دوره مسابقات ملي روباتيك

راهنمای پژوهش دانش آموزی در دوازدهمين جشنواره جوان خوارزمی، از مجموع 23،324 طرح رسيده
جشنواره خوارزمی، تاریخچه، اهداف

پژوهش سرای دانش آموزی دکتر چمران برخوار جشنواره خوارزمی، تاریخچه،
ابلاغ بخشنامه دهمین جشنواره جوان خوارزمی(بخش دانش آموزی و دوره های کاردانی آموزش و پرورش)

پژوهش سرای دانش آموزی شاهرود - ابلاغ بخشنامه دهمین جشنواره جوان خوارزمی(بخش دانش آموزی و
هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی – بخش دانش آموزی

پژوهش‌سرای دانشآموزی صدرا - هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی – بخش دانش آموزی -
برچسب :