مدارهای الکتریکی و الکترونیکی

این پست دنیای حرفه و فن به نقشه مدارهای الکترونیکی اختصاص یافته است. این نقشه ها از كتاب وزين "الكترونيك به زبان ساده برای دانش اموزان ۲" انتخاب شده است. نويسنده اين كتاب استاد گرامي جناب آقاي محمود بخت آور دبير استعداد هاي درخشان تبريز بوده كه كتاب هاي زيادي در زمينه برق و الكترونيك تاليف نموده اند. آقاي بخت آور درباره نقشه ها كه توسط خوانندگان كتابشان ارسال گرديده، تاكيد كرده اند: هيچكدام از اين نقش ها عملا توسط بنده ساخته و آزمايش نشده اند اما به علت سادگي و معروف بودن آنها از نظر تئوري بررسي شده و قابل اعتمادند مگر اين كه ارسال كننده نقشه در رسم آن اشتباه كرده باشد يا من در برگرداندن آن به كتاب! " مطالعه جلد ۱ و ۲ اين كتاب را به همكاران و دانش آموزان گرامي توصيه مي نمايم. این مدارها می تواند برای دانش آموزان و دبیران علاقه مند آموزش حرفه و فن دوره راهنمایی نیز بسیار مفید باشد. وبلاگ دنیای حرفه و فن آماده است در آینده ای نزدیک مطالب کاربردی بیش تری را تقدیم علاقه مندان علم و فن نماید. برای مشاهده تعدادی از مدارهای الکترونیکی این کتاب مفید روی لینک های زیر کلیک نمایید...

الکترونیک به زبان ساده صفحه 101 شامل مدارهای الکترونیکی: مدار قفل کننده تلفن، کنترل کننده رطوبت و خاک گلدان، چشم الکترونیک، دستگاه میکسر دو کانال، مدار اولین پاسخ به سوالات در مسابقه، زنگ دوم ساده تلفن، آمپلی فایر ۱۰ وات با چند IC .

* الکترونیک به زبان ساده صفحه 102 شامل مدار های الکترونیکی: کلید لمسی( فینگر تاچ)، محافظ یخچال ساده و عالی، قفل رمز ساده و جالب ترانزیستوری، روشن کردن LED از هر طرف.


مطالب مشابه :


مدارهای الکتریکی و الکترونیکی

نويسنده اين كتاب استاد گرامي جناب آقاي محمود بخت آور دبير آقاي بخت آور کتاب های
معرفی کتاب مدار های الکترونیکی

معرفی کتاب دانلود رمان این کتاب تالیف استاد بزرگ محمود بخت آور است . در بین کتاب های
فرسنده اف ام با برد 3کیلومتر

جلد 5 کتاب مجموعه مدار برای جوانان - محمود بخت آور. دانلود کتابهای
مدارهای الکتریکی و الکترونیکی 2

نويسنده اين كتاب استاد گرامي جناب آقاي محمود بخت آور دبير آقاي بخت آور این کتاب
گیرنده FM (مدار رادیو موج اف ام ) 100 در صد عملی

* دانلود کتاب برق+جزوه برق تالیف آقای محمود بخت آور چاپ شده بود و از آنجا که من خودم آن را
داستان کوتاه "اورکت آمریکایی" نوشته‌ی آیت دولتشاه

«نیمه شب بود، خواب و بیدار ده بزرگی توی چادرم آمد و گفت اور و بد بخت » ده دانلود کتاب.
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد

بختآور لیلا. تاک مدیر گروه: دکتر محمود فتوحی دانلود کتاب تقویم تاریخ پاتوق
برچسب :