بیجار-الهه رضایی-4+1


امروز جدولی از فروش فیلم های در حال اکران براتون گذاشتم.عنوان کارگردان تعداد سینما فروش
رسوايي مسعود ده‌نمكي 26 2,743,800,000
برف روی کاج ها پيمان معادي 16 666,300,000
تلفن همراه رییس جمهور علی عطشانی 23 262,800,000
چه خوبه كه برگشتي داريوش مهرجويي 20 164,700,000
يكي براي همه محمد آهنگراني 11 133,300,000
ملکه محمد علی باشه آهنگر 10 90,800,000
بازنشسته‌ها محسن ربيعي 12 90,000,000
آقاي الف علي عطشاني 13 48,600,000«مهدی کبریا» نخستین آلبوم رسمی آبی ها را می خواند«4+1» به عشق همه استقلالی ها منتشر می شود! موسیقی ما – بهمن بابازاده: مهدی کبریا نخستین آلبوم رسمی باشگاه استقلال تهران را به بازار موسیقی کشور می آورد.

این آلبوم که «1+4» نام دارد، از حضور چهره هایی چون میلاد ترابی ، میلاد اکبری ، علی بحرینی و ... بهره می برد و در آخرذین مراحل تولیدی خود قرار دارد.

این اثر به سفارش باشگاه استقلال و در قالب یک آلبوم که شامل 10 قطعه است، در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

این خواننده در توضیح نام خاص آلبومش به «موسیقی ما» گفت:« این آلبوم به عشق همه استقلالی ها منتشر می شود و داستان اسم اش هم معلوم است. عدد 4 بعد از چهارمین باخت پشت سر هم پرسپولس به استقلال، به نوعی به شعار سمبلیک استقلالی ها تبدیل شده و عدد 1 هم نوعی احترام ویژه به اسطوره بزرگ این باشگاه مرحوم ناصر حجازی است.»

این خواننده درباره تاریخ دقیق انتشار این اثر به «موسیقی ما» گفت: «تقریبا شعر و ملودی ها انتخاب شده و مراحل نهایی تنظیم ها را در حال انجام هستیم و امیدواریم درماه های آینده آلبوم به بازار بیاید. بزرگترین آرزوی من انتشار این آلبوم همزمان با سومین قهرمانی استقلال در آسیاست.»

منبع ساین موسیقی ما


گپی با الهه رضایی، این بار در مقام نامزد شورای شهر و نه مجری برنامه‌های کودک


الهه رضایی - مجری پیشکسوت برنامه‌های کودک - جزو هنرمندانی است که نامش در بین تایید صلاحیت‌شدگان برای شرکت در انتخابات شورای شهر دیده می‌شود.

او می‌گوید: اگر در شورای شهر باشم، امیدوارم همراه با بچه‌های دیروز‌، برای بچه‌های امروز و فردا کاری کنم.

این مجری قدیمی برنامه‌های کودک که طی این سال‌ها همواره در حیطه‌ی کودک فعالیت داشته، معتقد است: مطمئنا مسائل و مشکلات شهری زیاد است اما هر فردی که عضو شورای شهر است باید در زمینه‌ای فعالیت کند که تجربه دارد و حس می‌کند در آن زمینه می‌تواند فایده‌ای برساند.

*** دوست دارم در شورای شهر در حیطه‌ای که تجربه دارم قدم بردارم

رضایی در گفت‌وگویی که با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) داشت، با بیان اینکه انجام کارهای فرهنگی را دوست دارد، خاطرنشان می‌کند: مشکلاتی در فضای شهری و جوامع وجود دارد که اگر افراد بتوانند یک قدم برای رفع مشکلات بردارند موثر خواهند بود؛ به دلیل اینکه شخصا علاقه به کارهای فرهنگی دارم. دلم می‌خواست در شورای شهر شرکت کنم تا شاید بتوانم در راستای حل مشکلات در حیطه‌ای که تجربه دارم قدمی بردارم.

او همچنین درباره‌ی راهکارهایی که برای ارائه در شورای شهر دارد، به خبرنگار ایسنا می‌گوید: مشکلات در جوامع شهری زیاد هستند اما با توجه به تجربه‌ای که من در عرصه‌ی کودک دارم و به دلیل اینکه بچه‌های کار را می‌دیدم و شرایطشان خیلی برایم آزاردهنده بود، به همین خاطر پرداخت به این مساله و فراهم کردن شرایط مناسب برای کودکان برایم خیلی اهمیت داشت اما در مقابل مساله خانم‌ها هم برایم اهمیت دارد، به ویژه خانم‌هایی که سرپرست خانوار هستند و قطعا مشکلاتی نیز دارند.

*** بیشتر توجهم در شورای شهر به کودکان و خانم‌ها خواهد بود

وی ادامه می‌دهد: بیشتر توجهم در شورای شهر به حیطه‌ی کودکان و توجه به خانم‌هاست. اگر چه مطمئنا مشکلات زیادی در فضای شهری جوامع وجود دارد اما اعتقاد من بر این است که افراد در زمینه‌هایی که مهارت و تجربه دارند باید در همان زمینه فعالیت داشته باشند. در نهایت شخصا به خاطر توانایی و اطلاعاتی که در زمینه کودک دارم دلم می‌خواهد بیشتر در همین زمینه قدم بردارم.

رضایی در ادامه گفت‌وگوی خود وقتی با پرسشی مبنی بر اینکه فکر می‌کنید محبوبیت شما در حوزه‌ی کودک چقدر در شورای شهر امیدوارتان می‌کند تا موفق باشید؟ مواجهه می‌شود با خوشرویی تمام اینگونه پاسخ می‌دهد: در وهله‌ی اول مردم باید نسبت به شورای شهر و افرادی که کاندیدای این شورا هستند و تایید صلاحیت شده‌اند مطلع باشند که من مطمئن نیستم که همه مردم در جریان باشند؛ بنابراین شاید محبوبیتم در حوزه‌ی کودک بتواند در میزان موفقیتم در شورای شهر موثر باشد اما به هر حال من فکر می‌کنم دوستان بر اساس صلاحی که می‌شناسند، می‌توانند به افراد مورد نظر رأی دهند چرا که سلیقه‌ها متفاوت است.

وی در عین حال می‌گوید: تا جایی که بتوانم، در شورای شهر کاری را انجام می‌دهم که در خور مردم باشد و برایشان مفید باشد.

*** علت حضور کمرنگ در تلویزیون؟

این مجری برنامه‌های کودک درباره‌ی حضور کمرنگش در تلویزیون، بنا بر در خواست خبرنگار ایسنا اینگونه توضیح می‌دهد: ما کارمندان تلویزیون بودیم و مساله بازنشستگی پایان کار مفید هر فردی در هر سازمانی است. من از سال 87 بازنشسته شدم و تاکنون حضور مستمری در تلویزیون نداشتم اما گاهی پیش آمده که برنامه‌های کوتاهی را اجرا کردم؛ به عنوان مثال حدود یک سال و نیم برنامه «بچه‌های دیروز» شبکه تهران را اجرا می‌کردم. همچنین یک برنامه کوتاهی هم طی چند ماه گذشته برای شبکه بازار داشتم؛ بنابراین نمی‌توان گفت اصلا طی این سال‌ها در تلویزیون حضور نداشتم.

رضایی با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از نیروهای جوان‌تر در حوزه برنامه‌های کودک تلویزیون، یادآور می‌شود: در حال حاضر نیروهای جوان‌تری هستند که در حوزه‌ی کودک فعالیت دارند و من دیگر به خاطر گرفتاری‌ها و کارهایی که درگیرش هستم برای اجرا فرصتی ندارم، مگر برنامه‌های کوتاهی که پیشنهاد شود؛ ضمن اینکه شکل و شمایل برنامه‌های کودک حال حاضر نسبت به گذشته تغییر کرده و باید فرصت مناسب و بیشتری صرف آن کرد که من شخصا درگیر کارهای دیگر هستم.

همچنین وی درباره‌ی اینکه آیا هنوز تمایل دارد در حوزه کودک روی آنتن تلویزیون بیاید؟ اینگونه می‌گوید: نمی‌توانم بگویم کارم را دوست ندارم، ولی تجربه‌ی کاری موجب می‌شود کارهایی که یک فرد دوست دارد انجام دهد نه اینکه پیشنهادهایی که به او می‌شود. هر چند که شاید پیشنهادهای خوبی انجام شود ولی در نهایت پیشنهادها باید مورد علاقه فرد باشد.

*** می‌گویند برنامه‌های کودک نسبت به گذشته افت کرده است

این مجری برنامه‌های کودک درباره اینکه می‌گویند برنامه‌های کودک حال حاضر نسبت به گذشته افت پیدا کرده است، اینگونه بیان می‌کند: این نظری است که هم می‌گویند؛ راستش من برنامه‌های کودک حال حاضر تلویزیون را خیلی دنبال نمی‌کنم اما خیلی‌ها می‌گویند برنامه‌های کودک حال حاضر به زیبایی برنامه‌های گذشته نیست. حداقل در این زمینه این را می‌دانم که تولیدات داخلی‌مان افت زیادی کرده است در صورتی که ما تولیدات داخلی زیبایی هم داشتیم.

وی می‌افزاید: خوشبختانه ما در حوزه‌ی انیمیشن تولید داخلی هم داریم، اما تولیدات غیرانیمیشنی داخلی‌مان در گذشته بهتر بود. به نظر می‌رسد متاسفانه در حال حاضر توجهی به این مساله نمی‌شود.

*** دلیل ادامه‌دار نبودن حضور در برنامه‌ «خانواده»؟

الهه رضایی در پایان گفت‌وگوی خود با با اشاره به اجرای‌اش در برنامه «خانواده» شبکه اول سیما می‌گوید: بخشی از حاضر نشدنم در برنامه‌ی «خانواده» به افرادی که در برنامه حضور داشتند برمی‌گردد، بخشی دیگر هم به این مساله ربط دارد که هر فردی یک نوع از اجرا را می‌پسندد و شاید من به دلیل اینکه بیشتر در کار کودک فعالیت داشتم، نوع گفتار و کلامم اینگونه به نظر می‌رسید که در حیطه کودک علاقه‌مند‌تر و موفق‌تر بودم. ضمن اینکه آن زمان نیروهایی حضور داشتند که مشغول فعالیت بودند و من هم خیلی پیگیر نشدم.

138-45.jpg

منبع ایسنا


و در انتها هم تصاویری از شهر خودم بیجار گروس براتون گذاشتم

امیدوارم دوست داشته باشید و نظرتون رو حتما بگید...83777842509142040593.jpg

کوه نقاره کوت

06013227955776453346.jpg
تیمچه امیر تومان

timche%202.jpg

تیمچه حاج شهباز

timcheBijar.jpg

کوه نقاره کوت

45312431464699679146.jpg

بابت عکس ها ممنون از آقای فرجوند عکاس به نام بیجاری


و این هم عکسی که امروز خودم از کوه آبیدر سنندج انداختم

 
البته من این عکس رو صبح گرفتم ولی هوا خیلی آلوده بود15722014151633023393.jpgببخشید اگر پست اینبارم طولانی بود

میخواستم که جبران یه ماه رو بکنم.

دوستون دارم.

تا درودی دیگر بدرود
...


مطالب مشابه :


هما پوراصفهانی

دست نویس - هما پوراصفهانی - که عشق آسان نموداول سپس هواداران
کلی عکس...

اولین کمپ هواداران ضیاء و وب سایت طرفداران هما پوراصفهانی; Rainbow رنگین کمان احساس تو!
ماه عسل و سعید معروف

اولین کمپ هواداران ضیاء و وب سایت طرفداران هما پوراصفهانی; Rainbow رنگین کمان احساس تو!
بیجار-الهه رضایی-4+1

اولین کمپ هواداران ضیاء و وب سایت طرفداران هما پوراصفهانی; Rainbow رنگین کمان احساس تو!
استقلال قهرمان

کانون هواداران باشگاه وب سایت طرفداران هما پوراصفهانی; Rainbow رنگین کمان احساس تو!
برچسب :