گلاره عباسی در سالگرد ازدواجش غافلگیر شد + عکس

سورپرایز گلاره عباسی در دومین سالگرد ازدواجش

گلاره عباسی در اواخر ماه رمضان 94 با آقای راد ازدواج کرد و اولین بار خبر ازدواجش را از طریق صفحه اینستاگرامش اعلام کرد و نوشت :به نام پرودگارمون آغاز می کنیم زندگی مشترکمون را تا در کنار هم جوان تر شویم و عمیق تر .....و امید است که همراه ما در این پیوند صداقت باشه و شرافت .با دعای خیر شما مردم خوب وطنم ...

گلاره عباسی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

گلاره عباسی

سالگرد ازدواج گلاره عباسی با آقای راد

امروز دومین سالگرد ازدواج من و راد به معنای واقعی سورپرایز شدم .دو گل زیبا و قشنگ، یکی از طرف دوست عزیزم مهسای نازنین و مهربونم و یکی دیگه از طرف مامان و بابا که دور هستند این روزها و جاشون خالیه.دوستتون دارم. راد جان ممنون که رفیق و همراه و بهترینی.

مروری کوتاه بر زندگی گلاره عباسی

گلاره عباسی متولد تیرماه 1362 در تهران بوده بازیگر سینما و تلویزیون و از دانش آموختگان کلاس های امین تارخ می باشد.وی همچنین فارغ التحصیل رشته معماری از دانشکده هنر است.گلاره فردی بسیار شکمو و اهل رستوران رفتن میباشد.به گفته خودش مادرش اجازه نمی دهد در خانه دست به سیاه و سفید بزند،وحتی اگر تایم زیادی در خانه داشته باشد،مادرش میگوید به جای آمدن در آشپزخانه هر کار دیگری که دوست داری انجام بده.مطالعه کن ، کلاس برو و یا هر فعالیت دیگری به جز خانه دای و آشپزی . او به غذای مکزیکی علاقه دارد.

گلاره عباسی

گلاره عباسی در کنار همسرش آقای راد

یکی از بازی های درخشان گلاره عباسی د ایفای نقش وی در کنار مریلا زارعیدر شیار 143 بود.وی همچنین در سریالهای مدینه ،بی انتظار ، تکیه بر باد،نون و ریحون ،کتاب فروشی هدهد،بچه ها نگاه می کنند،گمشده ، شیدایی ، حیرانی ،مهرآباد، ‏در چشم باد بازی کرده است.

گلاره عباسی

گلاره عباسی در کنار همسرش آقای راد

گلاره عباسی این روزها سریال شهرزاد را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد.

گلاره عباسی در سالگرد ازدواجش غافلگیر شد + عکس