نوزاد عجیب الخلقه با یک سر اضافه روی شکمش + عکس 16+

تولد نوزاد عجیب با سری که روی شکمش رشد کرده بود

یک نوزاد دختر عجیب الخلقه در هند به دلیل اختلال تشکیل جنین در رحم مادر بعد از تولد تصاویرش مثل یک بمب خبری در فضای مجازی منتشر شد.

 Indian baby is born with an additional HEAD attached to its stomach

 تولد نوزاد عجیب

عکس تولد نوزاد عجیب با 2 سر و 3 دست

دوقلوی انگلی و تولد نوزاد دختر عجیب الخلقه

نوزاد دختر از لحاظ جسمی کاملا سالم است ولی از نظر ظاهری وضعیتی عجیب دارد تا جایی که اکثر شبکه های اجتماعی و وب سایت های خبری نام او را به عنوان نوزاد ترسناک منتشر کردند.

دوقلوی انگلی که منجر به رشد سر اضافه روی شکم این نوزاد شده بود وضعیت درمان را برای پزشکان سخت و پیچیده ساخت .نوزاد دختر علاوه بر سر اضافی که کنار شکمش رشد کرده دستی اضافه دارد که نتیجه همان دوقلوی انگلی است و او را تبدیل به نوزادی عجیب الخلقه کرده است.

تولد نوزاد عجیب 

تولد نوزاد عجیب الخلقه با سری روی شکمش

از آنجایی که خانواده ی نوزاد توانایی تامین هزینه درمان ندارند تیم پزشکی بیمارستان Jaipurتصمیم گرفت تا او را به صورت کاملا رایگان جراحی کنند.

جراحان هندی زندگی جدیدی به نوزاد عجیب الخلقه متولد شده با سر روی شکمش دادند این جراحی موفقیت آمیز 4 ساعت طول کشید و در نهایت نوزاد با وضعیتی مناسب از اتاق عمل به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد. 

تولد نوزاد عجیب

تولد نوزاد عجیب بعد از جراحی دوقلوی انگلی

سر رشد کرده روی شکم این نوزاد به دلیل اختلال رشد ناقص رایج در میان دوقلوهای انگلی گوش و چشم نداشت و دارای یک دست نیمه بود.گروه های پزشکی جراحی نوزاد عجیب الخلقه سر روز کرده روی شکم درد نوزاد را ضعیف کرده بود به دلیل آنکه از خون او استفاده می کرد .بر خلاف دوقلوهای به هم چسبیده، یک کامل نشده و یا به طور کامل وابسته به برخی از عملکردهای بدن جنین کامل است. 

نوزاد عجیب الخلقه با یک سر اضافه روی شکمش + عکس 16+