معجزه برای مرد چینی پس از پرت شدن از ماشین + فیلم

زنده ماندن مردی که در تصادف از ماشین بیرون پرتاب شد

صحنه ای هولناک اما در کمال ناباوری بی تلفات در یکی از جاده های جنوب غربی چین رخ داد تا اهمیت استفاده از کمربند ایمنی را دوباره ثابت کند.

THIS is the dramatic moment a car crash victim is flung out the vehicle’s rear windscreen because he neglected to wear his seat belt.

پرت شدن از ماشین

 

تصادف هولناک با سرعت بالا و پرت شدن سرنشین به بیرون از ماشین

خودروی مشکی رنگی در جاده ی اصلی شهر چونگ کینگ واقع در جنوب غربی چین با سرعت بسیار بالایی در حال حرکت بود که ناگهان دچار سانحه شد ، از کنترل خارج شدن خودرو در یک لحظه منجربه غلتیدن آن شد . شتاب خودرو بسیار بالا بود برای همین انتظار می رفت که تلفات جانی جدی رخ داده باشد . فیلم ثبت شده از این سانحه نشان می دهد که مردی به دلیل نبستن کمربند ایمنی از شیشه درب جلو به بیرون پرتاب می شود ، او بعد از برخورد به گاردریل به سمت بوته ها پرتاب شد .

پرت شدن از ماشین

عکس لحظه هولناک پرت شدن مرد چینی به بیرون از ماشین در حال حرکت

 خودرو بعد از لحظاتی کنار جاده متوقف می شود و خوشبختانه هیچ کدام از سرنشینان دچار مصدومیت نشده بودند چرا که همگی به جز مردی که از ماشین به بیرون پرتاب شد کمربند ایمنی را بسته بودند.مردی که به سمت گاردریل ها پرتاب شد نالان روی زمین افتاده بود اما هوشیاری و سلامت او در حد مناسبی گزارش شده است.زن و مردانی هم که داخل خودرو بوده اند دچار آسیب های سطحی شده و برای درمان سرپایی به بیمارستان منتقل شدند.

معجزه برای مرد چینی پس از پرت شدن از ماشین + فیلم