اکران فیلم آشوب از چهارشنبه 20 اردیبهشت 96

فیلم آشوب از 20 اردیبهشت اکران میشود

لیلا اوتادی بازیگر فیلم آشوب ساخته کاظم راست گفتار با انتشار تصویری از حضور خود در این فیلم ،خبر از اکران فیلم آشوب از 20 اردیبهشت ماه داد .

لیلا اوتادی با انتشار این عکس نوشت:

اکران فیلم آشوب

تصویری از لیلا اوتادی در فیلم آشوب

فیلم آشوب را از چهارشنبه 20 اردیبهشت میتوانید در سینماها تماشا کنید. یک نقد اجتماعی بی نظیر و مفرح ... حتما ببینید و لذت ببرید.

کاظم راست گفتار که قبل از این فیلم سابقه ساخت آثاری همچون فیلم «نقاب» و فیلم «چک» را در کارنامه هنری خود دارد این بار فیلم پربازیگری چون آشوب را ساخته که آماده اکران دارد.

بازیگران و داستان فیلم آشوب

کوروش تهامی ، لیلا اوتادی ، یکتا ناصر ، محمدرضا شریفی نیا ، آتیلا پسیانی ، همایون ارشادی ، فرهاد آئیش ، آشا محرابی ، محمدرضا هدایتی ، رامین ناصرنصیر ، امیرحسین صدیق ، نیما فلاح ، شهره لرستانی ، حبیب دهقان نسب ، داریوش فرهنگ ، ارژنگ امیرفضلی و … بازیگران این فیلم پربازیگر هستند.

اکران فیلم آشوب

داریوش فرهنگ در فیلم آشوب

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

داستان این فیلم در دهه 1320 می گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این فیلم مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه های لاله زار خوانندگی می کند و آین آشوب با آشوب های تاریخی و واقعی دهه 1320 تلفیق می شود و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدید آمیز تبدیل می کند.

اکران فیلم آشوب

کوروش تهامی در فیلم آشوب

اکران فیلم آشوب از چهارشنبه 20 اردیبهشت 96