رضا یزدانی چرا پس از 20 سال موهایش را کوتاه کرد؟ + عکس

رضا یزدانی بازیگر فیلم بهرام بهرامیان شد

رضا یزدانی خواننده سرشناس کشورمان بازیگر نقش اصلی فیلم بهرام بهرامیان شد . رضا یزدانی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از اتاق گریم سریال از یادها رفته ساخته بهرام بهرامیان خبر از ایفای نقش در این فیلم داد و برای اولین بار بعد از 20 سال موهایش را کوتاه کرد.

رضا یزدانی با انتشار این ویدئو نوشت:

رضا یزدانی

رضا یزدانی در حال کوتاه کردن موهایش برای سریال از یادها رفته

موهامو بعد از 20 سال برای اولین بار برای یکی از نقش های اصلی سریال بهرام بهرامیان کوتاه کردم... بلند میشه زود... البته جلوش بلنده هنوز ...

بهرام بهرامیان کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان به زودی با سریال از یادها رفته به تلویزیون باز میگردد . رضا یزدانی در کنار هنرمندانی چون سعید راد، بیتا فرهی، مائده طهماسبی، رسول نجفیان، الهام حمیدی، کامران تفتی، حبیب دهقان نسب، سیما تیرانداز، علیرام نورایی، یوسف مرادیان، سید مهرداد ضیایی، جهانبخش سلطانی، علی اوجی، سیامک اطلسی، مهدی سلوکی، ارسلان قاسمی، انوش معظمی، نیلوفر پارسا، امین ایمانی، مهرداد ضیایی، حسین ملکی، هادی ساعی، روزبه معینی، صحرا اسدالهی، آهو فرشچی، فرید نوروزی، ابوالفضل عرب، فرزانه طهماسبی به ایفای نقش می پردازد.

مجموعه تلویزیونی از یادها رفته یک ملودرام تاریخی است که در 50 قسمت برای پخش از صدا و سیما ساخته می شود. داستان این سریال به زندگی دختری جوان در سال 1319 می پردازد که به دلیل نداشتن شناخت از وضعیت کشور و آداب و رسوم دچار بحران شدیدی می شود اما با کشف حقیقت سنت ها و رفتارها به آرامش و زندگی مشترک می رسد.

رضا یزدانی چرا پس از 20 سال موهایش را کوتاه کرد؟ + عکس